P2P, izmantojot benzaldehīdu un MEK

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
ir ātrāks veids, kā labāk lielā mērogā samw kā izmantot meksikas puiši
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Atvainojiet, bet šim ziņojumam nav nekādas jēgas
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es arī atradu šo darbu, un tas izskatās ļoti daudzsološs. Izklausās, ka šo ceļu ir pārbaudījuši tiesu ķīmijas eksperti. Bet es nekad neesmu dzirdējis par kādiem reāliem rezultātiem. Ceru, ka šī procedūra varētu palīdzēt kļūt neatkarīgam no P2NP Fe/HCl vai nitroetāna kopumā.
Vai kādam ar to ir bijuši panākumi?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Šeit ir saite uz pilnu 1. daļas dokumentu. Tā ir nedaudz kaitinoša, jo katra lapa ir jāatbloķē, nogaidot 10 sekunžu reklāmas atskaiti vai reģistrējoties. Savā viedtālrunī es pamanīju, ka reiz starp katru lapu nejauši parādījās lapas bloķēšana. Tātad viedtālrunis var nodrošināt iespēju skatīt, negaidot 10 sekundes uz katru lapu. Bet paturiet prātā, ka ir 2. daļa

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
amerikāņu gopniks pievienoja šo darbu. bet vienkāršs veids, kā piekļūt pētnieciskajiem darbiem, ir sci-hub.wf, vairumam no jums vajadzētu zināt.
Vienkārši kopējiet un ielīmējiet raksta DOI numuru, un pdf atvērsies.
Piemēram, šī saite šeit. https://sci-hub. wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Ja tas darbosies tāpat kā rakstā, jūs varat sagaidīt, ka aptuveni. 75 g P2P no 100 g benzaldehīda.
MEK ir ļoti lēts, un es domāju, ka 6-10x molāro pārpalikumu, ko jūs izmantojat pēc reakcijas, varat destilēt un atkārtoti izmantot arī nākamajā partijā. Viss, izņemot benzaldehīdu, ir bez receptes, kas man patika visvairāk.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vai kāds ir pamanījis, ka katrā no iepriekšējiem soļiem kriminālistikas puiši iemet kādu benzaldehīdu ne tikai pirmajā kondensācijas reakcijā, bet arī citās tālāk sarakstā? Nevienā rakstā, ko esmu atradis par šo reakciju un kas nav no profesionāļiem, benzaldehīds nekad nav iekļauts vairākos posmos, bet arī iznākums ir daudz mazāks. Izskatās, ka tiesu eksperti ir ieguvuši daudz labākus iznākumus. Es domāju, ka, sekojot līdz galam tam tiesu medicīnas speciālistu dokumentam, iznākums būtu daudz labāks, pat ja jūs sadedzinātu benzaldehīdu.
 
Top