Question Dalībnieks/rezidents

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es vēlos uzzināt, kā kļūt par rezidentu/dalībnieku. Atceros, ka pirms kāda laika lasīju, ka par biedru var kļūt tikai pēc 30 aktīvām dienām (?), bet gribu pārliecināties, vai esmu to pareizi sapratis, jo vairs nevaru atrast pavedienu, kurā to redzēju. Nav ne jausmas, kāds ir process būt rezidentam, tāpēc, ja kāds zina, kā tas darbojas, dodiet man zināt. Paldies par palīdzību :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Turpmāk visi statusi tiks piešķirti automātiski, un tie ir jānopelna.
Pēc noklusējuma visiem tikko reģistrētiem lietotājiem tiks piešķirts statuss "Jauns dalībnieks".
Ja lietotāji paliks pie mums ilgāk par 30 dienām, šajā laikā izrādīs nelielu aktivitāti forumā, viņu statuss tiks mainīts uz "Dalībnieks".
Turpmāk, ja "dalībnieks" turpinās izmantot forumu un nākamo 30 dienu laikā izrādīs lielāku aktivitāti, tad šis lietotājs iegūs statusu "Rezidents". "

 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cik ilgs laiks bija nepieciešams u, lai kļūtu par rezidentu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ļoti iespējams, ka jūs to paveiksiet 2 mēnešu laikā vai arī to nedarīsiet. Pamatojoties uz tēmas valodu, izklausās, ka algoritms pārbauda jūsu publikāciju skaitu pēc 30 un 60 dienām, un, ja jums to ir pietiekami daudz, jūs saņemat statusa atjauninājumu, un, ja neesat....idk, varbūt tas to tabulē katru mēnesi, līdz jūs esat publicējis pietiekami daudz, vai arī tas var pārstāt jūs visu kopā *****ing ar jums
 
Top