Question Jautājums par 20 l partijas reaktora iegādi.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Drīzumā iegādāšos šo 20 l partijas reaktora trauku, un man bija daži jautājumi.

Ar šādām īsām galvenajām specifikācijām
1) Virsgaitas maisīšanas motors ar zobratu reduktoru
2) Atsevišķs stikla vāks ar 7 kakliņiem
3) Aprīkots padeves piltuves un kondensatora komplekts.
4) apaļdibena vienslāņu stikla trauks ar izplūdes vārstu
5) Nerūsējošā tērauda sildīšanas vanna ar izplūdes vārstu

Tagad es tos pasūtīšu ar DDP. Tātad viss jau ir nokārtots iegādes brīdī. Tagad mani tikai interesē, vai tiešām ir aizliegts šādus produktus iegādāties privāti? Nevaru atrast daudz informācijas par to. Es protams veicu savus pasākumus, iegādājoties tādus kā pavisam citā vietā un plus pārbaudīšu ierīci raidītājiem. Varbūt mazliet paranoiski no manas puses, bet labāk droši, nekā žēl.

Bet varu arī iedomāties, ka, protams, muitā vai vēl kur citur zvanīs trauksmes zvani, ja prece nejauši tiks pārbaudīta. nav aizliegts iegādāties šo iekārtu privāti? Un vai viņiem ir tiesības apturēt jūsu preces un, piem. Kāda ir labākā atbilde?

Paldies, ka izlasījāt šo tēmu, un visi dalīsimies savās zināšanās, lai labi izspēlētu savas kārtis.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Nosūtīt uz vācu un ņemt līdzi bust un doties uz savu valsti ir daudz veikalu, kur viņi pārdod, piemēram, šo reaktoru im Polija
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Ķīmiskie reaktori ir ļoti dārgas iekārtas.

Vai es varu pajautāt, kādai sintēzei jūs to gatavojaties izmantot, kādai sintēzei?

20 l reaktors nav daudz, tas jums izmaksās x5, cik maksā parasts stikla trauks, mans personīgais viedoklis, viss, kas mazāks par 50 l reaktoru, nav tā vērts, jūs varat vienkārši nopirkt stikla trauku un izmantot magnētisko maisītāju.

Tā ir grūtā daļa, likums. Es teiktu, ka 99% cilvēku patiesībā nezina, kā likumi darbojas viņu valstīs, vēl mazāk citās valstīs, likumi reti kad ir rakstīti melnbalti, tas nozīmē, ka tajos nav norādīts, vai konkrētas lietas ir likumīgas vai nav, tie ir jāinterpretē.

Piemēram, es nenosaukšu valsti, bet Rietumeiropā ir valsts, kurā nevar iegādāties ķīmiskos reaktorus vai rotovapus, tālākpārdevēji to pārdod tikai uzņēmumiem, skolām, valdībai utt.

Taču arī kā privātpersonai nav aizliegts pirkt un importēt.

BET! Šeit ir pelēkā zona, ja jūs to iegādājaties un to aiztur muita, viņiem nav atļauts to konfiscēt, bet likums viņiem dod tiesības iekļaut jūs novērojamo sarakstā un saņemt orderi, lai veiktu kratīšanu jūsu mājās nelikumīgu darbību dēļ aizdomīgas iekārtas iegādes.

Tāpēc mans ieteikums jums ir, ja dzīvojat Eiropā, dodieties pie pārdevēja, samaksājiet skaidrā naudā un vienkārši transportējiet to kā parastu paketi savā automašīnā, šķērsojot valsts robežas, tas būs jums absolūti drošākais veids.

Ar vislabākajiem sveicieniem

PS: Vēl viens lielisks piemērs ir prekursors "P2nP" Esmu lasījis tik daudz maldinošu "apgalvojumu/pieņēmumu" par šī prekursora likumību Eiropā. Un arī šis prekursors dažās Eiropas valstīs atrodas likuma interpretācijas pelēkajā zonā.

Katrā Eiropas valstī ir novērošanas saraksts / prekursoru saraksts attiecībā uz nelegāliem prekursoriem, piemēram, P2P vai APAAN, bet pagaidām nevienā no tām prekursors P2nP nav iekļauts sarakstā kā aizliegta viela.

BET! likumā arī noteikts, ja tiek iegādāts prekursors, kas nav iekļauts novērošanas sarakstā, bet to var viegli sintezēt, lai iegūtu nelegālu vielu un peļņu, tas arī tiks klasificēts kā galaprodukts, šajā gadījumā - amfetamīns.

Tātad, ja jūs pieķer ar vielu P2nP, jūs faktiski var apsūdzēt par amfetamīna importēšanu. Šādi darbojas likums.

Daudzi cilvēki to nesaprot, viņi vienkārši paskatās uz prekursoru sarakstu, viņi neredz prekursorus sarakstā un vienkārši paziņo: "Ak, tas ir likumīgi!" NĒ!...
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Attiecībā uz 4MMC es sāku ar nelielu sintēzi, lai labi izprastu visu 4MMC norisi. No turienes es pāriešu uz 100/200 l dubultā stikla reaktoru.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
ražošana lielā un mazā mērogā ir divas dažādas pasaules lielā mērogā ir jāievēro stingri noteikti noteikumi, un neliela kļūda var radīt lielus zaudējumus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Esmu atkal un atkal apgalvojis šo faktu " mērogošana nav intuitīva. Arī, kā minēja kungs, lieli zaudējumi var būt finansiāli līdz pat evakuācijai vai vēl ļaunāk. Es nemelošu, lai gan tas reaktors ir seksīgs kā ***** dievi ātrums mate.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nav iemesla, lai šīs sintēzes veikšanu sāktu ar 20 l reaktoru.

Tikpat labi varat sākt ar parastiem stikla traukiem, jo, kad sāksiet veikt rūpniecisku ražošanu, jūs gandrīz neizmantosiet savu 20 l reaktoru un tā būs lieki iztērēta nauda.

Jums jāprot rāpot, pirms staigāt.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tas nav taisnība, es esmu veicis aprēķinus. apsildāms maisīšanas mantija ar 20L 3 kakla ir aptuveni 1000E dzīvoklis, ja jūs iet virs galvas pats cena ish, jūs atņemat no mantijas, jo jums ir nepieciešams tikai siltumu un jūs pievienot par maisītāju pati. jūs pievienot visu pārējo sīkumi, piemēram, kondensatori, slazds, statīvs, skavas, apkures "kastē" + zondes , domkrati jūs sasniedzat 2000E EASY.
20L ir 2,2k DDP ar piegādi, un tā ir pilnīga pakete.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Nezinu, ar kādu aprīkojumu esat veicis savus aprēķinus, bet šeit ir pilnīga manis izgatavotā iekārta, vienīgais, kā trūkst, ir adapteris ar diviem kakliņiem, kas uzliekams uz florentīnes kolbas, kas pievieno vēl 62zl.

Kopumā pilnīga sistēma par 530euro + piegāde 30euro Borosilicate 3.3 stiklā.

Tagad jūs esat ietaupījis 1500euro, ko varat tērēt ventilācijai, drošībai vai citai ierīcei.

Sistēma sastāv no:

Magnētiskais maisītājs ar sildīšanu (340c).
Magnētiskais stienis
Florentīna kolba
Adapteris
Adapteris ar diviem kakliņiem
Dimroth-kondensators ar spuldzīti
Piltuve

Tie paši komponenti, kas ir 20 l stikla reaktorā.

C4QLoDRszw
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Amerikā ir sakāmvārds.

Citāts: "Tu zini likumu, bet nesaproti likumu".

Daudzos gadījumos tā ir taisnība
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Nu pārdevējs ir no Ķīnas, citādi es obeviously iet pats ar automašīnu. Bet šis viens A++ kvalitāte un laba cena par nelielu sintēzi, lai saprastu. Tāpēc es teicu, ka es veicu savus pasākumus, lai būtu drošs.

Piemēram, Ne mans vārds uz pasūtījuma, piegādes vieta nav mana, un es arī skenē reaktoru par kļūdām..
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Polijā u var iegādāties, bet daudz dārgāk
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Protams, jūs varat pasūtīt viltus vārdu un viltus adresi, bet šeit atkal ir piemērs piesardzības pasākumiem, no kuriem nevar izvairīties.

Ja jūsu reaktoru aizķers pārvadāšanas laikā, muita un policija var uzlikt reaktoram pēdas, tāpēc, kad jūs beidzot to paņemsiet, jūs tik un tā noķers. Vienīgā reālā iespēja, kā no tā izvairīties, ir tā sauktais "Mērķa sargs", kāds, kurš jums paņem pasūtījumu, un, ja viņu tomēr noķers, ka viņš jūs neizsniegs.

Jūsu vienīgā cerība, ka tas būs iespējams, ir, ja to nepamanīs muita, pretējā gadījumā jūs tiksiet pieķerts, par to nav šaubu, vai būt nevērīgam par to, kā darbojas tiesībaizsardzības iestādes.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
To šeit nav aizliegts iegādāties, taču trauksmes zvani garantēti ieslēgsies, ja tas tiks pamanīts. Tāpēc piegāde tiek veikta pavisam citā vietā, un vispirms tiek skenēti raidītāji uz iepakojuma. Piegādātais iepakojums ir neitrāls un ļoti stabilā koka kastē. Nodokļi utt. jau būs samaksāti, tāpēc, ja tiks veikta pārbaude, tā būs izlases veida pārbaude. Kāds būtu labākais izskaidrojums šāda aprīkojuma iegādei, ja tas nav aizliegts ar likumu. Runa ir par Nīderlandi.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Pārliecinieties, ka skenēšana nav saskatāma. Ja policija vēro ārā, neskenējiet tā, lai viņi to varētu redzēt.

Ja tiks fiksēts, ka jūs skenējāt, policija to izmantos, lai pierādītu, ka jūs zinājāt, ka darāt nepareizi, un centāties netikt pieķerts. Pretstatā tam, ka viņiem ir jāpierāda, ka jūs zināt, kas tas ir, ja tas ir saprotams.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Jūs varat iegādāties 2x10L kolbu un magnētisko maisītāju, kas darbojas tāpat kā reaktors un ir daudz lētāks.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro tu, šķiet, nezini, kas notiek ar Ķīnu, viņi vienmēr kontrabandas ceļā ved lietas, kas nav deklarētas. ar savām tranzīta sistēmām konteineros, kas pilni ar legālām lietām. viņi neliks *****ing tracker tavā paketē xd .stop spreading fud.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
attēls ir no bbgate cita pavediena, tas varētu būt veids, kā muita var izsekot precēm...
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
ne viss, ko var atrast internetā, ir patiess.
varbūt tas ir saistīts ar lietošanu vai tādu bagātu valsti kā holande.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
arī kurš ***** vieta izsekotājs iekšā kastē, kas ir atkritumi idk, ko viņi vēlas izsekot? trash truck?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Jūs nepareizi interpretējat to, ko es uzrakstīju, "Track" uzlikšana uz pakas nenozīmē, ka viņi uzlika "Tracker", "Track" uzlikšana uz pakas vai priekšmeta ir sinonīms dažādiem maršrutiem, kā faktiski izsekot pakas, ne tikai izmantojot trackerus, bet es domāju, ka jūs to jau zināt?

Un es patiesībā zinu, kā darbojas reālā pasaule, jo man ir tieša pieredze darbā ar tiesībaizsardzības iestādēm un muitu.

Bet es domāju, ka jūs esat iemācījies virzienu, skatoties BreakingBad och Narcos?

Tā vietā, lai vienkārši izkliegtu muļķības, jūs varētu mūs palutināt ar savu pieredzi no pirmavota kontekstā?

PS: Nīderlande ir reģions, nevis valsts, tā atrodas Nīderlandē, uz kuru, manuprāt, jūs atsaucāties.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Jūs nepārprotami neprotat lasīt. Kurš runā par Ķīnas izvietošanas trenažieriem. Iet veikt IQ testu vai kaut ko citu ar savu ''xd''. Jūs acīmredzot vēl nezināt, kā šī pasaule darbojas.
 
Top