• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

DMT Ka Dmt ceļojums, neņemot Dmt, pder Dmt.OjO Spoileri Kāpēc sintezēt Ceļojums labāk nekā afentas

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Žēl, ka mēs nevaram sazināties ar meksikāņiem vai ar tiem, kas nāk no Indijas vai Pakistānas.
Pārspēj, kas zina
Vienāds ir iespējams
Pietuvoties, par to nav šaubu.
Bet es domāju, ka tā ir visdrošākā definīcija tam, kas ir ceļojums, patiešām, bez jāšanās, paskatieties uz šo cauruli, puiši, paskatieties uz šo cauruli.
Ka tur ir litrs dmt.
Lai nu kā, es nezinu, kā tam pieiet, bet man tas šķita diezgan uzticams veids, kā sintezēt tripu labāk nekā afnetas.
Protams, ka psocnauta ir bijusi fona un bez šaubām arī tāpēc, ka šodien, pateicoties internetam, ir diezgan viegli izsekot pēdām un jā, šī cilvēka gadījumā, brīvprātīgi, viņa vēstījums ir skaidrs.
Bet efekts ir reāls, šī kopība, šī atsvešinātība, šī atsvešinātība, sociāli meklēta vai nē, ir svarīga, un mēs esam pateicīgi, ka viņi mums ir atstājuši savu mantojumu.
Galu galā
Bravo šim drosmīgajam cilvēkam
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
opp,perdon
dmt ir tas
Ole!!!
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
65
Reaction score
35
Points
18
Uz augšu visiem!
 
Top