PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tātad es neesmu ķīmiķis, bet esmu diezgan pārliecināts, ka tam vajadzētu darboties, iespējams, ar ļoti zemu iznākumu, bet tam vajadzētu darboties.


Šim vajadzētu būt OPPPP, bet vispārīgā ideja ir tāda pati.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Prodīnu sintēze

Šim vajadzētu novest uz pirmo saiti, kas ir vispārējā ideja.

Alfa metilstirols, formaldehīds, fenetilamīns (iepriekš minētajā pdf aizstāj metilamīnu ar šo, teica, ka tas darbosies).


AMS, sākot no kumela peroksīda, domāju, ka visvienkāršākais veids ir pasūtīt kumulspirtu, pēc tam to dehidrēt, kā saka, ar KHSO4 vai, manuprāt, varbūt ar fosforskābi. Vai arī vienkārši pasūtīt taisnu ams, bet to var nedaudz novērot.

Tātad būtībā tev būs vajadzīgs alfa metilstirols, etiķskābe, etiķskābe, etiķskābes anhidrīds, fenetilamīns un 37% formaldehīds.

Tam vajadzētu spēt aizstāt alfa etilstirēna, propionskābes, propionskābes, propionanhidrīda un metilamīna prodīna sintēzi, tikai veiciet pareizus aprēķinus un sub. Propionskābe/anhidrīds, manuprāt, nav jāaizstāj, bet no etiķskābes/anhidrīda iegūst PEPAP.

Es zinu, ka tas ir aptuvens ziņojums. Bet vispārējā ideja, pieņemot, ka tas darbojas (teica, ka tas tā ir), būtu pienācīgs, salīdzinoši otc opiāts. Jāatzīst, ka iznākums ir neliels, un Vikipēdijā par PEPAP ir teikts, ka blakusprodukti, līdzīgi kā MPTP, nav neirotoksiski. Tātad tas ir jauki.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tātad es neesmu ķīmiķis, bet esmu diezgan pārliecināts, ka tam vajadzētu darboties, iespējams, ar ļoti zemu iznākumu, bet tam vajadzētu darboties.
Sveiki, KK, tas varētu būt nedaudz vienkāršāk:
VhigTLB4j9


Ļaujiet man zināt, ko domājat.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tas patiešām šķiet labs ceļš.

Vienīgās bažas man rada fenillitija sintēze un tās drošība. Interesanti, cik bīstama ir šāda sintēze, kā arī cik uzliesmojošs/toksisks ir PhLi.
 
Top