METODES NOSŪTĪT BRAZĪLIJA UZ EIROPU (IM NO BRAZĪLIJAS)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Hey ģimene im no Brazīlijas, Meklē metodes, lai nosūtītu zivju zvīņas uz Eiropu vai valstīm, ikviens, kas meklē labu partnerību vai reālu darbu, ķersimies pie darba!
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
KĀ?
Kola no Brazīlijas izklausās jauki, bet, ja jūs vēlaties to darīt vienkārši pa pastu, arī kā tūlītējs krāšņums Eiropas muitā.
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Draugs man vajag ziņu metodes, i nē post nav labāka izvēle !!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Nav iekļautas jaunas metodes. Jums ir nepieciešami partneri Eiropā, kas var aizvest preces uz uzņēmumu, aizbildinoties ar juridiski viltotām pozīcijām.
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Manuprāt, maza mēroga koksa smogšana no SA uz ES nav iespējama ilgāku laiku. Jūsu saikne šeit drīz tiks pārtraukta. Ir iemesls, kāpēc karteļi kļūst sūdīgi bagāti, un nav daudz mazapjoma pēcsmēķētāju.

Ja tu tik un tā gribi to izmēģināt, tev nevajadzētu sūtīt mazas pakas ar eksprespasta starpniecību, privāti meklējot, kuru norādītā vērtība ir mazāka par 150 €. Arī nelikvidējiet un pēc tam pārkristalizējiet to audumā vai tamlīdzīgi vai nesūtiet to šķidru, jo tad tas būtu vēl vairāk maskēts.

Ja jūs vēlaties, lai tā būtu lielāka operācija, ko es arī neiesaku, es nekad nemēģinātu iegūt bezpajumtnieks eiropā, lai reģistrētu uzņēmumu tiešsaistē (vajadzētu būt iespējams lielākajā daļā eiropas valstu), tostarp EROI numuru, par kuru jums probaly nepieciešams arī personas nodokļu-ID. Vai nav tas pats. Nenodarbiniet tos CC-Fraud puišus, kas pārdod īstus internetbankas kontus, jo viņi zina, kā iziet cauri iespējamajiem identitātes pārbaudes procesiem. Nekad nesūtiet uz Eiropu koka kastes ar Brazīlijai raksturīgām lietām, izmantojot kravu pārvadājumu uzņēmumu. Tad jūsu Eiropas partnerim "vienkārši" ir jānodarbina kravas pārvadājumu uzņēmums (kuram ir jāmaksā ar šo tiešsaistes puišu bankas kontu), kas nogādā šīs kastes vietā, kur ietilptu kravas automašīna ar kravas kastēm (t. i., vairumtirdzniecības tirgū). sliktāk būtu ievietot iekšā kādu tehnisku materiālu, lai jūs varētu pārbaudīt, vai kaste ir rūdīta. Turklāt dati vienmēr būtu jānosūta tieši jums, nevis jāizvieto uz neskaidru Twitter kontu...

ES TO DARĪTU! TĀ IR LABA IDEJA!
Honi soit qui mal y pense
 
Top