Salvinorīna ekstrakcija no Salvia Divinorum

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,815
Points
113
Deals
1

Tinktūras izgatavošana
VxJqp2a960

Ja jūsu rīcībā ir 100 grami kaltētu Salvia divinorum lapu, varat pagatavot četras līdz piecas unces spēcīgas tinktūras. Lapas var samalt pulverī nelielā elektriskajā kafijas dzirnaviņā. Ir ļoti svarīgi, lai lapas būtu smalki saberztas līdz miltiem līdzīgai konsistencei. Ja lapas nebūs pietiekami smalki saberztas pulverī, šī ātrā ekstrakcijas metode, izmantojot 99 % izopropanolu, nebūs pietiekami efektīva. Kad Salvijas lapas ir smalki saberztas, paņemiet visu pulveri un ievietojiet to burkā, ko var aiztaisīt, ielejiet 99% izopropanola, aizvākojiet vāku, kratiet vismaz piecas minūtes un gaidiet, līdz lapu daļiņas nosēžas.

Kad visas lapas ir nosēdušās burkas apakšā, izlejiet izopropanolu (saglabājot to) un ielejiet vēl izopropanola. Vēl trīs reizes sakratiet, notīriet un izopropanolu izlejiet ar to pašu materiālu, kopā četras reizes. Pēc tam vēl vismaz divas reizes izmazgājiet lapu pulveri ar svaigu šķīdinātāju, lai izskalotu pēc iespējas vairāk vecā salvinorīnu saturošā šķīdinātāja. Pēc tam, kad esat savācis visu ekstrakcijas procesā iegūto izopropanolu, apvienojiet to vienā bļodā vai seklā traukā un atstājiet uz nakti. Lai gan tās nevarēsiet saskatīt, spirtā peldēs daudz smalku daļiņu. Šīs daļiņas ir tanīns un citas sīkas nogulsnes no lapām, un tās ir tik smalkas, ka var paiet pat 16 stundas, līdz visas tās nosēžas šķidrumā. Daži cilvēki pirms ekstrakcijas ar spirtu mēdz mazgāt lapas ar ūdeni, lai no tām atdalītu lielāko daļu tanīna. Es neiesaku mazgāt lapas ar ūdeni, jo, lai gan salvinorīns nešķīst ūdenī, profesionāls ķīmiķis veica testus, kuros konstatēja, ka mazgāšana ar ūdeni var izņemt no lapām pat trešdaļu salvinorīna, ka lapās ir kaut kas tāds, kas ļauj izskalot salvinorīnu, lai gan citādi tas nešķīst ūdenī.

Kad esat pabeidzis visu lapu daļiņu izņemšanu no visām vienā traukā savāktajām izopropanola daļiņām, nākamais solis ir nogaidīt, kamēr no šķidruma nosēžas ļoti smalkie tanīna nogulsnes. Novietojiet
L7wN4Vvurs
trauku ar zaļo izopropanolu tumšā, no gaismas pasargātā vietā vismaz uz astoņām stundām, lai lielākā daļa nogulšņu nosēstos trauka apakšā. Jums var nelikties, ka šīs smalkās nogulsnes tur ir, bet pēc dažām stundām, kad tās sāks krāties trauka dibenā, jūs redzēsiet, ko es domāju. Ir svarīgi, lai zaļais izopropanola ekstrakts gaidīšanas laikā atrastos tumsā, jo gaisma var mijiedarboties ar salvinorīnu, kamēr tas atrodas spirtā, un iznīcināt daļu no iegūtā daudzuma.

Kad esat atvēlējuši pietiekami daudz laika, lai lielākā daļa tanīna nogulšņu nosēstos, lēnām pārlejiet šķidrumu citā traukā, atstājot visas nogulsnes, kas nokritušas uz pirmā trauka dibena. Tagad ļaujiet otrajam traukam nostāvēties tumsā vēl astoņas stundas, lai redzētu, vai nogulsnes nokrīt vēl vairāk. Pēc tam, kad nogulsnes ir nosēdušās, atkal lēnām izlejiet zaļo izopropanolu, uzmanoties, lai apakšā netiktu atstāts brūns vai zaļš pulveris. Atstājot nogulsnes uz astoņām stundām uz nakti, tiek likvidēta lielākā daļa nogulšņu un tanīnu, kas izkrīt no spirta, bet, ļaujot tam nostāvēties pilnas 16 stundas, tiks nodrošināts, ka visas nogulsnes ir izkritušas. Ja nogulsnes noņemsiet divos vai trijos posmos, būs vieglāk, jo esmu novērojis, ka, pat esot uzmanīgam, daļa nogulšņu katru reizi, kad mēģināt tās atdalīt, pārplūst ar šķīdinātāju. Izmantojot šo metodi, nav nepieciešams veikt īpašu filtrēšanu. Esmu izmēģinājis gan papīra, gan auduma šķīdinātāja filtrēšanu pēc ekstrakcijas, un šķiet, ka smalkās daļiņas vienmēr izkļūst cauri filtram. Labākais veids, kā noņemt smalkās nogulsnes, ir vienkārši ļaut tām nosēsties. Izmantojot papīra kafijas filtrus vai kokvilnas audumu, lai atdalītu nogulsnes, ir iespējams atdalīt arī salvinorīnu, jo īpaši, izmantojot audumu, jo tas uzsūc daļu salvinorīnu saturošā šķīdinātāja.

Pēc tam, kad esat atdalījuši lielāko daļu nepatīkamas garšas nogulšņu, varat iztvaicēt visu izopropanolu, nokasīt melni melno vaskaino ekstraktu un pilnībā izšķīdināt to augstas stiprības dzeramajā spirtā. Šim nolūkam lieliski noder 95 % (190 promiļu) Everclear, bet es esmu izmantojis arī 75,5 % (151 promiļu) Everclear (Ethanole, EtOH). Ja esat ieguvis ekstraktu no 100 gramiem vidēji spēcīgu kaltētu lapu, no ekstrakta vajadzētu būt iespējai pagatavot vismaz ~118 ml (4 unces) augstas iedarbības tinktūras un līdz pat ~177 ml (6 unces), ja jūsu lapās ir lielāks salvinorīna saturs nekā vidēji spēcīgās lapās, atkarībā no tā, cik labas ir jūsu lapas. Salvia divinorum lapu salvinorīna saturs var svārstīties no aptuveni 2 līdz 4 mg žāvētā gramā, lai gan 4 mg gramā ir neparasti liels daudzums. Es uzskatu, ka lapa ar 2 līdz 2,5 mg saturu gramā izžāvētas lapas ir vidēja.
Ygft7FzexV
.
Salvinorīns A (Divinorīns A):
viršanas temperatūra: 760 pie 760 mm Hg;
kušanas temperatūra: 235-238 °C;
molekulmasa: 432,469 g/mol;
blīvums: 1,3±0,1 g/ml;
CAS numurs: 83729-01-5.

Papildu posms augstas kvalitātes tinktūras pagatavošanai

Kad viss ekstrakcijas šķīdinātājs ir pilnībā iztvaicēts, to var nokasīt un atjaunot ar dzeramo alkoholu, lai iegūtu ļoti tumšu un, iespējams, asas garšas tinktūru, taču ļoti efektīvu. Ja vēlaties pagatavot tinktūru ar labāku garšu, varat noņemt lielāko daļu melnā vaska, izmantojot ligroīnu. Ja gatavojaties veikt šo papildu soli, ekstrakcijas traukā varat vienkārši iepildīt tīru naftu, nokasīt visu ekstraktu un visu to (ar naftu un visu) ievietot šaurā stikla traukā. Jūs izskalojat lielāko daļu vaska no ekstrakta ar naftu, kurā salvinorīns nešķīst. Pēc tam, kad daļiņas ir nostāvējušas pusstundu vai ilgāk, izņemiet ligroīnu, atstājot neapstrādāto ekstraktu, kas nosēdies apakšā, ielejiet svaigu ligroīnu un nogaidiet vēl pusstundu vai ilgāk, pirms to atkal izlejiet. Pēc dažām šādām mazgāšanas reizēm neapstrādātais ekstrakts trauka apakšā kļūs arvien gaišāks un gaišāks. Kad ekstrakts vairs nav tumši melnā krāsā un kļūst gaišāks līdz priežu skuju zaļai krāsai, var pārtraukt mazgāšanu ar naftu un žāvēt neapstrādāto ekstraktu. No sausā ekstrakta jābūt atdalītam pietiekamam daudz vaska, lai tas būtu tumši zaļš. Izžāvētā ekstrakta konsistencei jābūt sausai, graudainai vielai, ko var sasmalcināt ar karoti. Neuztraucieties, ja pēc žāvēšanas uz ekstrakta virspuses ir plāna tumši melna garoziņa, jo tas ir normāli. Virspusē būs neliela, plāna melna melna kārtiņa, bet šai kārtiņai jābūt tik plānai, lai pēc pilnīgas izžūšanas tā būtu aptuveni fotokopēšanas papīra lapas biezumā. Kad ekstraktu sasmalcina, šim augšējam slānim rūpīgi jāsajaucas ar tumši zaļo salvinorīnu tiktāl, lai pulverī vairs nebūtu redzams nekāds melnais, tikai tumši zaļš pulveris. Kad ekstrakts ir pilnīgi sauss un tajā nav palikušas absolūti nekādas ligroīna smaržas, to var atjaunot ar dzeramo alkoholu. Esmu konstatējis, ka šis solis ļauj iegūt ļoti kvalitatīvu tinktūru, kas ir tikpat laba kā vislabākā, kas pieejama komerciālajā tirgū, varbūt pat vēl spēcīgāka. Ekstrakts ir pietiekami spēcīgs, lai atjaunotu ekstraktu 151 grādos stiprā Everclear un joprojām iegūtu ļoti efektīvu tinktūru, lai gan atjaunošana ar 98 % dzeramo alkoholu būtu vēl labāka.

Piezīmes
E8iT4j0dYM

Ja esat ieguvuši ekstraktu no 100 g lapu, kas satur aptuveni 2,5+ mg salvinorīna uz gramu lapu, jums vajadzētu spēt pagatavot vismaz piecas unces spēcīgas tinktūras, kas satur gandrīz 1,5 mg salvinorīna uz ml alkohola. Tas ir vairāk nekā lielākajā daļā komerciālo tinktūru. Ja vien iespējams, tumšās krāsas vaskainā ekstrakta šķīdināšanai izmantojiet 95 % (190 promiļu) spirtu, jo spirts ar augstāku alkohola saturu padarīs tinktūru efektīvāku. Arī tumšie hlorofili, kas iegūti ekstrakcijā, padarīs tinktūru daudz efektīvāku nekā bez tiem, jo vasks gan palielina salvinorīna daudzumu, ko spirts var saturēt, gan arī palielina salvinorīna sublingvālo absorbciju. Salvia divinorum tinktūrai, lai tā būtu efektīva, nav nepieciešams tik daudz hlorofilu vai melnā vaska, kas tajā būs pēc šīs ekstrakcijas metodes. Šādi pagatavotai tinktūrai būs spēcīgāka garša nekā tai, ko jūs varētu iegādāties no vairuma pārdevēju, taču jūsu tinktūra būs ļoti spēcīga un tai vajadzētu ļoti labi darboties.

Alkohola tinktūra nesatur ļoti daudz salvinorīna, tikai aptuveni 1,5 mg uz ml šķidruma istabas temperatūrā. Tas varētu būt par pāris desmitdaļām vairāk mg uz ml, tāpēc neuzturiet mani pie šī skaitļa. Cilvēki, kas gatavo Salvia divinorum tinktūras, nevēlas, lai salvinorīns izkristalizētos no šķidruma, tāpēc viņi to neuzpilda līdz maksimālajam pieļaujamajam daudzumam, jo, temperatūrai pazeminoties tikai par 20 grādiem, daļa salvinorīna varētu izkristalizēties cietā veidā. Salvijas tinktūrai ir jāizmanto pēc iespējas vairāk spirta, un jūs nevēlaties lietot tīru salvinorīnu tikai ar spirtu, jo Salvijas lapu zaļajos hlorofilos esošie savienojumi palīdz sublingvālajai absorbcijai. Tumšie hlorofila savienojumi spirta tinktūrā ļaus augstas stiprības spirtam uz vienu ml šķidruma uzņemt vairāk salvinorīna, taču šis efekts vairāk izpaužas, ja spirta sastāvā ir ļoti maz ūdens. Vislabāk tinktūras pagatavošanai būtu izmantot dzeramo alkoholu, kura koncentrācija ir tuvu 98 %, tā būtu daudz efektīvāka, salīdzinot ar 151 proves Everclear, kurā ir gandrīz 25 % ūdens.

. Šim procesam nepieciešams, lai lapas būtu pēc iespējas sīkāk saberztas pulverī, lai tas būtu pietiekami efektīvs īsā kratīšanas un mērcēšanas laikā. Ja jūs sakratīsiet savu burku ar pulverveida lapām un izopropanolu kopā četras reizes vismaz piecas minūtes (starp tām ļaujot lapām nosēsties), katru reizi sasmērējot 99 % izopropanola, kopumā kratot 20 minūtes vai ilgāk, jūs, iespējams, varēsiet iegūt aptuveni 80 % vai vairāk salvinorīna, ko var viegli ekstrahēt no lapām, negaidot vairākas dienas. Ja lapu mērcēšanas laiku šķīdinātājā pagarināsiet līdz trim dienām, reizi dienā vismaz desmit minūtes kratīsiet lapu un katru dienu noņemsiet šķīdinātāju, iegūsiet gandrīz 90-95 % salvinorīna, ko var ekstrahēt no lapas, izmantojot šo metodi, ja vien lapu katru reizi, izlejot šķīdinātāju, vēlreiz izmazgāt ar svaigu izopropanolu. Tas palīdzēs izmazgāt vairāk salvinorīna no mitrā pulvera, pirms burka tiek aizvērta uz nākamo 24 stundu mērcēšanu. Vairāku dienu mērcēšanas un kratīšanas metode ir ļoti efektīva un palīdz no lapām izvadīt lielāko daļu atlikušā salvinorīna. Pēdējo 10-20 % salvinorīna izvadīšana aizņem daudz laika, jo pēc pirmajām divām vai trim kratīšanas un mazgāšanas reizēm, kad tiek izvadīta lielākā daļa salvinorīna, jūsu pūles kļūst arvien mazāk efektīvas. Katras dienas ekstrakcijas šķīdinātāju saglabājiet burkā un pēc 24 stundām uzmanīgi pārlejiet to citā savākšanas traukā, atstājot nogulsnes, kas katru dienu izkrīt
.

Ekstrakcijas procesa foto ceļvedis

Šeit ir sniegts foto ceļvedis, kā ekstrahēt salvinorīnu, izmantojot 99 % izopropanolu. Šajā rokasgrāmatā attēlotā ligroīna un izopropanola mazgāšana ir paredzēta, lai atdalītu lielāko daļu melnā vaska un salvinorīnu varētu izmantot uzlaboto lapu izgatavošanai. Ja gatavojat tinktūru, mazgājiet tikai ar naftu un ne vairāk. Neturpiniet mazgāšanu ar nelielu daudzumu izopropanola, jo tas noteikti noņems pārāk daudz vasku, lai iegūtu efektīvu tinktūru.
1. 100 gramus salvijas lapu smalki samalca pulverī līdz miltiem līdzīgai konsistencei, izmantojot lētu kafijas dzirnaviņas ar augstiem apgriezieniem, un pēc tam iemērca istabas temperatūrā 99 % IPA. Šīs mazās kafijas dzirnaviņas var atrast lielākajā daļā lielo pārtikas veikalu vai citos universālos veikalos, kuros ir virtuves preces, tās ir lieliski piemērotas kaltētu Salvijas lapu pulverēšanai.
IYThK23JOQ
Neatkarīgi no zīmola tie visi izskatās šādi. Neiedarbiniet motoru ilgāk par minūti un ļaujiet tam atdzist minūti starp malšanas reizēm, citādi tie pārāk sakarst un var izdegt.
BUVBxQcHXl
2. Ekstrakcijas burka: 100 g lapu pulvera pievieno burkai ar 99 % IPA, piecas minūtes krata un pēc tam atstāj mierā, lai pirms IPA izliešanas ļautu nosēsties rupjajām lapu daļiņām. Atkārtoti ekstrahē lapas 4 līdz 6 reizes pa 5 minūtēm (nelietot acetonu, jo vāka plastmasas blīvējums kūst).
6FgM8mpBal
3. IPA ekstrahē plakani pyrex traukā: Lainogulsnes no šķidruma varētu nosēsties, visu vairākkārtējās ekstrakcijās iegūto IPA apvienoja vienā traukā, kuru vairākas stundas netraucēti atstāja mierīgi nostāvēt, lai nogulsnes no šķidruma varētu nosēsties.
KRPTy8Q1uN
30 minūtes pēc ekstrakta iepildīšanas šajā trauciņā var redzēt tanīna nogulsnes, kas joprojām izkrīt no šķidruma. Es noslaucīju vietu apakšā un ieliku tur papīra saspraudi, lai parādītu, ka šķidrums joprojām ir duļķains. Būtu jābūt dzidram.
2WZtiH0cT7
Stundu vēlāk man atkal izdevās notīrīt traipu, tanīna nogulsnes joprojām krīt ārā.
5NR4yFfgm8
Šo fotogrāfiju uzņēmu aptuveni 45 minūtes pēc pēdējās fotogrāfijas un ar pirkstu vēlreiz notīrīju plankumu blakus jau notīrītajam papīra saspraudei. Redzams, ka tanīns no šķidruma joprojām izkrīt.
F9Qky4UlgJ
Nogulsnes tuvplānā.
Obyg6QGstz
4. Es turpināju un pārlēju IPA citā traukā, lai noņemtu nogulsnes, kas ir izkritušas, lai tās nosvērtu, pēc notīrīšanas es ieliku IPA atpakaļ tālākai atdalīšanai.
6de720bKrN
IPA pēc nogulšņu noņemšanas: Salīdziniet IPA krāsas atšķirību šajā fotogrāfijā pēc nogulšņu noņemšanas ar pirmo fotogrāfiju pirms to noņemšanas. Tagad tas ir daudz gaišāks, bet nogulsnes turpinās izkrist.
MHsiOjfnIT
Pēc divpadsmit stundām es apakšā atradu vairāk tanīna nogulšņu. Nezinu, vai atlikušās nogulsnes izkrita šo 12 stundu pirmajā stundā vai divās, vai arī visu šo laiku. Tas bija izkliedējies vairāk, līdz es šķidrumu izšļakstīju.
YxFqJHDZsj
5. Izžāvēta otrā nogulšņu atdalīšana: IPA izlēju vēl vienu reizi, lai atdalītu pēdējās nogulsnes.
ZlgEtf5JVs
Tumšāka: Iztīrīju stikla trauku un turpināju iztvaicēt IPA. Var redzēt, ka šķidrums kļūst tumšāks, jo tā tilpums samazinās.
K6BU9aEJFA
IPA ekstrakts: šis ir tas pats šķidruma daudzums, kas sakrājies vienā trauka galā, un viens trauka gals tika pacelts.
CM4jqP50Om
Gatavs pārnešanai: Kad IPA iztvaiko tik daudz, tas diezgan sabiezē, un no šķidruma sāk izdalīties vaski. Šķidrums jāpārlej, pirms vasks sāk izgulsnēties vai kļūst par sīkām daļiņām.
Wz31i8Xybx
6. Pārlejiet mazā bļodiņā: Es ļāvu IPA iztvaikot līdz apmēram trešdaļai vai mazāk no iepriekšējā fotoattēlā redzamā tilpuma un pārnesu to nelielā bļodiņā galīgai iztvaikošanai.
TnE96w04QA
7. Pārvietot uz 49 °C cepeškrāsni: Kad šķidruma līmenis bija samazinājies līdz aptuveni 30 % no sākotnējā tilpuma, es pārnesu bļodu uz cepeškrāsni, kas uzkarsēta līdz 49 °C, lai iztvaicētu atlikušo šķidrumu bez gaisa pūšanas, lai salvinorīns nosēstos.
Uyd5YOfAvh
Tuvu uz augšu, ventilators iztvaicēts: Fotoaparāta zibspuldzes dēļ šķidrums izskatās nedaudz sarkans.
AWz9IUBlp0
8. Sausais ekstrakts: nelielais daudzums IPA tika pilnībā iztvaicēts no ekstrakta cepeškrāsnī, kas iestatīta uz 49 °C.
D7KDvn6IfL
Izžāvētajā ekstraktā bija daudz melnā vaska, bet ne tik daudz, kā es domāju, ka varētu būt.
YCHXIrkiZS
To, ka ekstrakcija noritēja labi, var redzēt pēc gaišās krāsas ekstrakta, kas redzams bļodas apakšā. Bļodiņā var iepildīt ligroīnu, lai vieglāk būtu izskrāpēt, un pēc tam visu pārvietot nelielā flakonā vai burciņā, lai izskalotu vasku.
H4QpUJ9wly
9. Pirmā naftas mazgāšana: Izmantojiet pietiekami lielu trauku, lai izžāvētais ekstrakts neaizņemtu vairāk kā vienu trešdaļu tilpuma. Rūpīgi iemaisiet naftu un atstājiet uz 30 minūtēm malā, pēc tam ar pilienu pilienam uz acs piliniet trešdaļu šķidruma no virspuses, uzmanoties, lai neiegremdētu pārāk dziļi.
EKDJpzmBQs
10. Otrā naftas mazgāšana: Pēc trešdaļas šķidruma no pirmās mazgāšanas un pievienojot vairāk ligroīna otrajai mazgāšanai, nogaidiet vēl 30 minūtes, lai daļiņas atkal nosēstos apakšā, un pēc tam ar pilienveida pilienu no augšējās daļas noņemiet ligroīnu.
8nxZo25Lkm
11. Trešā naftas mazgāšana: Pēc otrās vai trešās mazgāšanas tvertnes apakšā vajadzētu būt redzamam neapstrādātam salvinorīnam.
A9wzLbynTd
12. Ceturtā naftas mazgāšana.
NtWCkQdiNO
13. Piektā naftas mazgāšana.
HQKMdPpO6y
14. Sestā ligroīna mazgāšana: Salvinorīns bija nosēdies vairāk nekā iepriekšējā fotogrāfijā un izskatās tumšāks nekā citkārt, turklāt šajā fotogrāfijā apgaismojums nebija tik labs.
0ImB3TZXWL
15. Septītā naftas mazgāšana: Šajā brīdī ekstrakts vairs nav jātīra. Tālāka tīrīšana ar IPA samazinās iznākumu. Ekstrakts jau ir pietiekami tīrs un ļoti labs lapu uzlabošanai, tinktūras pagatavošanai vai kāda veida košļājamai vielai. Tas ir ļoti spēcīgs.
TTyJhSMjYg
Trauks, kurā es žāvēju koncentrēto IPA ekstraktu, flakons, ko izmantoju, lai izmazgātu vasku no neapstrādātā ekstrakta, un zaļā nafta no septiņām mazgāšanas reizēm.
72ryOXblPs
Tas ir viss septiņās mazgāšanas reizēs izmantotais ligroīns, gandrīz 237 ml.
42pZMdRq3Y
16. Pirmā IPA mazgāšana: Pirms IPA pievienošanas noteikti izlejiet naftu. Katru reizi, mazgājot ar IPA, jūs zaudējat daļu salvinorīna. Ekstrakts nav jātīra ar IPA, tas ir pietiekami tīrs, lai to izmantotu uzlaboto lapu pagatavošanai u. c. (ekstrakts ir nostādināts 1 stundu).
LGwnWsvCTz
17. Otrā IPA mazgāšana: Es izlēju tumšo IPA un pievienoju tīru IPA, lai noņemtu vairāk vaska. Flakonu kratīja trīsdesmit sekundes un nostādināja uz piecām minūtēm, pirms nofotografēju šo attēlu, un smalkās salvinorīna daļiņas joprojām nosēžas uz dibena.
MqDKGudVhN
18. Trešā IPA skalošana joprojām nogulsnējas. Es gatavojos izžāvēt ekstraktu un pārtraukt salvinorīna zudumu no katras mazgāšanas reizes.
ZevrNQMgcJ
19. Izžāvēts ekstrakts: pārtraucu salvinorīna mazgāšanu un žāvēju to uz teflona cepumu plāksnes cepeškrāsnī, kas iestatīta uz 49 °C. Var redzēt, ka hlorofili, kā vienmēr, izžāvēti virsū.
LIHLCEA2iq
Lai gan salvinorīnam ir zaļš tonis, tas ir ļoti koncentrēts, un nevajadzētu daudz vairāk tīrīšanas, lai tas kļūtu pilnīgi balts. Es lēšu, ka 20 minūšu laikā man izdevās no lapas izņemt vairāk nekā 75 % salvinorīna. 60 būtu labāk.
RluEmdVc1I
Kristāli izauga no šī ekstrakta, izšķīdinot visu pulveri apmēram 25 ml 57-60 °С 75,5 % (151 %) spirta. Salvinorīna piesātināto spirtu šajā flakonā trīs reizes uzsildīju mikroviļņu krāsnī gandrīz līdz vārīšanās temperatūrai, katru reizi ļaujot šķīdumam atdzist līdz istabas temperatūrai. Pēc trešā sildīšanas un atdzesēšanas cikla izveidojās šie lielie kristāli. Gaidot, kad nogulsnes izkristalizēsies, šķīdinātāju turiet tumsā. Gaisma var iznīcināt salvinorīnu.
HnjDwMrqei
Brīdinājums: Nemēģiniet lietot rafinētu ekstraktu vai pulveri, tas ir pārāk spēcīgs. Tikai dažas desmitdaļas miligrama dažiem cilvēkiem ir pārāk spēcīgas. Salvinorīns ir spēcīga apreibinoša viela, kas var izraisīt ķermeņa motoriskās kontroles samazināšanos no dažām minūtēm līdz stundai vai ilgāk pēc lietošanas. Daudz kas mums nav saprotams attiecībā uz salvinorīnu un tā iedarbību. Es nekad neiesaku nevienam lietot šo vielu, šis lēmums ir katra paša ziņā: veiciet savu izpēti.
QJxhvy10e5
 
Last edited by a moderator:

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
86
Points
28
Deals
1
Vai var izmantot EtOH?
 
Top