Question Mefedrons ASV?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vai mefedrons ir izplatīts ASV?

Es personīgi nekad neesmu redzējis, ka to piedāvātu ielu pārdevēji, bet esmu pārliecināts, ka to pērk tiešsaistē.

Šķiet, ka cilvēkiem sākotnēji tas nepatiktu, jo šķiet, ka tā ir "pētnieciska ķīmiska viela", bet, iespējams, ja cena būtu atbilstoša un tiktu nodrošināti bezmaksas paraugi, cilvēki to noteikti iecienītu.

Vienkārši šķiet, ka tas ir neizmantots tirgus.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Tas pats daudz cilvēku veids par A-pvp flaka un tagad im florida ir epidēmija.
Mefedrons bija bathsalts
4mmc ir kā mdma un kokaīna maisījums.
1g var pārdot par 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Piekrītu jūsu teiktajam, ka tas ir neizmantots tirgus. Tai ir zemas ražošanas izmaksas un kokaīnam līdzīga iedarbība, viegla sintēze un nav dārgi prekursori. To var pārdot par 30-35$/g un gūt milzīgu peļņu.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Neesmu skatījusies šeit, bet bromo 4metilpropiofenona cena nevar būt lielāka par pmk EthGly, vai ne? Saņēmu tā kilogramu par 300, es iedomājos, ka 4mmc prekursors maksā vairāk kā 200.

Es domāju, ka cenu diapazonā, varbūt 40 par gramu. 60 liekas mazliet par augstu, jo šķiet, ka to var ātri sadedzināt, pat viens pats.

Es mēdzu dabūt labu kokaīnu par 60 gramiem, un es to dalīju ar draugu uz nakti. 30 bija saprātīga summa, bet mēs to darījām ne biežāk kā divas reizes nedēļā. Ja 40 par gramu, līdzīga lietošana būtu daudz vairāk, piemēram, 3 vai 4 reizes nedēļā, un tas ir labi biznesam. Tomēr tikai viedoklis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Apskatiet cenas ap Saraksts. Jūs varat to izgatavot viens pats diezgan lielā apjomā īsā laikā. Jums nav nepieciešama liela laboratorija. Ir tikai viens trūkums, ka 2-brom-4'-metilpropiofenonam ir spēcīga smaka.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Tā pati sintēze ir kā bk mdma kā mmc, bet u izmanto citu prekursoru bk-mdp2p
 
Top