Sērskābe MDMA sintēzei no P2NP

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši, es gribēju uzzināt, kāds ir vienkāršākais veids, kā iegūt sērskābi, jo manā valstī to nevar nopirkt. Es lasīju, ka var vienkārši nopirkt akumulatora skābi un ļaut iztvaikot ūdens daļai, bet es neesmu pārliecināts par šo procesu, ceru, ka kāds no jums varētu pastāstīt sīkāk.
Man tas ir ļoti svarīgi ne tikai solim ar etiķskābi, bet arī, lai iegūtu slāpekļskābi, lai pēc tam iegūtu dzīvsudraba nitrātu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Tāpat kā iepriekš: jūs neražojat MDMA no P2NP. Bet, ja jūs vēlaties sērskābi. to nav nemaz tik grūti izgatavot pašiem. Atkarībā no nepieciešamā daudzuma, protams.
Lai no akumulatora skābes iegūtu koncentrētu sērskābi, viss, kas jums jādara, ir jānovāra ūdens. Sērskābe vārās vairāk nekā 300 C temperatūrā, ūdens - tikai 100 C temperatūrā. Tātad tas ir pietiekami vienkārši. Problēma ir tā, ka sērskābe no akumulatoriem parasti ir ļoti netīra, un, lai to attīrītu, bieži vien ir nepieciešams to destilēt. Arī tas nav ļoti sarežģīti, un ir aprakstīts šajā vietnē (skatīt Pattona iepriekš norādīto saiti).

Taču arī Youtube nav grūti atrast precīzus un nofilmētus norādījumus. Vienkārši meklējiet "sērskābes destilācija", un jūs iegūsiet aptuveni 50 apmeklējumus.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tātad, ko es saņemšu no P2NP ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
nē, tas nav iespējams, bet, kā jau teicu, ir diezgan viegli pagatavot slāpekļskābi ar kālija nitrātu un sērskābi un tad iegūt dzīvsudraba nitrātu.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ja jums ir nepieciešams, lai mdma jums nred acid hcl 35-37% vai 30%.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, amfetamīns, P2P, metamf. Atkarībā no jums.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja jūsu mēģina iegūt sulfītu, tad jūs ejiet ar sērskābi, es to esmu mēģinājis iepriekš un rezultātā sūdi. Tā nebija kristāliska kā HCl, un, iespējams, bija nedaudz higroskopiska.
 
Top