Question Recipie ar pamataprīkojumu un viegli iegūstamām lietām

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tāpēc es meklēju metožu pamatrecepti, ko es varu pagatavot, izmantojot labi viegli iegūstamus ingridientus un dažas laboratorijas iekārtas, piemēram, reakcijas kolbu, vārāmo kolbu utt. Es joprojām esmu diezgan jauns šajā jomā un esmu ievērojis vienu vienkāršu recepti, bet tagad es gribu mazliet mainīt lietas, kamēr im studē ķīmiju, lai labāk izprastu šo tēmu un, iespējams, ierosinātu savu sintēzes metodi. Būtu jauki, ja jūs ievietojat ingridientu, aprīkojumu un soli pa solim sarakstu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Šajā forumā ir forums ar nosaukumu "visvienkāršākās receptes", ritiniet uz leju, līdz to redzēsiet, un sāciet tur. Es zinu par 40 metamfetamīna receptēm. Jūs nenāksiet klajā ar savu sintēzes metodi".
Lūdzu, izmantojiet *****ing meklētājprogrammu. Arī izlasiet noteikumus ay katras lapas apakšā, kur ir rakstīts: " NOTEIKUMI" jūsu 3. puisis šonedēļ pievienojas un lūdz, lai jūs uzreiz barotu no pudeles, pirms pat izlasāt noteikumus.
Viņi vēlas vieglu metodi, kā izgatavot apbrīnojamas narkotikas ar lietām, ko var dabūt WALMART. Ja narkotiku izgatavošana būtu viegla, mēs būtu pārpludināti ar narkotikām.
 
Top