Question Drošs veids, kā nodot ūdeņraža gāzi?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Tā kā ūdeņraža gāze ir viegli uzliesmojoša ar gaisu, kā vislabāk rīkoties ar ūdeņraža gāzi, kad es veicu reakciju, kuras laikā tā rodas? (Izņemot profesionālu tvaika nosūcēju.)
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Cinka HCl ?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
vai jūs varētu sīkāk paskaidrot?
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Sarkano savienojumu nozīme. H2 izsmidzināšana kosmosā 🤣
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
ok. tātad es pievienoju cinka hcl šķīdumam, kurā ir nātrija borohidrīds, lai samazinātu tā sprādzienbīstamību?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ja esat ŠĶIDRAI noraizējies, novietojiet šļūteni no kondensatora augšdaļas uz ārpusi.
Bet, ja jūs tikai reducējat, izmantojot, piemēram, borohidrīdu, atvērts logs un ieslēgts ventilators būs pilnīgi pietiekams risinājums.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
bet vai ūdeņraža gāze nav viegli uzliesmojoša ar gaisu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Tas ir, H2 var izraisīt sprādzienu pie minimālās koncentrācijas 4 %. Lai tas radītu reālas bažas, būtu jālieto diezgan liels daudzums, lai šajā brīdī piepildītu parastu telpu.

Pareizi vēdiniet savu darba telpu, un nevajadzētu rasties problēmām.
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Sveiki. Cik man zināms, H ir degošs ar ugunsgrēkiem Patiešām,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Tas patiešām ir atkarīgs no izdalītās gāzes daudzuma, tāpēc, ja tas nav liels tilpums, varat uzstādīšanas beigās ievietot arī iepriekš piepumpētu un pēc tam iztukšotu balonu, jo, tam piepumpējoties, spiediens sistēmā palielināsies (pietiekami bieži vēlama lieta hidrogenēšanas reakcijās), un tā vietā, lai ļautu tam uzpūsties, jūs to nomainīsiet un iztukšojat pilnu. H2 priekšrocība ir tā, ka tas ir vieglāks par gaisu, tāpēc tas drīzāk tiecas izkļūt no telpas ar gaisa plūsmu, tad uzkrājas, veidojot sprādzienbīstamus maisījumus ar O2 atmosfērā (iemesls, kāpēc Et2O ir bīstams šķīdinātājs, ir tas, ka tas uzkrājas uz grīdas, un, kamēr tas nonāk līdz jūsu degunam, var būt jau par vēlu). Ceru, ka tas palīdzēs.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
tieši par to es arī domāju, lai gan, ja balons nejauši uzsprāgst, pirms es to nomainu, tad, iespējams, tas varētu izraisīt sprādzienu, ātri atbrīvojoties spiedienam vai statiskam.

es grasījos ievietot šļūteni, kas ved no kondensatora uz ārpusi pie loga. bet es joprojām esmu mazliet paranoisks/uztraucos par sprādzieniem. domāju, ka man tā vienkārši būs jādara.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Jūs izvēlējāties piemērotāko metodi, neuztraucieties H2 peld labāk nekā He un ārējā atmosfērā tas šķaidīsies arī augšup un prom no avota (pārliecinieties, ka šļūtene ir piestiprināta ārpusē no augšējā punkta, jo vējš nespēj gāzi aizpūst atpakaļ).
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Pareizais veids ir atvienot cauruli un uz tās gala ierīkot zibspuldzes aizbīdni.

lai gan ar šļūteni/cauruli uz ārpusi vajadzētu pietikt, ja vien tā nav iesprostota.

ūdeņradis ir vieglāks par gaisu. Padomājiet par hēlija balonu. ikviens ir pieredzējis, kā pazaudēt hēlija balonu.

Padomājiet par 3 sekundēm pēc balona izlaišanas.

Kur tagad ir balons?
Vai jūs varat paņemt balonu atpakaļ.

Vai balons ir bīstams sprādziens. Cik ātri tas pameta jūsu perimetru.

Tās ceļš uz debesīm vislabāk būtu netraucēts.

Neļaujiet tai uzkrāties telpā, kurā strādājat.

Lielākā daļa reakciju ur nav mesnt hsve slēgta sistēma, lai izvairītos no spiediena uzkrāšanās / sprādzieniem...

Izņemot gadījumus, kad jūs gatavojat pretspiediena bumbu, kur ir pretspiediena tvertnes.

Es neizmantotu balonu... Izmantojiet šļūtenes vai caurules.. Ja tas ir mazs dismetrs, tas nozīmē, ka jums ir vajadzīgas biezas sienas.

Bet kf ur exhusst ir liels ur reslly tikai novirzīt gāzes plūsmu.

Ja virtuves ventilatora izvilcējs iet tieši uz āru, arī tas ir labi.

Dažās vannas istabās gaiss tiek izvadīts tikai uz jumta, bet, ja vien jūs neuzkāpjat uz jumta, lai uzpildītu cigerrettte, viss būtu kārtībā.

Ventilatoriem pat nav jābūt ieslēgtiem.. Ja tas ved ārā.. Vienkārši palaidiet šļūteni nedaudz uz augšu.. Vai uz ārpusi, kur tā var iet taisni uz augšu... Ūdeņradim, manuprāt, nav smaržas... Es varētu kļūdīties...

Ja izdalās daudz ūdeņraža, tas var saturēt nedaudz šķidrā šķīdinātāja. Iztvaikot. Ja šī smaka jūtama, ir jāveic korekcijas, lai ņemtu vērā lielos apjomos.

Es iesaku jums visu palaist, lai zinātu, ar ko ur nodarbojas.

Mazāka reakcija rada mazāk problēmu. Tad jūs varat izlemt, kas jums ir nepieciešams.

Ūdeņradis ir diezgan drošs ārpus telpām, ja vien nav aizdegšanās avota.



Jums jāuztraucas par gāzēm, kas iet uz leju un paliek, jo jūs pat nezināt, ka tās tur ir.

Ja tā smaržo pēc neliela testa. Jums vajadzēs attīrīt gāzi.

Šeit ir video, kurā redzams, kā cilvēks izmanto ūdens asporatoru kā skruberi.. Jums būs jāaizver vāks.. Un caurule no vāka, lai jūs varētu novadīt ūdeņradi ārpusē.



Palieciet drošībā
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
arī vara sietam piemīt maģiskā īpašība neļaut liesmām izkļūt cauri
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Paldies par to, ka..
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Es tiešām nezinu, bet šo to dzirdēju no cienījama profesora ar lielu pieredzi rūpnieciskajā ķīmijā, ka smalka vara sieta ievietošana uzliesmojošas vielas gāzes izvadā bloķē liesmas iekļūšanu sistēmā. Es tiešām ieliku šādu sietu, bet biju diezgan uzmanīgs, lai nebūtu aizdegšanās avota, tāpēc man nekad nav bijusi tā nelaime pārliecināties par tā efektivitāti.
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Interesanti man patīk obsecure gabalus knowedge.. Man tas ir jāaptver.

Es gribu turpināt šo tangentu, lai kur tas noved.. Bet es nezinu, ar kādu terminu sākt šo ceļojumu.. Tas vienmēr ir žargons atrast pareizo vārdu, lai meklētu, lai iegūtu atbildes, ko mēs meklējam...

Vai viņš to sauca par sietu.. varbūt liesmu slāpētāju..
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Im meklējot un meklējot... Un es sapratu... Mums bija stiepļu siets highscgool.. Un Bunzena degļi zem tā.. Un jums ir taisnība, tas neiet garām.. Wtf..
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
tam ir jābūt vara stiepļu siets
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Elektrolītiskais H2 ģenerators ir vislabākais, ja to izmanto heterogēnai katalītiskai reducēšanai, piemēram, ar Pd/C
 
Top