Sakratīšanas un cepšanas metode

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Sveiki visi. Daudzkārt esmu dzirdējis par šo metodi. Es dzirdēju, ka tā ir amerikāņu metode. Tāpēc, ka amerikāņu aptiekas beggin reglamentēta tablešu ar prekursoru pārdošana. Tā ir metode, kā nelielu daudzumu tablešu pārvērst metamfetamīnā. Es redzēju video par to, bet bez sastāvdaļu daudzuma aprēķina.
Sasmalcinātas tabletes ( cik daudz un kādas koncentrācijas pse?).
amonija nitrāts ( bet cik daudz? )
nātrija hidroksīds ( cik daudz ? )
nedaudz litija ( cik daudz uz g efedrīna )
Eteris
HCl
Lūdzu, vai kāds var palīdzēt un padziļināti atklāt šāda veida metodi?
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nākamais jautājums par šo metodi ir šāds: vai es varu izmantot litiju no akumulatora lietošanas vairākkārt vai man ir jābūt katru reizi jaunam nākamajai jaunajai reakcijai ?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28
Jūs nevarat lietot litiju vairāk reižu, jo litijs reaģēs kratīšanas cepeškrāsnī un pilnībā izšķīdīs.
Lūdzu, padomājiet par šo metodi, labāk iegādājieties kādu 2L kolbu un Liebiga kondensatoru, jodu un sarkano fosforu un pseidoefedrīnu.
un veiciet reakciju ar atbilstošiem stikla traukiem, jūs varēsiet veikt destilāciju un attīrīt bāzi daudz labāk, izmantojot stikla traukus.
Shake and bake ir patiešām amatieru metode vielas pagatavošanai
Runājot no pieredzes
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ja jūs gatavojaties izmēģināt slēgtas vienības sintēzi pret refluksu, nu, vispirms to dariet ārā. Jums vajadzētu arī meklēt to, ko sauca par "push/pull" reakciju, kas bija divas 2,5 galonu plastmasas gāzes kannas (daudz labākas kvalitātes plastmasa), kas bija noslēgtas kopā. Tā arī bija RP/joda sintēze. Tas ir daudz drošāks nekā tas, par ko jūs runājat, kad krata un uzspridzina jums sejā sintētu. Amonija nitrāts, 33-0-0 piepildīts mēslojums, ir labāks NH3 avots, ja jūs vēlaties izmēģināt modificētu bērza rx. Izmantojiet ķīmiski izturīgu plastmasu, kas var izturēt zināmu karstumu, un uzmanieties no baterijām, kas īss, mēģinot tās izjaukt. Tās arī sakarst. Un ir drošāki šķīdinātāji par etilēteri.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Jūsu pieminēto "push/pull" es atradu Erowid, lieliska lasāmviela.
diemžēl tā ir 25 gadus veca. tāpēc pseidoekstrakcijas, iespējams, nedarbojas tik vienkārši, kā minēts.
un RedP/jods ir diezgan grūti dabūt līdzi, vismaz tur, kur es esmu.

tāpēc modificētais bērzs ir visvieglākais, vismaz pirmo reizi, mazais mačs.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Neizmantojiet šo metodi bro, izpētiet Es studēju literatūru, šeit, šajā forumā, jums ir daudz sintēžu, kas noteikti būs drošākas un vieglākas un pielāgojamas jūsu zināšanām.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
saite nedarbojas, iespējams, amats ir izdzēsts
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Saites darbi. Jums ir jāizmanto Tor, lai piekļūtu .torify.net tīmekļa lapām. Šī saite Clearnet pārlūkprogrammai.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
paldies par atbildi
 
Top