Question nepieciešama palīdzība

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ja mēs vēlamies izgatavot zāles, kuru izgatavošanai nepieciešams pēc iespējas mazāks budžets un mēs varam viegli iegūt materiālus, kādām tām jābūt, un tām jābūt vienkāršām, ko var izdarīt ar ķīmijas pamatlīmeņa vai vidēja līmeņa zināšanām.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Iespējams, mums palīdzētu zināt, kurā valstī atrodaties, jo dažādās valstīs ir atļauts iegādāties dažādas lietas, vai arī var iegūt vietējos augus un veikt to aizvietošanu. Piemēri: ja ma hung aug tur, kur jūs dzīvojat, lieliski. Vai varbūt beteļrieksts. Vai Virola, Phylaris, Erythroxlum būtu ērti. Ēterisko eļļu ekstrahēšana kā sākumpunkts parasti ir vieglāk nekā pilnīga sintēze.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
es dzīvoju turcijā
ı gribu kaut ko darīt, bet ı ir mīlestība ķīmija informācija var u ieteikt kaut ko, lai uzzinātu, kā koksa spesific vienu stuff
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Neesmu pārliecināts, ko jūs jautājat, bet, ja tas ir " konkrēti kokss", tad nē. Tā ir ļoti sarežģīta sintēze, kas prasa pilnīgu kontroli pār katru ķīmijas aspektu. Negatīvs temps, inertas atmosfēras, Ekgonīna moitam ir spēcīga tieksme epimerizēties uz pseido... Rūpīga iepriekšējo metožu izpēte liecina, ka vairāk nekā puse no tām ir radījusi ķīmisku vielu ar nepareizu telpisko izkārtojumu. Enantiomērs, izomērs, diasteromērs, mezo. epimērs.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Vai varat man pateikt, kā man vajadzētu sekot par ķīmijas pamatiem, man ir vidēja līmeņa kapitāls, ja ieteiksiet kādu veidu, būšu ļoti priecīga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vai tur neaug Papivar somniferum? Ar to var darīt 100 lietas. Ekstrahēt to atdalīt, aizstāt ar to katru lietu no visvienkāršākā ķīmijas 101 līdz pat molekulām, kas ir spēcīgas 10 mg. Es domāju, ka tur aug vairākas salvijas sugas, no kurām var iegūt spēcīgas meditācijas tipa zāles (delirientus). Es apskatīju pāris etnobotānikas saites. Tās nepiedāvāja nekādu ķīmisko analītiķi, tāpēc es nevaru autoritatīvi runāt par tur augošajām narkotikām. Aprunājieties ar kādu vecāko vai kādu cilvēku, kas pārzina augu izmantošanu medicīnā. Sāpju remdinošie, nomierinošie, stimulējošie, halucinogēnie līdzekļi... Pierakstiet nosaukumus. Noskaidrosim, vai varam identificēt augus un līdz ar to arī tajos esošās ķīmiskās vielas. Lotosa ziedi, zāles, krūmi, Daudzu veidu augos ir narkotikas, un, aizstājot dažas molekulas, var iegūt spēcīgākas narkotikas. Varbūt Cathulus edulis? Uzraksti arī indīgo augu nosaukumus. Dažreiz indes ir zāles, bet dažreiz zāles ir indes. Viss ir atkarīgs no devas ( vai molekulu izkārtojuma ).
 
Top