ielas fentanils no lietotāja viedokļa

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Labi, acīmredzot tas, kas uz ielas tiek uzdots par fentanilu, iespējams, nav fentanils, bet dažos testos, kas veikti vienā no mūsu dienestiem, fentanils, alfentanils un sufentanils ir parādījušies agrāk. Kā intravenozo narkotiku lietotājs, jo lielākā daļa mūsu paraugu ir bijuši pozitīvi benzodiazepīnu testi Toronto ir divas drošākas piegādes programmas. Tā, kurā es esmu iesaistīts un kurā saņemu 21 8 mg dialaudīda dienā opiātu atkarības ārstēšanai un 6 10 mg Ritalīna APO zīmola Ritalīna dienā gan mana ADHD, gan 20 gadu atkarības no metamfetamīna ārstēšanai. Ritalīns pārsteidzoši darbojas, un jā, es tos injicēju. Bet es joprojām saņemu alkas, un man ir bijis laiks pateikt nē bezmaksas narkotikām. Bet Dilaudid deva joprojām ir nepietiekama, jo es joprojām atrodu sevi lietojot vismaz, ja man ir nauda 1 punkts dienā. Pozitīvais ir tas, ka es varu paņemt savas tabletes mājās.

Otra programma ir injicējamā hidromorfona programma, kur u ir jādodas uz vietu. Darbi Toronto. Un jūs saņemat divas injekcijas šķidrā hidromorfona dienā vienu reizi no rīta un vienu reizi vakarā. Kāds cilvēks, kurš piedalās šajā programmā, man teica, ka viņš saņem 400 ml hidromorfona dienā, bet tas izklausās nepareizi. Es saprotu, ka 2ml hidromorfona ir tas pats, kas 8 mg hidromorfona.

Es vienkārši cenšos pārtraukt lietot ielas narkotikas un galu galā adatas. Diemžēl mana sirds ir bojāta tiktāl, ka pilnībā pārtraukt ir neiespējami.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Taču es gribēju teikt. Man dīleri ir stāstījuši visādas lietas, piemēram, ka tur ir karfentanils un ko tik vēl ne, man neviens puisis neteica, ka pats saņem 100% fentanila no tumšā tīmekļa un sagriež to pēc pasūtījuma pēc stipruma, bet, kad es pajautāju, vai viņš valkā cimdus un respiratora masku, viņš teica, ka nē, es vienkārši pārleju no maisiņa uz maisiņu.

Vienīgais, ko es kā lietotājs varu teikt, ja jums ir plēve virs jūsu plīts šķidruma, kad tas sāk atdzist, jūsu sūdi ir sagriezti ar dialaud lol
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs jokojat par dilaudīdu? Thats a random cut nemaz nerunājot par pricey one.... IV dilaudīds ir vislabākā skriešanās imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kā jūs zināt, ka jūsu sirds ir bojāta no opioīdiem? Es nekad neesmu dzirdējis, ka tā būtu noticis, jūs joprojām noteikti varētu pārtraukt lietošanu, protams, tas nav nekāds viegls varoņdarbs, bet noteikti nav neiespējami.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
tas ir meto darīts kaitējums, nevis pārnesums.
 
Top