Question Metamfetamīna palīdzība?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Vai kāds ar mazliet lielāku pieredzi un, iespējams, ar kādu labskanību var man palīdzēt?
Man patīk lietot amfetamīnu, bet es gribētu pamēģināt un smēķēt metamfetamīnu man interesē potence!
Bet plašsaziņas līdzekļos viņi nepārtraukti runā par "super" metu, kas nāk no Meksikas, jo tas ir izgatavots no P2P, vai tā ir taisnība, ka mets, kas ir izgatavots no P2P, ir daudz daudz spēcīgāks nekā mets, kas izgatavots no efedrīna hidrohlorīda?
Un viņi arī teica, ka testēto paraugu tīrība ir krietni virs 90 %? Vai tā ir taisnība, vai arī tā ir kārtējā narkotiku apkarošanas kampaņa? Un tad pēdējais jautājums ir šeit kāds, kurš ieguva kādu patiešām spēcīgu +90% metamfetamīna pārdošanai, kas piegādā uz Eiropu, es gribētu noskaidrot sajūtu pats.... 🫣😅
Iepriekš paldies.
Sveicieni,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Eiropā lietotā metamfetamīna tik un tā tiek ražota meksikāņos vai importēta no Meksikas.
kurš jebkad teica, ka "super" metamfetamīns varētu būt atmiņā meksikāņu "superlabi", par ko es domāju, domājot par žurnālistiem un sensācijām. kur jūs dzirdējāt par šo fēzi? Tas nav tur, kur beidzas super. Tas, cik reizes produkts no p2p sintēzes ir enantioseptificējams, jātīra un jāpārkristalizē, ir super apgrūtinoši un super laikietilpīgi, lai no racemāta iegūtu tikpat spēcīgu produktu, salīdzinot ar vienkāršu efedrīna reducēšanu: S(+)MA.

Ļoti iespējams, ka produktā tik un tā būs divas līdz trīs visnozīmīgākās griešanas vielas. Esmu redzējis vairāk nekā 10 DNM pārdevēju rezultātus no 2022. gada, no kuriem visi apgalvoja, ka nodrošina 99+ procentus, laboratoriski pārbaudītu, nesasmalcinātu d-MA, tieši no laboratorijas. Viens no tiem patiešām bija 96 % tīrs, bet visi pārējie - tikai aptuveni 50-70 %. Diemžēl atkarībā no analīzes metodes daži no tiem pat neparādās slikti izvēlētajos analītiskajos instrumentos.

Mans viedoklis, kas izriet no tā, ka pazīstu cilvēkus, kuri to lieto abos lietošanas veidos jau vairākus gadu desmitus:

Ja esat laimīgs A lietotājs, turieties prom no mēģinājumiem smēķēt MA. Jūs viegli iztērēsiet 5 g dienā, kad 20 mg iekšķīgi būs jums nodrošinājuši tādu pašu laika periodu. Cilvēki, kas to smēķē, neapstāsies. Jo viņi alkst pēc aktivitātes, ko MA var attīstīt, kad to lieto iekšķīgi. Tās tur vienkārši nav, ko viņi pozitīvi apstiprina (un ņem vēl vienu triecienu no caurules). Viņi turpina. Tāpat kā krekas. Es nezinu daudz cilvēku, kas to šņauc. Varbūt kāds var kaut ko par to pateikt.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Paldies par padomu, bet es esmu pietiekami spītīgs, lai smēķētu to vienu reizi, un viss, tāpat kā es smēķēju krekku vienu reizi un šņaucu tīru heroīnu Nr. 4 vienu reizi, ir ļoti maz ticams, ka es kļūtu par vergu, tas vienkārši ir tas, kas es esmu kā cilvēks, es esmu tikai ziņkārīgs par potenci, un, kad es esmu nokritis, es esmu saņēmis to, pēc kā es atnācu, un es neatgriezīšos.....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Un es domāju, ka lepnums ir daudz sakara ar to viens no nāves grēkiem numurs 1 ar lodi, ja atceros Bībeli pareizi 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Eiropā metamfetamīnu ražo meksikāņi? Tas bija pirms 3/4 gadiem, to ražoja meksikāņi ar al/hg metodi mūsdienās nīderlandē lielie ražotāji izmanto pt/h2 (katalītiskā hidrogenēšana), lai iegūtu brīvbāzi, atsevišķi ar vīnskābi. Un pārdod d-metānu. (Daži cilvēki veic L- metha racemizācijas procesu un pēc tam atkal atdala).

Un es varu jums teikt, ka meksikāņi ir labāk strādājuši ar al/hg!

Dzirdēju daudz sūdzību par pt/h2 metodi. Un daudzi cilvēki var teikt, ka tas ir tas pats produkts. Bet lietotāji jūt atšķirību.

Es pats to nekad neesmu izmantojis... to es dzirdēju no cilvēkiem, kas pārdod...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro smēķēt tas ir cilvēkiem, kam nav ko darīt vai ko darīt ar laiku, vai dzīvot dzīvi bez hobija, viņi domā, piemēram, vienkārši ūdens cauruli, tas ir labi, šņaukt tas ir cilvēkam, kas nevēlas sēdēt uz pakaļa mājās aiz logiem un... Es ceru, ka jūs saprotat, ko es domāju. 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jā, tā ir taisnība, es vienkārši esmu imūns pret amfetamīnu un gribu pamēģināt metu, ja tas man atgrieztu veco sajūtu, nav svarīgi, smēķējot vai šņaucot, bet, ja jūs sakāt, ka iet uz līnijas, es ņemšu jūsu padomu un sekos tam 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jā, es zinu, bet man vajag vai kā es nezinu... bez šī brīža, kad tu to paņem un dažas minūtes raud, tā nav šī maģija, ko es gribu 🙄
 
Top