Metamfetamīna smēķēšana - kaitējuma mazināšana?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Metamfetamīna smēķēšana ir ļoti izklaidējoša gan man, gan daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Tomēr metamfetamīna iztvaikošanai ir nepieciešams karstums (~170 °C atkarībā no metamfetamīna struktūras un tīrības), un cilvēki parasti to pārdedzina. Tad metamfetamīna molekulas sāk sadalīties un parasti kļūst melnas.

Mans jautājums ir, kas ir šīs metamfetamīna atliekas un kā izvairīties no indīgu vielu ieelpošanas no stikla pīpes.

Esmu mēģinājis dedzināt zemākā temperatūrā, un es mēģināju izkausētā metamfetamīna virsmu izkliedēt, bet tas nav nekādi efektīvi.

Kādas idejas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tas ir atkarīgs no tā, kā tas tika izgatavots, WHT maršruta, kā arī temperatūras un pārmērībām. Šajā dokumentā tas ir ļoti labi sadalīts. Vislabākais veids, kā no tiem izvairīties, es gribētu iegādāties kvalitatīvu produktu. Metam nevajadzētu kļūt melnam ilgu laiku. Nekad īsti, ja vien jūs to sadedzināt līdz kraukšķim. Izklausās, ka jūs nesaņemat methnor jums ir gerring stipri adulterat3d meth. Vai tev ir fotoattēls?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Tas notiek pat tad, kad es lietoju metamfetamīnu. Pic man tagad nav, es izmetu savu pēdējo pīpi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Kad metamfetamīns tiek pakļauts temperatūrai, kas ir daudz augstāka par tā iztvaikošanas temperatūru, tā molekulas sāk sadalīties pirolīzes (ķīmiska sadalīšanās karstuma ietekmē) procesā. Šī sadalīšanās var veidot dažādus toksiskus savienojumus. Jūsu redzamās melnās atliekas, visticamāk, ir sadegušā metamfetamīna un šo toksisko ķīmisko vielu maisījums, kas, ieelpojot, var izraisīt plaušu un citu audu bojājumus.

Lai gan neviena metamfetamīna lietošanas metode nav pilnīgi droša, šeit ir dažas pieejas, kas varētu palīdzēt samazināt kaitīgo blakusproduktu ieelpošanas risku:

1. Mazāka un kontrolētāka sildīšana: Jūs jau esat izmēģinājis zemāku temperatūru, kas ir labs solis. Galvenais šeit ir censties panākt vienmērīgu, vienmērīgu caurules sildīšanu, lai metamfetamīns nesadegtu. Izmantojot butāna degli ar maigu liesmu (nevis tiešu lielu karstumu), var efektīvāk kontrolēt temperatūru. Mērķis ir uzkarsēt tikai tik daudz, lai metamfetamīns iztvaicētos, nevis apdegtu.

2. Plāna metamfetamīna izkliedēšana: Plānāka metamfetamīna izkliedēšana pa caurules virsmu var palīdzēt pakļaut lielāku vielas daļu zemākam karstumam, tādējādi nodrošinot labāku iztvaikošanu. Tomēr, kā jau pamanījāt, tas ne vienmēr darbojas labi. Viens no veidiem, kā to uzlabot, ir uzkarsēšanas laikā uzmanīgi noliekt un pagriezt cauruli, nodrošinot, ka metamfetamīns nesakrājas un nepārkarst vienā vietā.

3. Tvaiku dzesēšana: Izskatiet iespēju izmantot garākas stikla caurules vai ierīces, kas ļauj tvaikam pirms ieelpošanas nedaudz atdzist. Karsti tvaiki var vairāk kairināt plaušas un, iespējams, pārnēsāt vairāk piemaisījumu. Garākas caurules dod tvaikam laiku nedaudz kondensēties, ļaujot lielākām toksiskām daļiņām nosēsties caurulē, nevis ieelpot.

4. Bieža cauruļu tīrīšana: Regulāri iztīriet stikla cauruli, lai noņemtu jebkādas nogulsnes. Atlikumi no iepriekšējām sesijām var ne tikai ietekmēt aromātu, bet arī veicināt kaitīgu ķīmisko vielu izdalīšanos, kad tie tiek atkārtoti uzsildīti. Izmantojiet piemērotu stikla tīrīšanas metodi, piemēram, izopropilspirtu un sāli, lai izšķīdinātu atlikumus un novērstu atkārtotu sadegušo materiālu ieelpošanu.

5. Ieelpošanas paņēmieni: Ieelpojot lēnāk un mazākus izsmēķus, var arī samazināt vienā reizē ieelpojamo tvaiku daudzumu, tādējādi samazinot kairinājumu un iespējamo kaitīgo blakusproduktu iedarbību.

Ir svarīgi apzināties, ka pat izmantojot kaitējuma mazināšanas metodes, mets rada ievērojamu risku gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai. Metamfetamīna smēķēšana var izraisīt plaušu bojājumus (dažkārt tos dēvē par "metamfetamīna plaušām" vai pneimonītu), smagu atkarību, kardiovaskulāru stresu, kognitīvos traucējumus un garīgās veselības traucējumus, piemēram, trauksmi, paranoju un psihozi.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Paldies par precīzu atbildi. Es cerēju, ka jūs varētu atbildēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Izklausās pēc darba manai pid un spoles e-dab iekārtai
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Parādiet man, kā jūs to darāt 😏
Un pastāstiet, ko es varu iegādāties.
 
Top