Plānojat iegādāties kata sēklas (katinonu un katīnu). Kā jūs to audzētu?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Es kādreiz nākotnē plānoju iegādāties Khat sēklas. Kā jūs to audzētu? Man ir ADHD, un man ir apnicis, ka pusi laika nevaru dabūt pētnieciskās ķimikālijas vai pelēkās farmācijas produktus un visu laiku nevaru dabūt pat Monster enerģijas dzērienu vai kafiju. Neviens negrib man dot darbu, un ārsts neinteresējas par manu ADHD un saka, lai palieku pie kafijas, un tad, kad kafija vai Monster beidzas, es kļūstu par briesmoni. Man jāaudzē Khat. Turklāt neviens negrib dot man darbu, un nav naudas grāmatām, ja es atgriezīšos koledžā. Man noteikti ir vajadzīgs Khat vismaz personīgai lietošanai. Man ir apnicis, ka cilvēki man nedod darbu. Man vajag Khat! Varbūt es varu ar to nopelnīt naudu, lai varētu atļauties koledžas mācību grāmatas un uztura bagātinātājus, sporta zāli un vairāk pārtikas. Vai kādam ir paveicies ar Khat audzēšanu?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Tās dzimtā auga mūsu valstī.
Mitrums.
Smilšaina augsne.
Sārmains ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Pirms daudziem gadiem man Kentuki bija draugs, kuram bija pāris augu. m viņš nemaz neuzskatīja, ka tā ir liela uzturēšana. Tomēr, lai izveidotu lielu dārzu, ir nepieciešams daudz laika un gribasspēka, jo katru dienu gribas no tā noplūkt, bet ir jānoturas.
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kad tās ir izveidojušās, tās aug ļoti viegli, no sēklām tās var būt sarežģītas, man paveicās, ka man bija pieejams klons, tāpēc nekad neesmu mēģinājusi no sēklām.
 

cybercom24

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ko jūs darāt ar to, kad tas ir izaudzis?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Pastāstiet puišiem no Jemenas. Ja neesat no turienes, labāk apsveriet sintētisko ceļu.
 
Top