• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro No punkta A uz punktu B, bez jautājumiem

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Es strādāju ar loģistiku Riodežaneiro metropolē, Brazīlijā, mazas kravas (līdz 1 kubikmetram). Izņemot cilvēku kravas (nedzīvas vai dzīvas), varu pārvadāt jebko, nav jautājumu, tikai tie, kas saistīti ar nepieciešamo rūpību ar materiālu. Ceļojumi uz citām vietām var tikt analizēti.
Vai kādam šeit ir vajadzīgi šāda veida pakalpojumi?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
***** yes jūsu teiktais jebko, ko jūs varat iegādāties Brazīlijā, jūs varat piegādāt viņiem?

Tādā gadījumā man vajag 1000 litrus mēnesī nosūtīt uz ASV, vai jūs varat ar to tikt galā, kā jūs domājat? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ja tas tā būtu patiesībā, tas būtu apbrīnojami noderīgi, bet atkal es domāju, ka tas jau ir bagāts cilvēks un nav nepieciešams reklamēt šādus pakalpojumus, bet atkal es esmu DEBIE DOWNER.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nu es biju pilnā sparā ar visu savu peļņu, kas ieguldīta vairāk produktā, kad viņi apturēja tirdzniecību ar to, kas man bija nepieciešams trumpis dēļ, tāpēc es saņēmu skrūvīti par savu naudu. Bet man ir 20 gadu laikā izveidots klientu saraksts. Kāpēc jūs sakāt neticami noderīgi.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Būtu lielisks papildinājums jebkurai organizācijai vai indivīdam šajā jomā. Tikai nav pieradis pamanīt vienradžus atklātā vietā
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Labi, es nezinu, kādu skaņu izdod vienradzis, bet es varu mums nopelnīt daudz naudas, ja jums ir, kas man vajadzīgs. Kā jūs vēlētos rīkoties?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Voce fala portugese es pieņemu, ka kādu laiku dzīvoju guianijā.
 
Top