Question Pildiet preses avotus?

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Šis ir mans pirmais ieraksts šajā forumā, tāpēc jebkura palīdzība ir pateicīga! Vai kādam ir kādi uzticami avoti tablešu presēm tdp5 vai zp9? Patiešām grūti atrast avotu. Es dzirdēju, ka LFA tos ir, bet es tam neuzticos, jo zinu, ka viņi sniedz jūsu informāciju. Pateicos par jebkuru palīdzību!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Es Ķīnā iegādājos līdzīgu planšetdatoru presi. Es varu palīdzēt ar piegādātāju, rakstiet man tiešo ziņu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Kāda ir visvienkāršākā prese, kas atbilst dozēšanas kontroles prasībai ar kļūdas robežu ne vairāk kā 5 mg?
Domāju, ka 5 mg ir diezgan saprātīgi?
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
Zp9 ir labākais
 

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jā, šķiet, ka tā ir vienprātība. Agrāk es daudz tādu redzēju alibabā un citās vietās, līdz viņi to saraustīja.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Jūs varat atrast Alibaba bez problēmām. zp5 lielas noslodzes nekā pietiekami, viegli lietojams, maiņas formēšana.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Izmēģiniet ebay kleinanzeigen, dažkārt cilvēki tur pārdod lietotas preses.
Neliela mēroga preses varat arī uzbūvēt paši.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Jūs varat atrast Madeinchina par 44$ , rakstiet "tablešu perforators instruments", ja vēlaties elektriskā labāk būtu meklēt citur, jo jūs varat būt interese iestādēm, ja jūs pasūtīt kaut ko līdzīgu , un tas būtu labi pateikt pārdevējam rakstīt kaut ko citu iepakojuma aprakstā, jūs nekad nezināt :) droši vispirms
 
Top