Question Kāpēc mans sludinājums ir dzēsts

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi es esmu ievietojis 2 reizes jautājumu, jo es meklēju eļļu ar nosaukumu A vai pnp es nezinu terminu excat, bet eļļa, ko sajauc ar citiem produktiem, lai iegūtu ātrumu pastā, vai ir kāds, kas to pārdod vai zina, kur to var atrast, lūdzu? Un kāpēc mans sludinājums ir izdzēsts 2 reizes, lūdzu?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
jums ir jāraksta angļu valodā

ja jūs uzdosiet jautājumu labi formulētu un pareizā valodā, viņi jums atbildēs.
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labi paldies, un es jautāju, vai kāds pārdod vai zina, kur atrast eļļu, teiksim, "A" vai pnp es nezinu precīzu terminu, bet eļļu, lai izgatavotu ātruma pastu, to, ko jūs sajaucat ar metanolu un skābi, lai iegūtu pastu, lūdzu, paldies.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
jūs varat sazināties ar @aaronstevens pārliecinieties, ka viņš var jums palīdzēt @asbbgate telegramā
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Jop, draugs, tev ir jārunā angliski (esmu diezgan pārliecināts, ka jau esmu redzējis kādā franču forumā, varbūt LMP vai cosa nostra).

Domāju, ka jūs meklējat amfetamīna frībāzi, ko dažkārt sauc par A eļļu un ko var atrast spīdā. Jūs varat iegādāties arī amfetamīna HCl (pulveri) un pēc tam to frebazēt, izmantojot, piemēram, amonjaku (tikai atcerieties, ka jūs varat brīvi pāriet no amfetamīna HCl, cietās vielas, uz frebazi, eļļu).

Ja jums ir kādi jautājumi, mēs varam runāt ar privātu ziņu franču valodā, ja vēlaties.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tikai ar amonjaku es atstāju amfetamīnu brīvā bāzē? Kā tad es to varu atkal padarīt par hidrohlorīdu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Šis ir tipisks skābju un bāzu reakcijas piemērs. Reaģējot amfetamīna sālim, piemēram, amfetamīna hidrohlorīdam (HCl) vai amfetamīna sulfātam, ar bāzi, piemēram, amonjaku, bāze noņem HCl daļu, iegūstot amfetamīna brīvbāzi. Sāls parasti šķīst ūdenī, bet brīvā bāze ne.
Šim nolūkam var izmantot gandrīz jebkuru bāzi. Ja vēlaties kādu izvēlēties, bet neesat pārliecināts, ka tā darbosies, varat vienkārši meklēt "amphetamine freebase with ****", zvaigznītes ir jūsu izvēlētā bāze.
 
Top