Jauni sintētiski kannbinoīdu savienojumi no muskatrieksta?

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, bbgate kopiena,

es esmu muskatrieksta un tā sastāvdaļu pētniecībā
Es atradu 3 savienojumus, kas afinēti ar CB1 un CB2 receptoriem, proti, malabaricone C , Licarin A, 5-Methoxylicarin A .
mans jautājums ir, vai no muskatrieksta var iegūt sintētiskos kanabinoīdus?. interesantā viela ir Licarin A, tai ir kā JWH-x?
un Pinaca-x sērijas indazola struktūru.
Es nezinu par šo trīs vielu iedarbību, bet, ja tās nav pietiekami spēcīgas, vai no muskatrieksta var izgatavot spēcīgus kannbinoīdu atvasinājumus?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,050
Points
93
Šo vielu struktūras patiešām atgādina dažus dizaineru noīdus. Piemēram, E vitamīnam ir zināma afinitāte pret kanabinoīdu receptoriem.

"Muskatrieksts ir lietots gan medicīnā, gan atpūtā, lai ārstētu trauksmi un garastāvokļa traucējumus. El-Alfy un citi [12] pierādīja, ka muskatrieksta ekstraktu lietošana rada uzvedību ietekmējošus efektus, kas ir līdzīgi Δ9 -THC, kas ir zināms eksogēns kanabinoīds un galvenā marihuānas psihoaktīvā sastāvdaļa. Vēlākā pētījumā atklājās, ka šiem ekstraktiem nav tiešas CB1 vai CB2 receptoru saistīšanās afinitātes. [13] Tāpēc, lai noteiktu muskatrieksta ietekmi uz endokanabinoīdu sistēmu, tika novērtēta netiešā modulācija. Izmantojot frakcionēšanas metodi, kas balstīta uz analīzi, apvienojumā ar in vitro FAAH un MAGL inhibīcijas testiem".
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7938946/pdf/jphp13174.pdf

Šeit mēs iegūstam netiešu iedarbību, līdzīgi kā daži citi noīdu veidi (piemēram, alosteriskie modulatori). Jebkurā gadījumā labas struktūras RC dizaina idejām.
 
Top