Question Meth hcl sāļus uz kristāliem kā?

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hei, tātad viens no maniem draugiem brālis viņam uzdāvināja ūdens pudeli, kas piepildīta ar šķidrumu, vienalga mans draugs man pasniedz pudeli un saka, ka tā ir jāiztvaicē.
Tātad es ieliku visu saturu Pyrex traukā un skatījos, kā tas iztvaiko, un viss, kas palika, bija balta sālīte, kas, manuprāt, ir meth hcl?
Kā es to varētu kristalizēt? Jo, kad mēģināju to smēķēt, pagāja ļoti daudz laika, līdz tas saraustījās, un, kad tas saraustījās, tas bija kā sīkas, sīkas daļiņas, ja tas ir saprotams.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Pareizais sūds ļoti līdzinātos zirnekļu tīkliem, apļveida dodādēm no izstarojošiem stariem. Tas, ko jūs aprakstījāt, nekādi nelīdzinās metamfetamīna hcl.
 
View previous replies…

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, man vajadzēja paskaidrot sīkāk

tāpēc, kad es mēģināju iztvaikot, acīmredzot man nebija pietiekami daudz zināšanu
Es to ieliku traukā un novietoju tieši virs karstuma, kā rezultātā man beigās palika ciets produkts sausais produkts, tomēr es, iespējams, to uzkarsēju tik ātri, ka galaprodukts bija duļķains un neizskatījās kristālisks, tāpēc es kļūdījos, ieliekot tajā krāna ūdeni, lai to izšķīdinātu, nevis destilētu h20.
Jebkurā gadījumā mēģināju to, un tas noteikti ir produkts, bet vai ir veids, kā labot tā izskatu un laiku, kas nepieciešams, lai tas nostabilizētos pēc aizdedzināšanas?
 

Attachments

  • ZhBkzyAlHa.jpg
    ZhBkzyAlHa.jpg
    4.8 MB · Views: 150
  • RcXnb6ShFy.jpeg
    RcXnb6ShFy.jpeg
    3.4 MB · Views: 154
  • q0zkBpenGu.jpeg
    q0zkBpenGu.jpeg
    3.4 MB · Views: 139
  • ndrkyYQbsD.jpeg
    ndrkyYQbsD.jpeg
    3.8 MB · Views: 147

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
A/B izvilkums daudz palīdzētu sasniegt šo mērķi. Man failos ir sajaukšanas tabula, bet būtībā jūs izmantotu bāzisku ķīmisku vielu, lai neitralizētu hcl un savāktu virsū peldošo eļļu( tā ir metamfetamīna bāze), tad to izšķīdinātu citā šķīdinātājā un caur to izburbuļotu HCl gāzi vai vienkārši pilienveidā pievienotu HCl skābi un nogulsnētu metamfetamīna HCl, tad to pārkristalizētu.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Varbūt es kļūdos, bet man šķiet, ka jūs runājat par to, ko mēs ASV saucam par "vagonu riteņiem". Parasti redzams tas, ko sauc par idiotisko efedrīnu. Tas ir dops, kas nav beidzis reaģēt, tas tika noņemts pārāk agri. Es runāju par sarkano p metodi. Patiesais mets, kad tiek tvaicēts, ir garu asu kristālu gredzens, kas vērsts uz iekšu uz centru, visapkārt trauciņam. Iekšpusē ir "V" formas kristāli. Tas ir tas, kas redzams uz virsmas. Zem tās ir kaut kas līdzīgs mitram cukuram... līdz tas pilnībā izžūst.
Bet tas ir ļoti hidroskopisks. Lai veidotu kristālus, ko es domāju, ka puisis vēlas... vienkārši izšķīdiniet savu sūdus, piemēram, siltā spirtā, etāļspirtā un tikai nedaudz destilētā ūdenī. Tikai tik daudz, lai izšķīdinātu to, kas tev ir. Ļaujiet nostāvēties, līdz izžūst. Netraucējiet, līdz tas izžūst.
Paldies.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Es domāju IDIO EPHEDRINE. Burtu pareizrakstības pārbaudītājs mani atkal pieķēra. Es negribēju teikt idiot.... Lol
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jodoefedrīns. Šoreiz jūs esat ieguvuši sevi joda efedrīns ir starpprodukts, kad jūs izmantojat hidronskābi vai joda fosporu. Man tas joprojām izskatās pēc eitilona, bet izskats nav viss. Dažreiz es paņemu savu sadegušo metu, izlieku caur to acetonu un izžāvēju to uz plīts, un tas izskatās līdzīgi šim, bet nedaudz spīdīgāk.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Es nesaku, ka esmu pārliecināts, ka tas ir tas, kas tas ir.. es tomēr piekrītu, ka tas nekas, kam es uzticētos, pirmkārt un galvenokārt, un, ja vien puika nemeklē kādu sliktu karmu, viņam nevajadzētu to izlikt uz ielas, lai kāds cits no tā varbūt nomirst.🤬 Par visu, ko es zinu, jums varētu būt taisnība par to, kas tas ir, bet es esmu pārliecināts, ka mēs esam vienisprātis, ka tas ir labāk piemērots atkritumu tvertnē, nekā, iespējams, sāpināt kādu. Es būtu ļoti piesardzīgs attiecībā uz to asilu, kas viņam to ir devis. Ikviens, kas iegulda laiku, pūles un riskē, lai kaut ko pagatavotu, velns pārliecināts, ka negrasās to vienkārši atdot. Tas ir, ja vien viņš nevēlas, lai jūs vairs neiesaistītos. Tas ir vienīgais iemesls, kas man nāk prātā. Ja kāds man kaut ko tādu iedotu, es no ziņkārības to nolauztu atpakaļ. Ikviens to darītu. Bet, ja tā atgrieztos šādā veidā? Es liktu dažiem puišiem to aplūkot man tuvāk un personīgi, piemēram. Idk tiešām... Vismaz es būtu ļoti piesardzīgs pret šo puisi.
Tas ir socioloģiskais aspekts, kas arī man pirms gadiem bija visgrūtākais. Bet pēc divām notiesāšanām, jo es kādam uzticējos, ..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ja tas būtu eitilons, jūs to zinātu. Eitilona garša atgādina melno lakricu un nekādi nelīdzinās metamfetamīnam. Kas man dažkārt garšo pēc sēra vai joda, bet noteikti ne pēc lakrica.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Pirms pāris nedēļām kāds man atsūtīja bezmaksas eitilona paraugu, tā bija pirmā reize, kad to redzēju klātienē. Tas noteikti nav tas. Eitilons nekādā ziņā "nešķīst atpakaļ". Tas pārvēršas par brūnu amorfu cietu vielu, kas atgādina dzintaru. Nav nekādu kristālu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ja jūs vienkārši vēlaties, lai tas būtu labāks, bet neprasāt, lai tas būtu "ledus", tad varat to pēc iespējas smalkāku sasmalcināt un noskalot ar ledus aukstu acetonu. Vēl viena iespēja ir uzliet uz tā verdošu bezūdens spirtu un filtrēt to karstu. Tad jūs joprojām varētu mēģināt to pārkristalizēt, bet šādā veidā tā nebūs pilnīgi dzidra.
 

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Heja, kāds šķīdinātājs nebūtu labākais, jo es darīju vēl vienu pavāru, un mans galaprodukts izskatās šādi
Garša tiešām sāļa kā īsti spēcīga lol un protams, paiet gadi, lai saplaisātu atpakaļ caurulē tā ir gandrīz tikai metoeļļa, ko es mēģināju iztvaicēt un kristalizēt ko es esmu izdarījis nepareizi un kā es varu labot? Es drīzumā nosūtīšu foto
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Tās, iespējams, mets, kas izgatavots no etil 2 fenilacetāta (bmk prekursors) un reducēts ar Al/Hg (esmu gandrīz pārliecināts, jo pirmo reizi, kad es gatavoju metu pa šo ceļu, rezultāts bija tāds pats, izskatās, lēns krekinga atvars un beigās, kad to kūpina, tas kaut kā vārās ( destilācija likvidēja impirītus un nekad nav bijusi tāda problēma).
 

gumkac1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jā, tas izskatās pēc p2p metamfetamīna. ja tas ir šis gadījums, jūs, iespējams, nesaņemsiet kristālu. Lai gan šodien man būtībā izdevās nejauši izkristalizēt metamfetamīna racemātu, pievienoju foto, biju pārsteigts, nekad neko tādu neesmu redzējis. Tas kristalizējās apmēram mēnesi slēgtā traukā aptuveni mīnus 5 grādu temperatūrā. Ja jums ir D-mets, vienkārši izšķīdiniet to spirtā, uzsildiet, tad filtrējiet un atstājiet to lēni kristalizēties. Vai arī izmēģiniet saldētu acetonu. Ir daudz norādījumu par pārkristalizāciju.
EtaQ2MSbnp
Na6hDorvid
W3k9LMRXEW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tagad, kad tas ir atgriezies manā plūsmā, tas ( op) noteikti nav mets. Tas ir tas, ko Ķīna pārdod kā pētniecisko ķīmiju. Tas ir aizvietots katinons. Viņi to sauc par BU kristālu vai kaut kā tamlīdzīgi. Tas noteikti ir stimulants, nogalinājis dažus desmitus cilvēku. Kad tas tika publicēts, es nezināju par tā eksistenci, bet esmu pārliecināts, ka tas, kas ir jūsu attēlos, ir katinons un noteikti nav metamfetamīns.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Tas man atgādina sarkano p un I pavāru, kas nebija beidzis reaģēt. Sākotnēji iztvaicējot, nešķīst atpakaļ. Ļauj nostāvēt, un tā atgriežas visādas lipīgas lipīgas lietas un nezin kāda krāsa.
Bet visi sarkanie p, ko es jebkad esmu pagatavojis, no ārpuses atgriežas ar gariem, tieviem, asiem kristāliņiem, bet centrā ir V formas kristāliņu kopa. Nekas līdzīgs tam, ko viņš rāda. Kāpēc jūs pat mēģināt uzticēties kādam tik daudz, lai būtu viņa jūrascūciņa, man nav ne jausmas. Pirmais sarkanais karodziņš, viņš jums to deva, lai vape off....? Uh huh... un vai viņš domāja, ka viņš to darīja no sirds labestības? Ja es būtu jūsu vietā, es būtu ļoti piesardzīgs attiecībā uz jūsu draugu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Tas izskatās diezgan daudz kā meth ar pēdām magnija sulfāta vai nātrija sulfāta vai vienkārši lēnas kristalizācijas reakcemāta kristāli izskatās, ka manā ilggadējā meth izgatavošanas pieredze dažādos veidos manis minētais precuror bija piemaisījumu problēmas, kad samazināts, bet kas zina, neviens nevar identificēt vielu no attēla ..
 
Top