Jautājumi par alprazolāma/flualprazolāma sintēzi

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Mans atsauces materiāls ir 10.1007/s00044-016-1585-z un neliela mēroga alprazolāma sintēze, ko atradu šeit - es saprotu pamatprocesu.

Tomēr man ir daži jautājumi, un es nevaru atrast atbildes uz tiem citur internetā.

  1. Alprazolāma prekursors ir 2-amino-5-hlorbenzofenons, bet es pieņemu, ka to var aizstāt ar 2-amino-5-hlor-2'-fluorbenzofenonu, lai iegūtu flualprazolāmu? Vai arī tā ir cita aizstāšana?
  2. Vai hloracetilhlorīdu var aizstāt ar etilhloracetātu?
  3. Vai etiķskābes anhidrīds ir vienīgā iespēja? Es domāju, ka arī acetilhlorīds varētu darboties, tikai HCl izdalītos kā gāze (acīmredzot ar to būtu grūtāk strādāt). Tas tomēr ir vieglāk nekā mēģināt iegūt AA.
  4. Vai hidrazīna hidrāts ir tieši aizstājams ar hidrazīna sulfātu? To ir vieglāk iegūt, ar to ir drošāk strādāt, un beigās produkts tik un tā tiek attīrīts. Ja nē, tad, manuprāt, to var pārvērst hidrazīna hidrātā, tāpēc vismaz joprojām ir vieglāk to iegūt.

Viss pārējais, kas nepieciešams šai sintēzei, ir iegūstams, lai gan man ir daži jautājumi par reakcijas palielināšanu. Mani visvairāk uztrauc pēdējais posms, kurā tika izmantoti 25 ml AcOH. Vai tas ir patvaļīgs daudzums?

Mazapjoma sintēze šeit ieteikts izmantot bumbiera formas kolbas visai šai reakcijai - es pieņemu, ka verdoša kolba darbosies labi?

Atvainojiet par šķietami muļķīgajiem jautājumiem, un paldies! Šajā jautājumā es esmu nedaudz ārpus savas komforta zonas, tāpēc jebkurš lasāmmateriāls par šo tēmu būtu tikpat labs :)

Es sastādīju sintēzi (izmantojot etilhloracetātu, acetilhlorīdu un hidrazīna sulfātu - es nezinu, vai hidrazīna sulfāts darbosies, bet pārējais šķiet labi). Hidrazīna hidrāts droši vien ir iegūstams, tāpēc tā nav šīs sintēzes grūtākā daļa.

Jtq5GlNZQ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Sveiki, jā
Neesmu pārliecināts, ka uz karboksiloglekļa ir atšķirīga grupa.
Iespējams, jums ir taisnība
Droši vien jā, bet jums ir jāpalielina NaOAc daudzums, jo tur ir jāiegūst pamatviela. -SO4 reaģēs ar Na no NaOAc.
Tas tika ņemts no kāda raksta.
Ko jūs domājat ar vārošu kolbu?? Kolbu ar apaļu dibenu? Tas ir labi. Bumbuļa formas kolba ir ērtāka neliela apjoma sintēzes veikšanai.
 

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Paldies par atbildi!

Attiecībā uz acetilhlorīdu, vai jūs domājat, ka tam vajadzētu darboties? Es esmu nedaudz neizpratnē par jūsu atbildi šajā jautājumā.

Es vairāk izpētīšu etilhloracetāta aizvietojumu, jo tas noteikti ir vieglāk pieejams.

Es tiešām domāju RBF, atvainojos, ka neesmu izteicies skaidrāk, un paldies par ieskatu. Krūšveida kolbas izvēle mani diezgan mulsināja.

Veselu :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Atvainojiet, es gribēju teikt, ka neesmu pārliecināts, ka tas darbosies. Bet jūs varat mēģināt un dalīties ar mums ar savu rezultātu. Mūsu forums būs jums pateicīgs =)
Jums ir jāmēģina, es domāju, ka jūs to ieteiksiet pēc pirmās sintēzes kā es!
 

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Paldies par palīdzību!

Neesmu pārliecināts par etilhloracetātu, bet esmu stingri pārliecināts, ka acetilhlorīdam vajadzētu darboties etiķskābes anhidrīda vietā - tas ir daudz reaktīvāks, bet, cerams, ne pārāk daudz.

Katrā ziņā, ņemot vērā to, cik viegli šeit ir iegūt acetilhlorīdu, tas ir tikai ātras reakcijas un destilācijas attālumā no etiķskābes anhidrīda.

Būs jāveic vēl daži pētījumi, jo etilhloracetātu ir daudz vieglāk iegūt nekā hloretilhlorīdu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Vai esat piestrādājis pie tā?
 
Top