Nosūtiet pakas anonīmākā veidā

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kāds būtu veids, kā nosūtīt sūtījumus pēc iespējas anonīmāk?

Vai ir nepieciešams, lai persona norādītu savu identitāti, lai nosūtītu paku?

Nosūtīt nelielu vēstuli ar atpakaļnosūtīšanas adresi var būt ļoti anonīmi, bet izsekot sūtījumu?

Ja jums būtu jānosūta pakete ar nelegālām vielām, kādus pasākumus jūs veiktu?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tas ir atkarīgs no tā, kādu iestādi u izmantos, lai nosūtītu sūtījumu. Daži izmanto pakalpojumus, kas piedāvā diskrētu nosūtīšanu . Un info, kas ir atkarīgs no aģentūras vai kaut kas tiem visiem ir dažādi pieejas līdzekļi.
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kuri uzņēmumi ir visdiskrētākie?

Ko es varu darīt, lai pēc iespējas vairāk aizsargātu savu identitāti?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Lietojiet cimdus un pārliecinieties, ka, strādājot ar produktu vai iepakojumu, neatstājat matiņus.
Lielākajai daļai vielu vislabāk ir tās noslēgt maisiņā vakuumā un pēc tam mazgāt maisiņa ārpusi ar spirtu, lai noņemtu jebkādu smaržu.
Maksājot par izsekotajiem sūtījumiem, izmantojiet skaidru naudu. Centieties izmantot pasta nodaļas, kas neatrodas jūsu dzīvesvietas tiešā tuvumā. Pakas statusu vienmēr pārbaudiet, izmantojot tor vai VPN, nekad tieši ar savu IP adresi.

Lielākā daļa cilvēku, kas to dara, vienkārši izmanto savas valsts pasta pakalpojumus, un lielākajai daļai lietojumprogrammu tas būs pietiekami.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nekad nepārbaudiet paketes statusu, izmantojot TOR. Pasta pakalpojumi tiek stingri kontrolēti gandrīz jebkurā valstī, tāpēc dude, kas pārbauda pakas statusu ar TOR, radīs aizdomas. VPN ir drošāks, jo tiek biežāk izmantots.

Ja vēlaties būt drošībā, izmantojiet VPN, lai izveidotu savienojumu ar attālu starpniekserveri. Viens proxy, lai pārbaudītu vienu paketi. Un jums vajadzētu atcerēties vai atzīmēt, kādu proxy jūs izmantojat, lai pārbaudītu, kādu paketi, un nekad to nesajauciet.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Izmantojot TOR vai tikai VPN, jūsu pakete var tikt atzīmēta. Vietnes var redzēt, kad izmantojat VPN vai citu aizdomīgu IP no nejaušas valsts. Vislabāk ir nekad nepārbaudīt izsekošanu, ja vien jums tas nav nepieciešams.

Vakuuma blīvējums, hidrauliskā prese, ja vēlaties, lai mazā sūtījumā ietilptu daudz vielas. Mazs sūtījums = mazāk aizdomīgs. Alumīnija milara maisiņi.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Vai ir daudz drošāk saņemt sūtījumu nekā nosūtīt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Noteikti ne Amerikas Savienotajās Valstīs. Iespējams, viņi nekad nenojauta, kas ir šī pakete, pirms to saņēma. Ja tā tika atklāta, tās atgūšana ir tā, kur ir bīstamība. Pasta sūtītāja spējas un pūles ir vissvarīgākās, lai saņēmējs būtu brīvs.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nekad iepriekš to nav darījis. Dzīvošana ES. Vēlos iegādāties personiskai lietošanai.

Kā izmantot viltotu adresi/vārdu un vienlaikus saņemt sūtījumu? Mani tas visvairāk interesē.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Jūs varat veikt abus šos darbus ar maksimālu seksīgumu, 0 iespēja, ka jūs kādreiz tiksiet pieķerts.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Mani interesē iegādāties nelielu daudzumu personiskai lietošanai. Nekad iepriekš to neesmu darījis. Dzīvoju ES.

Kā izmantot viltotu adresi/vārdu un vienlaikus saņemt sūtījumu? Mani tas interesē visvairāk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jūs liekat to nosūtīt uz tukšo māju pāri ielai. Jūs liekat to nosūtīt kādam, kuram nav jūsu vārda. Taču man personīgi, pēc savas gaumes, es tērzēju tikai ar gudriem cilvēkiem, un mēs izstrādājam plānu, kā to maskēt. Es nopērku etiķeti, nosūtu viņam tās PDF, lai to izdrukā, noformēju tā, lai izskatās kā komerciāls paraugs vai kāda nekaitīga lieta, un izšāvu to cauri.
Muļķīgi draugi tevi arestēs. Neizgatavo nevienu.
Kad lejuplādējat PDF, varat to atvērt MS paint vai citā programmā un padarīt atpakaļnosūtīšanas adresi uzņēmuma nosaukumu. tikai nelieciet to mērogā vai nepieskarieties svītrkodam.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Es pat neiespringtu ar PDF dokumentu.
Jūs varētu to vienkārši oficiāli iegādāties tiešsaistē no izvēlētā piegādes uzņēmuma. Lai iegādātos anonīmās pastmarkas, izmantojiet nozagtu/viltu viltotu/lauztu bankas kontu...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ja es izdrukāju etiķeti no kurjeru tīmekļa vietnes tor tīklā, kamēr esmu uz astes, vai ir garantija, ka mana paka tiks konfiscēta, kad es/manas darbinieki to nosūtīs? Es plānoju visas savas etiķetes izdrukāt tiešsaistē, strādājot ar pakām, valkāt cimdus un iemest pakas pasta kastītē, nevis doties uz pastu, tur izdrukāt etiķeti un nodot pakas caur kasi, lai mēs varētu palikt no videonovērošanas kameras.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Vai kādam ir labas idejas par piegādes adresi lielākiem pasūtījumiem tumšajā tīklā, paturot prātā, ka es nevaru to uzraudzīt un nevaru pārbaudīt katru dienu, un esmu informēts, ka kādā posmā tas varētu tikt uzraudzīts. Es domāju par pamestām mājām vai lauku saimniecībām, kas nav apdzīvotas un ir pārdošanā. Man ir vajadzīga precīza piegādes adrese pēc iespējas ātrāk
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nelietojiet pamestas mājas, jo pastnieks to pamanīs un ziņos par to. Lauku saimniecības izklausās labāk, ja vien tām ir adrese, bet tās nedrīkst izskatīties nopostītas vai pamestas, jo pastnieks par to atkal ziņos. Vislabāk ir izmantot pilienu adresi un iestatīt savu pircēju opsec, lai tā būtu perfekta, lai viņiem būtu grūti pierādīt, ka jūs pasūtījāt narkotikas, tad ikreiz, kad notiek konfiskācija, atrodiet citu.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mīlestība uz sarunu. Ir vēl kādas idejas? Vēl kādi stāsti par to, ko NEDARĪT darīt?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Es tikai papildināšu jau teikto. Labs atšifrējums iepakojumā ir labs. Ne tikai LE, bet arī tad, ja kāds cits redz, ka jūs to atverat. Esmu redzējis lietas bērnu atpakaļ uz skolu zīmuļu komplektā. Iepakojums bija ievietots zīmuļu kastītē un atkārtoti noslēgts oriģinālajā iepakojumā. Esmu redzējis, ka līdzīgi rīkojas arī ar mobilo tālruņu futrāļiem. Tas ir atkarīgs no tā, cik liela ir lieta, ko jūs pārvietojat. Dolāru veikals ir lieliska vieta, kur atrast pievilinātājus. Protams, vakuumizlīmē. Pārliecinieties, ka nekas nedreb, kam nevajadzētu.

Agrāk esmu redzējis pakalpojumus, kas ļauj iegādāties etiķetes ar kriptogrāfiju.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
no kuras valsts jūs sūtīsiet?
 
Top