Question Problēma ar sīrupa atšķaidīšanas maisījuma atdalīšanu

quickquestion123

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei tur

Atvainojos par nedaudz stulbu jautājumu, tas nav nekur netālu no cool chemisty stuffs, kas tiek apspriesti šeit, arī atvainojos, ja tā ir nepareizā sadaļā, couldnt izlemt, vai tas iet šeit, opiāti, cooking Q & A utt, tāpēc pls pateikt man pārvietot, ja nepareizi, bet šeit ir problēma.

Es jau kādu laiku izstrādāju savu mājas brūvēšanas liesās recepti (nav sarežģīta, es zinu), bet es mēģināju to iegūt pēc iespējas tuvāk reālai lietai. Es pērku kodeīna un prometazīna tabletes un cenšos tās atšķaidīt pēc iespējas mazākā ūdens daudzumā. Pēc tam, kad ar magnētisko maisītāju tās ir kārtīgi samaisītas, es tās sajaucu ar fruktozes sīrupu (vai vienkāršu sīrupu, ko gatavoju uz savas plīts, ja manis nav mājās) un pavisam nedaudz spirta, lai tās saglabātu (dažreiz). Tad pievienoju visas krāsvielas, aromatizētājus utt. un ļoti rūpīgi samaisu ar rokām, jo mans magnētiskais maisītājs nespēj izturēt sīrupa viskozitāti. Tomēr... problēma ir tā, ka man patīk dzert tikai mazus daudzumus, jo man šķiet, ka daudz man ir pārāk slinkums, tāpēc es parasti beigu beigās pagatavoju 8floz un izstiepju to, un, kad atstāju to uz dažām dienām, es pamanīju, ka pienaini baltais ūdens ar visu tajā izšķīdušo atdalās uz sīrupa virspuses (es pieņemu, ka tas notiek dažāda blīvuma dēļ). Kā to apturēt? Tas ir apnicīgi, un es neko nezinu par to, ko daru, nevēlos pārdozēt un nevēlos, lai man katru reizi būtu jāsajauc no jauna. Pls, vai kāds var man dot kādu padomu? Paldies visiem!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Esmu ieguldījis 0 pūles pētniecībā, bet pirmā acīmredzamā doma ir nepievienot ūdeni, tā vietā izmantot etanolu. Tad nav ūdens, ko atdalīt, un jūs tik un tā pievienojat spirtu kā konservantu. Jsu pievieno to sasmalcinātām tabletēm, nevis pievieno vēlāk.
 
Top