• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Pasta pakalpojumi pret personu, kas mani apkrāpa

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei,

Meklē palīdzību no jebkura foršs Aussie, Vēlos redzēt, vai kāds var palīdzēt ar norīkojot vēstuli scammer, kas scammed mums tūkstošiem $. Mēs varam jums parādīt pierādījumus utt. Varētu būt pastāvīgas darba vietas

Mums ir personas adrese Adelaidē, bet tā atrodas ārzemēs.

Drop man DM, ja jūs varat palīdzēt. Būtu patiešām pateicīgs. Laimīgs kompensēt par palīdzību!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šajā vietnē ir nepārprotami aizliegta doxxing un jebkāda veida agresija/ vardarbība. Vēstules nosūtīšana parasti ir saistīta ar pastmarku un aploksni, kā arī pasta kurjeru. Im sorry you got ripped off. Palieciet šeit, un jums vairs nebūs šīs problēmas. Jūs pat varat noslēgt darījumu ar jebkuru cilvēku uz zemes un nākt šeit un izmantot eskropu, tikai palūdziet viņam izveidot kontu. Ja viņi atteiksies, viņi, visticamāk, tik un tā grasījās nozagt jūsu naudu. Jūs nepārprotami nesakāt neko, kas pārkāpj noteikumus, bet man rodas sajūta, ka tas ir jūsu nodoms.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
iam Interesē, kā jūs ļāvāt viņam to darīt. vai jūs devāt viņam preces tagad maksāt slānis darījums 🤷🏻‍♂️
 
Top