Vienkāršākais amfetamīna ražošanas veids

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Kāds patiesībā ir iesācējiem draudzīgākais veids, kā ražot amfetamīnu? No šajā forumā iegūtajiem resursiem es domāju, ka tā ir sintēze ar P2NP, vai ne?

Un kāds ir visvienkāršākais P2NP ražošanas veids (nelielā mērogā)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Vieglākais veids ir ar dzīvsudraba un alumīnija amalgamas palīdzību. Ļoti vienkārša metode un augsta atkārtojamība. tīmeklī ir pieejams video. Es varu iemācīt )

Attiecībā uz p2np visvienkāršākais veids ir Henrija kondensācija. Es arī varu iemācīt ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Noteikti ne tādā veidā. Ja ūdenī ievietotam alumīnijam vienkārši pievienosiet dzīvsudrabu, alumīnijs pārvērtīsies dūņās. Dzīvsudraba sāls ir jāsajauc ar ūdeni un tur jāpievieno alumīnija folija. Bez sildīšanas. istabas temperatūrā (20-25 grādi pēc Celsija, nevis 42 kā Bangkokā). Galvenā ideja ir precīzi izturēt brīdi, kad alumīnijs ir amalgamēts, noskalot to ar tīru ūdeni un pievienot propēna maisījumu reģenerācijai. Pēc tam atliek tikai paspēt kolbu nogādāt traukā ar ūdeni un lūgties, lai visa šī sistēma nesabojājas.

Ja jums patiešām ir vajadzīgs konsultants, ierosinu doties uz sarunām un apspriesties.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Protams, vispirms es gribu izgatavot UR-144, tad izgatavot amfetamīnu.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Nav problēmu. Jautājiet man, ja ir kāda vajadzība )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kāda problēma atrast dzīvsudraba nitrātu... kādam ir ideja, kur to atrast? Paldies!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Viegli un vienkārši. Iegādājieties dzīvsudraba termometru (piemēram, Ķīnā, 1 dolārs par 10 tuk un 5 dolāri par piegādi). Savāc no tā dzīvsudrabu. Pievienojiet dzīvsudrabam slāpekļskābi.
Dzīvsudrabam no 1 termometra 2 ml skābes. Lai iegūtu amalgamu 1 sintēzei no 10 gramiem propēna, pietiek ar 1 ml šķīduma.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Šeit dzīvsudrabam ir nepieciešama licence, bet cinobram nav nepieciešama licence. Ir vairāki avoti, kur var iegādāties cinobra pērles, kristālus utt. Es neesmu pārliecināts, cik grūti ir iegūt dzīvsudrabu no cinobra.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Ko nopietni jūs nevarat nopirkt medicīnisko termometru Ķīnā ????

Jūs to varat iegādāties no cinobra, ja jums ir pietiekami daudz tā.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Jautājumam nav jēgas. Nav īpašu atšķirību no tā, no kā izgatavot dzīvsudraba nitrātu. Savā ziņā metināšana ir pat ērtāka. Jums ir jāizmanto tas, kas ir pieejams.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Atvainojiet, ja tas nav bijis saprotams, es to tā domāju:

Vai, teiksim, medicīniskais termometrs maksā aptuveni 50$ un, teiksim, jūs saņemat 100ml dzīvsudraba (jā, droši vien tas ir pārāk daudz, bet piemēra dēļ), vai tas ir vairāk nekā tas, ko jūs iegūtu, pērkot 50$ vērtus kristālus/perlamutrus un iegūstot dzīvsudrabu šādā veidā?

Citiem vārdiem sakot, vai ir rentablāk pirkt cinobra kristālus/perlus un iegūt dzīvsudrabu no tiem, salīdzinot ar dzīvsudraba iegūšanu no medicīniskā termometra.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Termometrā, iespējams, ir aptuveni 200 (varbūt 500) miligramu dzīvsudraba. Ķīnā tas maksā 1 dolāru. tikai 1 dolāru.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Bet jums taču ir nepieciešams kas vairāk, vai ne? Ja jūs iegādājaties kā privātpersona 100 gab. termometru, jūs padarīsiet sevi aizdomīgu.

Bet, ja jūs iegādājaties daudz pērļu un akmeņu (īpaši arī bez dzīvsudraba), jūs tikai izskatīsieties pēc ezotēriska idiota.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Visiem ir vienalga, cik daudz termometru man ir. Uzticieties man. Kamēr es pats nesākšu tos pārdot))))

Iesākumam pietiek ar 10 gabaliem )
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Es neesmu redzējis jēgu vairākas dienas šūdināt ar cinobra, ja ir termometrs. Ļaujiet viņam to dabūt, kā viņš vēlas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Protams, viņš var saņemt to, ko vēlas. Ļaujiet tikai neizlemt PAR viņu, ko viņš vēlas, bet tikai sniegt viņam informāciju par alternatīvām. Jums nav jākūlējas ar kaut ko, kas jums nepatīk.
Un, starp citu, kāpēc jūs nepublicējat saiti uz šiem ķīniešu dzīvsudraba termometriem?
Lūk, viens no tiem ir cinobra.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Būtiski ir tas, ka visi dzīvsudrabu saturoši produkti ir jādeklarē muitā. Tas ir ļoti vienkārši. Diezgan pārliecināts, ka varu atrast vietējo veikalu, kur to iegādāties, bet pat tiem nepieciešama licence. Un, kā jau teicu, pirkt 10 termometrus ir diezgan aizdomīgi, kamēr cinobra kristālu pirkšana ir absolūti nereglamentēta.

Es arī tikai hipotētiski jautāju, bet es drīzāk gribētu pats izgatavot dzīvsudrabu, nevis vienkārši riskēt tikt pieķertam.
 
Top