Jautājums, vai kāds ir saņēmis kaut ko no Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Uber narkotikas bija vitrīna 2cb un dažas citas lietas, es esmu jautājums, vai kāds cits bija kāda veiksme pasūtot no viņa un kā nāk jums vairs nav vitrīna statuss ir noņemts no pārdevēja
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Arī es par to esmu aizdomājies. Es pasūtīju pie viņa un nekādas sūdzības, labs produkts, lieliska apkalpošana, un, kad es gatavojos veikt vēl vienu pasūtījumu, acīmredzot kaut kas bija iznācis, un viņam tika dots laiks, lai to atrisinātu, un tikmēr viņa biedra statuss mainījās. Es domāju, ka tas nenotika viņa virzienā, jo viņa saraksti visi ir pazuduši. Žēl, jo, godīgi sakot, es biju ļoti apmierināts ar viņa pakalpojumu. Viņš pat varēja vienkārši paņemt manu naudu un neko nesūtīt, jo es nejauši pabeidzu darbu agrāk, bet viņš nosūtīja visu plus gandrīz 30% papildus. Es esmu ziņkārīgs, kas notika.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Jā, tas pabeigts agri pēc 2 nedēļām es domāju, ka man nebūtu jādara cilvēks gaidīt, ja tas nāk no Nīderlandes vai kaut kas tas parasti aizņem 30 35 dienas, bet nekad nav ieradies, un es biju vienkārši satraucās, ka kaut kas ir gājis tālāk no šī brīža es izmantoju Pgp šifrēšanu uz manu adresi, jo tas Days inn broadside 90 dienas tas ir mazliet nomākta, kad es varu Google to un
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Jā, esmu pārliecināts, ka kāds cits var sniegt atbilstošu atbildi. Es jautāju tērzēšanā, kad to pamanīju, un man tika sniegts diezgan neskaidrs paskaidrojums, kuru es vairs neatceros. Pajautāju viņam pats, jo tik un tā nebiju pārliecināts par pasūtījumu, un viņš vienkārši pārstāja atbildēt.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es grasījos no viņa iegādāties ketamīnu, mēs grasījāmies veikt darījumus, kad publikācijas pazuda, es ar viņu runāju, un viņš man teica, ka viņam bija problēmas ar šīs vietnes administratoriem, bet ka viņam bija pieejami produkti, es viņam teicu, lai pārdod man, un viņš vairs neatbildēja turpmāk
 
Top