Question Feniletiķskābe un svina acetāts (ii) Anhidrīda DESTILĀCIJA

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
VAI KAS VĒLSTU PAZIŅOTI, KĀ ŠĪ DESTILĀCIJA DARBOJAS, KĀ KĀ KĀDA IEKĀRTA IR NEPIECIEŠAMA UN KĀ TO ATTĪSTĪT Šī ir metode:

Svina acetāta metode :

p2p.paa.pb.gif


Destilācijas aparātā ievieto 1000 g fenilpentskābes un 3000 g bezūdens (vai trihidrāta) svina acetāta un karsē. Vispirms pārtvaicēsies ūdens daudzums, un pēc tam fenil-2-propanons šajā destruktīvajā destilācijā, kas prasa liberālu karstuma pielietošanu. Destilāts sadalās divos slāņos. Organisko slāni atdala un pārdestilē, lai iegūtu tīru fenil-2-propanonu, bp 105 °C/10 mmHg vai 216 °C pie atmosfēras spiediena.

LŪDZU, KĀDS PALĪDZ, VAJADZĪGA SĪKĀKA INFORMĀCIJA PAR APRĪKOJUMU / SILTUMU / LAIKU / EKSTRAKCIJU.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Destilācijas aparāts
vakuumsūknis
sildīšanas mantala
Pilnas sejas respirators
labi vēdināma telpa

viss ir tur un paskaidro, kas jādara ieslēdziet karstumu, līdz tas sāk destilēties.

Destilāts sadalīsies divos slāņos. Organiskais slānis ir atdalīts, tad tas atkal jādestilē, lai iegūtu tīru fenil-2-propanonu, bp 105°C/10 mmHg vai 216°C pie atmosfēras spiediena.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
paldies jums ļoti liels paldies par jūsu replay i realy appreci it but my question is how the two layers.separates after water is distilled and i change the flask to get p2p what layers and how to extract the organic layer or whatever is he saying in the article please.if you have a something i'm waiting for your replay thanks in advance
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki, atdaliet ar dalāmo piltuvi, kā vienmēr. Ja nesaprotat pamata manipulācijas, apmeklējiet sadaļu Bieži uzdotie jautājumi par laboratorijām. Tur ir atbildes uz visiem jūsu jautājumiem.
Pievērsiet uzmanību, ka svina acetāts ir ārkārtīgi toksiska viela.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Vai man abas vielas ievietot vienā kolbā ar apaļu dibenu un uzturēt pastāvīgu karstumu, līdz divi slāņi atdalās, un tad veikt šķīdinātāja ekstrakciju, vai tas ir tas ?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
protams, es zinu par destilācijas aparātu un refluktoru un visām šīm detaļām, kas vajadzīgas tikai tas, ka nekāks par atbildi, ja jums ir laiks...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Es neesmu runājis par kolbu ar apaļo dibenu. Es teicu par dalāmo piltuvi. Vai jūs saprotat, kas tas ir? Kur ir teikts, ka maisījums ir jāuzkarsē, lai atdalītu slāņus? Tas ir nepareizi.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
jā, es zinu par to, un vai es visu ielieku vienā kolbā un karsēju, līdz tas atdalās...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cilvēk, jūs rakstījāt amatu ar informāciju, kas jums ir jādara. Izlasi šo ziņu vēlreiz. Jums ir nepieciešams destilācijas aparāts.

 
Top