Novel 2cb sintēze + problēmas ar attēliem , lūdzu, palīdziet man to izdomāt

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Esmu apradusi šo jauno veidu un mēģināju to izdarīt , bet sastapos ar problēmām, ceru, ka jūs varat man palīdzēt to izdomāt.
CeMgoFKiy0

Esmu pasūtījusi 1 kg 2,5 Dmba no Ķīnas.

Šādi soļi :

1. Izšķīdina 8,3 g (50 mmol) 2,5-dimetoksi benzaldehīda 50 ml metanola un 6,1 g (100 mmol) nitrometāna 1 l vārglāzē. Šķīdumu samaisa un atdzesē līdz 0~5 °C.

2. Izšķīdina 8,4 g (150 mol) kālija hidroksīda 25 ml metanola. Šķīdumu samaisa un atdzesē līdz 0~5 grādiem C.

3. Lielajā traukā ar ledus un sāls vanniņu ielieciet vārglāzi ar 2,5-dimetoksi benzaldehīda šķīdumu (1) un uzstādiet lielo trauku uz magnētiskā maisītāja. Ar termometru uzrauga temperatūru vārglāzes iekšpusē un ieslēdz maisītāju.

4. Ar pilinātāju lēnām pievieno kālija hidroksīda šķīdumu vārglāzē. Nepieļaut, ka temperatūra pārsniedz 5 grādus C.

5. Pēc pievienošanas (parasti 1 stundas laikā) maisījumu maisīt vēl 30 minūtes.

6. Sagatavojiet 300 ml 10 % HCl šķīduma un, maisījumu maisot, atdzesējiet to līdz 5-10 °C grādiem.

7. Atdzesēto 10% HCl šķīdumu pielej mērglāzē ar maisījumu 5 reizes ik pēc 5 min (aptuveni 60 ml vienu reizi), maisot.

8. Tagad maisījuma iekšpusē var redzēt dzeltenas krāsas kristālu. Sagatavojiet Bihnera piltuvi un kolbu un izmantojiet sūkšanas avotu, lai savāktu kristālu. Kristāls nav jāizžāvē un jānosver.

***pirmais attēls, kad redzams dzeltens (tumšāks ir nereaģējis DMBA ans.

9. Sajauc 300 ml 32 % HCl šķīduma un 150 ml IPA 1 litra mucā. Šķīdumu atdzesē līdz 5 °C.

10. Pievieno mitro kristālu no (8) HCl/IPA šķīdumā no (9). Ievietojiet vārglāzi lielā traukā ar ledus un sāls vanniņu un uzstādiet lielo trauku uz magnētiskā maisītāja.

11. Sagatavo 45 g cinka pulvera. Pulveri pievieno maisīšanas šķīdumā 1 stundas laikā. Nesteidzieties, citādi radīsies daudz dzeltenu burbuļu. Izmantojiet mazu karoti un pievienojiet lēnām.


12. Pēc pievienošanas pabeigšanas. Maisiet maisījumu vēl 2 stundas, tagad redzēsiet, ka šķīdums kļūst caurspīdīgs un apakšā var būt nedaudz neizšķīduša cinka. Uz neizšķīdušā cinka pulvera virsmas redzēsiet ļoti mazus ūdeņraža burbulīšus. Uz vienu nakti ielieciet maisījumu ar vāku ledusskapī. Tajā pašā laikā sajauc 100 g nātrija hidroksīda ar 150 ml ūdens. Lai izvairītos no temperatūras paaugstināšanās, NaOH pievieno ūdenī 3 vai 4 reizes. Arī NaOH šķīdumu ievieto ledusskapī.

13. Ievietojiet mērglāzi ar maisījumu lielā traukā ar ledus un sāls vanniņu un uzstādiet lielo trauku uz magnētiskā maisītāja. Lai izvairītos no temperatūras paaugstināšanās, maisījumā lēnām pievieno NaOH šķīdumu.

14. Pēc pievienošanas maisījumam pievieno vēl 50 g NaCl un maisījumu atstāj uz dažām stundām, līdz redzams, ka IPA slānis labi atdalās.

15. Ar pilinātāju uzmanīgi iesūc IPA slāni traukā. Pievieno maisījumā 50 ml IPA un divas reizes iesūc, lai savāktu produktu.
16. Novietojiet IPA ar 2C-H zem ventilatora, lai to iztvaicētu. Pēc dažām stundām iegūsiet dzeltenas krāsas eļļu (2C-H). Jūs varat sajaukt 200 g nātrija hidroksīda ar 300 ml ūdens. Pievienojiet NaOH ūdenī 3 vai 4 reizes, lai izvairītos no temperatūras paaugstināšanās. NaOH šķīdumu ievietojiet ledusskapī.

17. Nosveriet eļļu un reģistrējiet to. Ja jums ir problēmas ar svaru augšējo robežu, sagatavojiet mazāku trauku un reģistrējiet tukšo svaru. IPA iztvaicēšanas laikā maisījumu var pārvietot mazākajā traukā.

*** PIC šeit es ieguvu 2ch, kas ekstrahēts ar dmba ar IPA un izžāvēts (mans 2ch bija tumšs, lai gan es ļoti uzmanīju temperatūru.

18. Lai iegūtu 100 mmol 2C-H, izšķīdina to 50 ml GAA 1 l vārglāzē un ievieto vārglāzi ledus vannā ar maisītāju.

19. Citā vārglāzē sajauc 120 ml GAA, 40 ml ūdens, 11,8 g sērskābes (120 mmol) un 14,3 g kālija bromīda (120 mmol). Maisot maisījumā pievieno 5,8 g 35% ūdeņraža peroksīda šķīduma (60 mmol). Jūs redzēsiet, ka krāsa mainās.

20. Ar pilinātāju maisījumu no (19) lēnām, maisot, pievieno maisījumam no (18). Pēc pievienošanas maisījumā maisot pievieno 5,8 g 35% ūdeņraža peroksīda šķīduma (60 mmol). Maisot, pagaidīt vēl 20 minūtes.

*Šī ir bromminācijas posms, domāju, ka es to izdarīju pareizi... vienkārši sajauciet visu kopā.


21. Lēnām pievieno NaOH šķīdumu no (16) maisījumā ledus vannā.

* tas ir tas attēls ar melno gļotu, kas peld.

22. Tagad krāsai jābūt tumši brūnai. Maisot maisījumā pievieno 100 ml toluola. Pēc 5 min maisījumu maisot, nostādina, lai sagaidītu slāņu atdalīšanos. Izsūciet toluoluolu ar pilinātāju un savāciet toluoluolu. Atkārtojiet šo darbību, līdz toluols kļūst caurspīdīgs. Toluols jāpievieno varbūt 3 reizes vai vairāk, tas atkarīgs no jūsu prasmēm.

* Pievienojiet attēlu ar šķīduma ekstrakciju ar slāņiem. es arī izmantoju dalāmo piltuvi, lai pārliecinātos, ka toluols ir pēc iespējas tīrāks un tajā nav ūdens.


23. Uzlieciet toluoluolu uz maisītāja un pievienojiet 13,6 g 32% HCl šķīduma (120 mmol). Maisot redzēsiet, ka toluolā veidojas sāls. Pēc dažām minūtēm pārtrauciet maisīšanu un ar piltuvi un filtru savāciet sāls pulveri. Tam jābūt tumši brūnas krāsas.

***Tad man var rasties problēma, es pievienoju hcl toluolā, un tā vietā, lai veidotos sāls, veidojas tikai melna gļota, kas nokrīt uz dibena, un es galu galā ar lielu tās daudzumu T_T.


24. Izmantojot acetonu, izmazgājiet pulveri uz filtra ar pilienu, līdz krāsa kļūst balta.

Tagad es tiešām nezinu, ko darīt? man ir melns gļots, kas nogrimst apakšā, es domāju, ka tas ir 2cb, kas nevar veidot sāli, un tas kļuva protenēts un kļuva nešķīstošs toluolā, un nogrima apakšā?
Man ir pieejams DCM, un es brīnos, ko man darīt tālāk? Vai man vajadzētu savākt melno noslīkušo gāzi un kaut ko ar to darīt?
Turklāt mana 2ch eļļa bija tumša, vai tas ir būtiski?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
rediģēt : Es paņēmu gabaliņu, kas peldēja pēc NAOH pievienošanas, kas padara 2cb nešķīstošu ūdenī, un iemetu to tīrā toluolā un pievienoju hcl, un tas radīja baltu sāli , mans pieņēmums, ka toluolā ir citas lietas, kas neļauj radīt sāli, Tāpēc man ienāca prātā ideja pievienot hcl toluolā, un visi 2cb nogrimst apakšā, atdalīt toluolu ar piltuvi, tad pievienot NAOH, kas radīs ūdenī nešķīstošus 2cb gabaliņus, tad tos paņemt, pievienot jaunam tīram toluolā un atkal pievienot hcl.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Patiesībā es domāju, ka H2O2 35% ar sērskābi iznīcina (pāroksidē) jūsu produktu. Vai jūs varat iegūt elementāro bromu un veikt reakciju, kā es rakstīju?
Vai šī viela kūst tādā pašā temperatūrā kā 2C-B*HCl?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
bija iespēja pārbaudīt
Es nedomāju, ka es varu saņemt elementāro bromu, jo jums ir nepieciešams īpašs apstiprinājums, bet es jautāju, varbūt nelielā daudzumā, es zinu, ka mans draugs citā valstī bija veiksmīgs ar sintēzi 100 %, tāpēc tā tikai es kaut ko daru nepareizi, viņš teica, ka man ir jāseko līdzi cinka reducēšanas temperatūrai, lai tā būtu pat zemāka par 10C, vai arī man būs tumšāka 2ch eļļa.
Es esmu gandrīz pārliecināts, ka mans toluols ir vienkārši netīrs ar citu produktu, jo pēc HCL pievienošanas tas nekļuva dzidrs, un protenētais 2cb vienkārši nogrima apakšā, bet es ieguvu sāli, ja es paņēmu gabaliņu no attēla un pievienoju tīram toluolam, tas man deva nelielu sāls daudzumu, tāpēc man interesanti, kā man vajadzētu izvilkt 2cb gūzu no toluola?
vai pievienot hcl un ļaut tam nogrimt? tad izmest netīro toluolu, maisot pievienot bāzisko ūdeni, lai tas nešķīst ūdenī un veidotos 2cb eļļas gabaliņi, tad to atkal izmest tīrā toluolā un atkal pievienot hcl? tas varētu izdoties? ko jūs domājat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
To patiešām ir grūti lasīt, cilvēk, bet es saprotu.
Iztvaicējiet toluolu, destilējiet toluolu un atkārtojiet.
Vai jūs domājat NaOH ūdens šķīdumu, vai ne?
Kas tas ir?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Atvainojiet par slikto angļu valodu, es centos būt skaidrāks, es domāju gabaliņus, foto, kur peld 2cb gabaliņi, es paņēmu vienu no tiem un iemetu tos tīrā toluolā un pievienoju hcl, un izveidojās sāls, tāpēc es domāju, ka toluols, ko izmanto ekstrakcijai, nes sev līdzi lietas, kas neļauj veidoties sālim, tagad man ir toluols, kura apakšā pēc hcl pievienošanas ir gļota, un es domāju, kā to atdalīt no netīrā toluola (kopā ar to, kas tajā ir, izņemot 2cb), lai es varētu to pievienot jaunam toluolam un mēģināt pievienot hcl, lai veidotos sāls.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
51
Points
18
Manuprāt, jums ir problēma pirmajā solī, Henrija reakcijā nātrija hidroksīda vietā kā katalizatoru vajadzētu izmantot kādu primāro amīnu, ja nevar dabūt labu katalizatoru, var izmantot amonija acetātu, tad katalizatoru ar reaģējošām vielām, noteiktā temperatūrā, lai varētu notikt β-nitro alkohola dehidratācija, veidojot nitroalkēnu, šī temperatūra ir vismaz istabas temperatūra, nevis zem un in apstākļos.
Jūs reakcijai pievienojat sālsskābi, domāju, ka jūsu mērķis ir pārtraukt reakciju, patiesībā, manuprāt, šis solis ir lieks, pēc reakcijas pabeigšanas jūs varat reakciju ievietot ledusskapī un pēc tam sūknēt un noskalot ar IPA vai pārkristalizēt.
Iegūtajam nitroalkēnam vajadzētu būt oranžam līdz sarkanam, un pēc pārkristalizēšanas kristāla formā redzami adatveidīgi kristāli, jūsu produkts ir dzeltens, es nedomāju, ka tas ir pareizi, iespējams, ka jūs vienkārši reducējāt aldehīdu līdz alkoholam un pēc tam bromējāt, lai iegūtu šos melnos produktus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Vai atkārtot sintēzi ar DCM.
 
Top