Pašapgūšanas pieredze

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Vienkārši, vēl viena pieredze pašizaugsmes, valstī, kur tas joprojām ir nelegāli lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Jauks fotoattēls, bet pārāk tumšs, lai atbilstu mākslai. Uzglabāt to
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jauki. Es pieņemu, ka iekštelpās. Vai ir kādi īpaši padomi, ko jūs varētu dot kādam, kurš vēlas audzēt arī valstī, kur tas ir aizliegts?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nē, bija āra, bet ar podiem, es burtiski izmantoju sauli, cuz, jūs varat pārvietot tos tālu viegli, ja jums ir transportlīdzeklis, Jums ir arī snitch vai draugs policijā, lai palīdzētu jums reģistrēties, ja jums ir meklēšanas orderi, kas man palīdzēja daudzas reizes, Es dzīvoju argentīnā, kur tas ir nelikumīgi, bet tajā pašā laikā likumīgi(medicīniskā lietošana), par medicīnisku jautājumu, manā Šajā gadījumā, bet cilvēkiem, Es augšu atpūtas un medicīniski, un es pārdodu tos cilvēkiem, kuriem tas tiešām ir nepieciešams, nevis narkotiku tirdzniecību, būtībā es esmu sava veida mini-dispensāriju.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Cits padoms, ja vēlaties sākt ar audzēšanu, izmantojiet organiskos mēslošanas līdzekļus vai KNF metodi (nav viegli to iemācīties, ja jums nav laika), ir ļoti draudzīgi jaunpienācējam šajā tēmā, manā gadījumā, es esmu sajaukts uzturvielu līniju tēmās, es izmēģinu uzturvielu līniju ar nosaukumu "top crop fertilizers", bet, kā jau teicu, manuprāt, organiskie mēslošanas līdzekļi ir labs sākums.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Interesanti. Es domāju par partizānu audzēšanu, stādot tās kaut kur nomaļāk un cerot uz labāko, jo nevajadzētu būt problēmām, pat ja kāds tās atrastu.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Pašlaik es augu laukos, ir burtiski viegli paslēpties, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs nebaidāties, ka cilvēki tos atradīs vai ieraudzīs jūs ar tiem?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Atrodiet tās; tas ir kumulēts risks. Pamaniet tos; nav riska (pareizi veikts)
 
Top