PSE ekstrakcija

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sveiki, labi cilvēki, es gribētu, lai jūs ieteiktu kādu ideju manai problēmai.
Manā valstī mums vairs nav "tīru" pse tablešu, mums ir Modafen.
Tātad šīs tabletes satur pse un ibuprofēnu.
Mana ideja ir ekstrahēt pse ar ļoti aukstu ūdeni, jo ibuprofēns nav šķīstošs aukstā ūdenī, bet ko tad?
Ja es iztvaicēšu ūdeni, es ļoti sabojāšu savu iznākumu, vai man ir taisnība?
 

Urake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Arī es vēlos to zināt.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
mērcēt tablešu masu ar tetru, bet jūs zināt, es izmantoju tetru ar tām tabletēm, kas saturēja povidonu.
btw brālis im tikai zema līmeņa wannabee pavārs, bet tu esi ārā no prāta domāt par mērcēt pillz ar ūdeni..
to varēja darīt 90. gadu sākumā ar veco red hot.
apstājies, pirms izšķērdēt pillz.
arī tas būtu patiešām inteliģents, ja jūs izpētīt pillz tīrīšanas tecniques jo im iespaids, ka jūs devās uz dažiem rakstīt ups no pazemes stropa laikmetā.
auksts ūdens. nē
jums ir vajadzīgi šķīdinātāji un btw ja esat ES, varat pasūtīt no interneta balto 60s ar cetirizīnu, kas pēc manas pieredzes ir tie, kurus jūs varat izvilkt.
vai 120 ar povidonu.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Lūdzu, palīdziet man, kungs.
Sveiki, kolēģi ķīmiķi. Šodien es atnesu zāles pret saaukstēšanos (kapsulu), kas satur pseidoefedrīna hidrohlorīdu. Kastītē ir 8 kapsulas. Katrā kapsulā ir 90 mg pseidoefedrīna, kopā 0,72 grami. Tas ir ļoti lēts - 1,5 ASV dolāri. Šeit ir tās sastāvdaļas: Katra kapsula satur 90 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda. mg, hlorfeniramīna maleāta (hlorfeniramīna) 4 mg. Palīgvielas ir: ciete, saharoze, hidroksipropilmetilceluloze, etilcelulozes polimērs, Opadry dzeltenais sausais izsmidzināms materiāls, Opadry rozā sausais izsmidzināms materiāls. Kā es varu palielināt ekstrakciju?
Mani ekstrakcijas soļi ir šādi: atveriet kapsulu - iemērciet 99 % etanolā - filtrēšana ar sūknēšanu - iztvaicējiet filtrātu līdz ekstraktam - ekstraktam pievienojiet aukstu ūdeni (parādīsies līme) - filtrēšana ar sūknēšanu - pielāgojiet filtrātu sārmainam PH12+ un pēc tam ekstrahējiet, (ksilols ) Izžāvējiet ekstraktu - pēc žāvēšanas ielaidiet ūdeņraža hlorīda gāzi (pH sasniedz skābumu) - filtrējiet ar sūknēšanu, lai iegūtu baltu pseidoefedrīna hidrohlorīda pulveri. Bet es izmēģināju vairākas ekstrakcijas un ieguvu tikai ļoti maz pseidoefedrīna. Vai ir kāds veids, kā palielināt iznākumu?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Ar manu metodi var iegūt tikai 42 % iznākuma. Es nezinu, kur es to palaidu garām.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Pārbaudiet, kādā formā tajā parādās pse un ibu. pse hcl ir ūdenī šķīstošs, ibu parastā formā nav. Tāpēc es domāju, ka to varētu filtrēt
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
jā, es zinu, bet manās tabletēs ir sūdi, kas aktivizējas, izmantojot ūdeni
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sarkanais 30 mg vispārējais PSE ASV tika iegūts, izmantojot sauso šķīdinātāja ekstrakciju pirms 5 dienām, kas pēc 3 izvilkumiem un HCL gāzēšanas bija 2,58 gramu (I kaste 96ct) TĪRA PSE hcl tīrais daudzums. Triks ir NULIS ŪDENS
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Paldies jums visiem par katru padomu, bet im joprojām izmisums....
biotechwix paldies par sazing nav ūdens.....vai jūs zināt par kādu legit tīmekļa vietni par efedrīnu
paldies xile par padomu izmantot ūdeni, bet, kā es teicu, manas tabletes tiktu iznīcinātas, ja im izmanto ūdeni
and thankkyou stim2023 for sazing no water but zour american pills contain onlz PSE and some other fillers.
mans VISPĀRĪGĀKĀIS murgs ir tas ibuprofēns xd
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Tas ir ļoti vienkārši. Viss, kas jums jādara, ir jānodala skābe no bāzes
Pseidoefedrīns ir amīns.
Ibuprofēns ir karboksilskābe
Sasmalciniet tabletes un izšķīdiniet tās ūdenī, pēc tam pagatavojiet 25 % nātrija hidroksīda ūdens šķīdumu un pievienojiet nedaudz, lai koriģētu pH 12.
Tad pievieno toluoluolu un ekstrahē pseidoefedrīna bāzi. Atdaliet toluoluolu no ūdens. Tagad bāze ir izšķīdināta toluolā. Sūknējiet toluolā ūdeņraža hlorīda gāzi. Pseidoefedrīna hidrohlorīda sāls nogulsnējas.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Paldies par atbildi.
Bet man ir jautājums....vai tas neaktivizētu pret ekstrakcijas š...ts ?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Liels paldies, es jums sniegšu materiālu sarakstu. Ja jūs varat atrast kādu risinājumu, kā atdalīt tikai PSE, es būšu ļoti priecīgs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uhhhh, jūs taču zināt, ka šī narkotika nav pat ļoti līdzīga pseidoefedrīnam, vai ne? Šī narkotika arī nešķīst ūdenī, tas ir
2-[(difenilmetil)sulfinil]acetamīds
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Tātad, kāda ir galīgā atbilde. Vai mums būtu jāatsakās no idejas par ekstrakciju no Modafēna ? (Jo junkuri manā valstī kaut kā gatavo ar šo s***) Man tagad ir tāda pati problēma un es negribu rakstīt vēl vienu ziņu par to pašu tēmu, tāpēc kāds ir šīs problēmas risinājums?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jums vienkārši nepieciešama atšķirīga taktika. Procedūras, ko izmanto ro samazināt efedrīnu, nepadarīs neko noderīgu ar šo ķīmisko vielu. Tomēr no tā var izgatavot noderīgas lietas. Šajā dokumentā ir izklāstīta 1 soļa reakcija, kas to padara 10x spēcīgāku DAT tas ir kaut kas, ko apskatīt https://pubs.acs.org/doi/10.1021/jm401754x.
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Paldies par atbildi es noteikti to izskatīšu. Bet lai jūs zinātu, es esmu pilnīgs iesācējs, tāpēc dažos augsta līmeņa ķīmijas jautājumos es būšu pilnīgi pazudis. Tāpēc man ir nepieciešams, lai kāds man to izskaidro kā 12 gadus vecam bērnam. Bet jebkurā gadījumā es esmu ļoti priecīgs, ka jūs mēģinājāt man palīdzēt Paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Man šķita, ka tas ir pat vieglāk nekā efedrīna pseidoefedrīna reducēšana. Cik es atceros, jūs sākat ar 4f (tā ir ķīmiskā viela, ko jūs mēģināt iegūt nošīm tabletēm), un jūs varat pāriet uz 5g vienā solī, vienkārši meklējiet šos skaitļus darba eksperimentālajā daļā.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Patiesi runājot, jums nav nepieciešams, lai kāds jūs turētu par roku... Tas, kas jums patiesi ir nepieciešams, ir kļūt neatkarīgam, jautājot cilvēkiem forumos vai citur, un apgūt ķīmiju, kas patiešām ir jūsu mērķis. Ja kāds tevi ar karotīti barotu ar katru soli un katru sintēzi, tas ir līdzīgi tam, kā ja tevi mācītu makšķerēt, bet tu būtu sūdi no veiksmes, jo esi aizņēmies kāda cita aprīkojumu, nevis kļuvis patstāvīgs un atkarīgs no sevis. Kad jūs uzzināsiet, kāpēc un kā, jūs varēsiet nonākt ceļā uz patiesu progresu.
 
Top