Potenciāls ar fenilefrīnu līdz metamfetamīnam?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Vai to varētu izmantot efedrīna vietā, jo pēdējais vairs nav bezrecepšu medikaments (un, ja ir, tā iegūšanai nepieciešama licence, ja vien to neražo).
Fenilefrīns ir deguna atsāpināšanas līdzeklis ar ķīmisko formulu C9H13NO2. Tā formula izskatās šādi:

Ecmx06drGu


Vai tam ir kādas iespējas, vai arī tas ir pārāk neefektīvs, lai to izmantotu efedrīna vietā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
uhhg, mana kļūda, es domāju, ka jūs teicāt fenanilīns. Nē, tas Oh uz gredzena ir sūds, Tu nevari to nolauzt, nesabojājot visu plāno. Jūs varat to aizstāt un pēc tam noņemt, bet cena ir pārāk augsta.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Jums vajadzētu sīkāk izstrādāt iespēju, ja jums ir zināms par šādu iespēju. Tas, vai tas būtu nepraktiski, nav būtiski. Process, kurā fenilefrīns ir amfetamīna prekursors, ir ļoti vēlamas zināšanas un šķietami tiek uzskatīts par neiespējamu. Par zināšanām un, iespējams, par mēness starta iespēju iemest cūkām atkritumus atpakaļ sejā būtu ļoti pateicīgi par jebkādu jūsu rīcībā esošu informāciju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Nu, lieta tāda, ka pseidoefedrīna hcl agrāk bija 60 mg vispārējās tabletes. Feilefrīns ir 10 mg tabletēs, tātad, lai iegūtu gramu šīs vielas, nepieciešamas 100 tabletes.
YiFkhJIlMf

Lūk, kāda ir ideja. Izskatās, ka ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Iespējams, 1 varētu būt cinka pulveris vai 0,7-1,0 % sērskābe. Jūs dehidroksilējat 5. pozīciju fenola fenola gredzenā. Pēc tam jūs vēlaties dehidroksilēt propildaļas 2. pozīciju. Propila gala galā jau ir metil-, 3hidrogēni, tātad primārais amīns.Tad jums tikai jāmetilē etilfunkcionālās grupas alfa pozīcija. Atkarībā no tā, ko jūs šeit izmantojat, būs atkarīgs, vai jums būs D, L- mets, L- mets vai D mets. Es ierosinu D. Tam nav jānotiek šādā secībā, tikai viss ir jādara. Es uzrakstīju, kas ir katra lieta, lai jūs varētu izmantot UTFSE vai meklēt google, vai kaut ko citu, lai sastādītu konkrētu plānu attiecībā uz reaģentiem un šķīdinātājiem ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Manās nesenajās medībās par E vai PSE uz vietas viss, ko esmu sastapis, ir šīs 10 mg fenilefrīna tabletes, kas parasti satur acetaminofēnu + citus "niekus" Praktiskums man arī ir nesvarīgs, Ja tas ir iespējams un līdzekļus var iegūt no veikalu plauktiem, es esmu diezgan ieinteresēts. Karavīrs aiz ienaidnieka līnijām nevar vienkārši pasūtīt prekursorus, tāpēc šīs zināšanas ir ļoti svarīgas. Iespējams, es to ņemšu kā mājasdarbu un mēģināšu UTFSE izveidot šo plānu, man, protams, būs vajadzīga palīdzība, ja kāds vēlas DM un salīdzināt piezīmes. Es pieņemu, ka man būs pasūtīt kādu ma huang, lai kalpotu maniem pētniecības mērķiem, pa to laiku. Paldies.
 
Top