izšķirtspēja

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hei, labs rīts, cilvēki
Vai kādam no šeit esošajiem gadījies uzzināt par izomeriju un racemātu sadalīšanu/atdalīšanu?
Es gribētu atdalīt esošo racēmisko metamfetamīnu (d- un l-izomēru), lai man būtu pieejams tikai d-metamfetamīna izomērs.
Diemžēl es atrodu salīdzinoši maz, pārāk maz... tāpēc izmēģināšu veiksmi ar jums.
it kā tam vajadzētu darboties ar d-vīnskābi, bet kā?
būtu lieliski, ja kāds varētu man palīdzēt un varbūt ir kāda rokasgrāmata vai saite uz kādu rokasgrāmatu?

iepriekš paldies

novēlu jums jauku dienu


sveiciens

johski
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28

Racēmiskā metamfetamīna izšķiršana

85 daļas racēmiskā metamfetamīna tiek ievadītas 100 daļu d-vīnskābes šķīdumā 1000 daļās metilspirta. Pēc ilgstošas stāvēšanas apmēram 100 daļas nogulsnējušās sāls izsūc un ekstrahē ar karstu etilspirtu. Tā kā dekstrogēnā metamfetamīna d-tartrāts viegli šķīst gan metilspirtā, gan etilspirtā, bet levorogēnā metamfetamīna d-tartrāts slikti šķīst gan metilspirtā, gan karstā etilspirtā, tad bāzes optisko antipodu d-tartrātu atdalīšana ir ļoti vienkārša.
 

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
paldies, un kāds ir iznākums?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Parasti cilvēki to dara atkārtoti, līdz tiek atdalīts viss d izomērs. Jo vairāk reižu to veic, jo vairāk var atdalīt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, šajā rakstā varat atrast rokasgrāmatu. Procedūra ir tāda pati kā metamfetamīniem. Veiksmi.
 
Top