Tablešu presēšanas spēks un sijāšana

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
mazām tabletēm: Kādu spiedienu jūs ieteiktu ? Varbūt pietiek ar 40 kN ?

Un vai, jūsuprāt, pirms presēšanas ir nepieciešama siešana? Visi mani pulveri ir 100 sietu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
spiediens = spēks / laukums, izmantojiet šo vai laukums x spiediens = spēks (tā kā spēks parasti tiek mērīts n vai kn, tas, iespējams, ir tas, ko jūs meklējat, ja im kļūdāties, vienkārši izmantojiet pirmo formulu).

ja vien jūsu siets nav pat mazāks par 100 acīm (ļoti šaubos), nedomāju, ka tas ir nepieciešams, ņemot vērā, cik smalks tas jau ir.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
To var apskatīt tiešsaistē. Ir kalkulators vietnēs, kurās ir sastāvdaļas tablešu presēšanai. Vai arī tajās būs kaut kas tuvs. Pārbaudiet arī youtube meklēt tablešu presēšanas aprēķinus. Udemy arī ir formulējumi n daudz vairāk. Ceru, ka tas palīdz
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, cilvēki!! Es meklēju kādu informāciju par šo , mums ir mašīna tabletes. Mums ir krāsas, un mēs vēlamies darīt mdma tabletes. Es meklēju, bet es neatrodu kaut ko par to, vai mums ir jāieliek dažas lietas kompaktam. Vai tikai mdma un krāsa būs spēcīga,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Jums ir nepieciešams md+magnija stereāts +mikrokristāliskā celuloze, lai izveidotu xtv granulas cietā formā
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Jums ir nepieciešams izveidot šo magnija stearāta un mikrokristāliskās celulozes maisījumu un jūsu mdma, lai varētu spiest tabletes. Ja Jūsu maisījuma saistviela nebūs salabota, mašīna nedarbosies labi, jo tai ir nepieciešamas šīs sastāvdaļas, lai izvairītos no iestrēgšanas un nodrošinātu tabletēm atbilstošu cietību. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Tātad, ja mēs darām pa 250 mg tabletes. Ir kopā ar visu. Vai 250gr mdma plus krāsa plus magnijs
Un mikrokristāliskais stearāts ?
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Jo mēs spokojam ar tiem, kas pārdod krāsas. Un uz katru kilogramu mdma mums ir nepieciešams likt mainīt krāsu apmēram 3/4 kg. Vai tas ir šādi ? Jo tas ir traki. Man vajag 500 kg krāsas. Tas nav naudas dēļ, bet tāpēc, lai zinātu, vai daudz vai maz.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Nē, jums nav nepieciešams tik daudz krāsvielas, ir pārtikas pulverveida krāsvielas, ar kurām ar 10 g jūs varat iekrāsot 1 kg sagatavota maisījuma.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
DWpNc23agA
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs esat spānis? Es esmu spānis!!!

Jūs domājat, ka ar 1kg mdma. Ar magniju, celulozi un nedaudz krāsas es mainu krāsu ? Man mdma ir šampanietis.
 
Top