Lounge

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Ja jums ir nepieciešami detalizēti norādījumi par dažādu psihoaktīvo vielu sintēzi,
laipni aicinām iepazīties ar sadaļuSintēzes tehnoloģijas un analīze (saite).

Ja vēlaties iegādāties vai pārdot kādas narkotiskās vielas, varat to darīt sadaļā Tirgus (saite).


Bet sadaļa Lounge ir atvērta sarunu zona, kurā varat apspriest jebkādas tēmas.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā sadaļā, tāpat kā visās citās foruma sadaļās,
nav atļauts apvainot sarunu biedrus.

Viss pārējais ir atļauts.

Puiši, ko jūs domājat par mūsu forumu? Mums ir jauns, bet ļoti daudzsološs projekts. Mēs tikai sākam savu ceļu, bet daudzi no jums jau tagad redz, kāds potenciāls ir šim projektam un kādu labumu tas var dot tā dalībniekiem. Tagad jūs stāvat pie pirmsākumiem, un mēs esam pateicīgi, ka jūs mūs atbalstāt.
Kā jūs domājat, kā trūkst mūsu resursiem? Ko jūs vēlētos šeit redzēt tagad vai nākotnē? Vai ir kaut kas, ko jūs vēlētos pievienot vai mainīt? Pierakstiet visas savas vēlmes un novērojumus, mēs uzklausīsim ikvienu.

Varbūt jūs vēlētos piedalīties mūsu resursa dzīvē vai piedāvāt kādus pakalpojumus?
Rakstiet man vai adminam HEISENBERGAM privātās ziņās, mēs par to parunāsim.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Iespējams, nākotnē apsvēršu viktorīnas un tiešsaistes eksāmenus, lai būtu labs priekšstats par lietotāju, kuri vēlas sevi pārbaudīt, līmeni, varētu palīdzēt arī izglītojoša lietotne, kā arī sadaļa, kurā anonīmi publicēt videoklipus un attēlus, lai saņemtu atgriezenisko saiti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Es labprāt sniegtu savu ieguldījumu forumā ne tikai kā aktīvs dalībnieks vai kopienas grupas vadītājs.

Kādus veidus jūs esat izdomājuši? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Patiesībā tas ir labs jautājums.
Mūsu foruma komanda ir labākā pasaulē, kas ražo jaunas dizaina zāles. Zāļu bizness jau sen pārstāja attīstīties. Tikai retais uzdrošinās izmēģināt kaut ko jaunu. Mani pārsteidz, ka MDMA joprojām ir tendence no visām esošajām narkotikām (to nav grūti saprast, analizējot google tendences noteiktiem pieprasījumiem).
Tā dēvētajos populārākajos darknetu tirgos gadā tiek pārdoti vairāki desmiti tūkstoši pārdoto preču, tas ir salīdzināms ar ikdienas ielu tirdzniecību lielpilsētā.
Mēs vēlamies kļūt populāri. Ne tikai populārs diezgan šauras auditorijas vidū, kas izmanto torus un nodarbojas ar psihoaktīvo vielu sintēzi. Mūsu uzdevums ir mainīt visa narkotiku biznesa paradigmu. Padarīt narkotiku biznesu drošu visiem tā dalībniekiem. Lai pircēji nenonāktu tiešā kontaktā ar pārdevējiem, lai ražotāji nenonāktu tiešā kontaktā ar izplatītājiem.
Narkotiku biznesā ir trīs galvenās problēmas:
  1. Ķīmisko reaģentu iegūšana.
  2. Vielu ražošanas metodes
  3. Pārdošana

Mūsu forums risina pirmās divas problēmas. Šeit jūs varat iegādāties gandrīz visu nepieciešamo populārāko vielu ražošanai. Atliek atrisināt pārdošanas problēmu.
Kā, jūsuprāt, vajadzētu izskatīties nākotnes tirgum? Kas liks ielu pārdevējiem pārcelties uz darknetu?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Jums tas ir jādara viegli. Ielu pārdevēji iemet dažas drēbes un atver durvis. Viss, kas nepieciešams, lai pasargātu sevi no pakļaušanas riskam internetā, šķiet nepārvarams. Es esmu diezgan labi orientējies internetā vecam cilvēkam, bet astes, atslēgas, izejas mezgli, vesels atsevišķs dators, kas nekad nenonāk gaismas tīmeklī... tas man neļauj mijiedarboties tā, kā es gribētu. es pat nezinu, kādus jautājumus uzdot. Es būtu pārsteigts, ja atklātu, ka lielākā daļa dīleru ir tehnoloģiju eksperti.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Es piekrītu.

Kad es pirmo reizi sāku visu pētīt, biju diezgan psiholoģiski noskaņots. Es biju ķeksīša garumā, izdomājot dažādas lietas, un tad es izlasīju Heizenberga "drošības posteni". (Starp citu, Heisbergs, draugs, lielisks raksts kā parasti. A pakāpe)

Es biju izsekošana ar viņa pamācību, tiešām liekot pūles, lai mācītos. Bet tad tas mani pārsteidza, kā oda kodiens pie pieres... Man nebūs laika darīt to, ko es gribu darīt, jo visas kiberaizsardzības lietas ir milzīgs laika patēriņš! Es domāju, ka tas, iespējams, ir tikai standarta arodprasmes cilvēkiem, kas pārvieto daudz produktu, bet es vienkārši gribu spēlēties savā virtuvē, mazliet pašārstēties utt.

Šķiet, ka ir statistiska patiesība, ka zināma daļa foruma dalībnieku ir tiesībaizsardzības iestādes. Vienkārši ir par ko padomāt.

Tāpēc es brīnos, vai nav pietiekami labi vienkārši pieslēgties, izmantojot VPN, un izstaigāt tālāk ar manu uzticamo tor pārlūkprogrammu?

Domas?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG Lai atrisinātu trešo problēmu, manuprāt, darkweb ir jādomā mūsdienīgāk :)

Varbūt tagad ir jāiekļauj jauni pamati, ne tikai tādi kā mirušo pilieni, bet arī jāpadara pārdevējiem vieglāk mērogot savu biznesu, salīdzinot to ar jebkura cita veida tiešsaistes biznesa vadīšanu, jo tieši ar šīm iespējām mūsdienās konkurē nelegālo narkotiku bizness darkweb.
Es domāju, ka tirgus vietu uzdevums ir iekļaut šīs struktūras..
Es domāju, ka piemēri varētu būt šādi:
  • drošība (XMR, PGP, stingrāki nosacījumi jauniem foruma dalībniekiem/jauniem pārdevējiem, Web3 tehnoloģijas 2FA).
  • UI/UX dizains
  • Lietderība
  • Reklāmas iespējas
  • Iespēja iekļaut mārketinga akcijas
  • Iespēja novērtēt mārketinga/veikala darbību
  • Motivācija jauniem klientiem pievienoties platformai
  • augstākas prasības pārdevējiem
    • kvalitātes kontrole
    • labāks attēlu/video saturs pierādījumiem un saturam
    • līmeņa sistēma
    • depozīts tikai jauniem piegādātājiem
    • minimālais dienas tiešsaistes laiks, lai nodrošinātu labāku klientu apkalpošanu
Tāpat es joprojām uzskatu, ka "mirušie pilieni" var būt lielisks risinājums, lai stimulētu jaunus klientus, kas izmanto darkweb.
Bet, lai tas būtu pieejams un moderns, vispirms ir jāmotivē jauni pārdevēji sākt pārdot darkweb.
Es domāju, ka tad, kad būs iespējams uzlabot piedāvājumu (piedāvājumu, kvalitāti, cenu), pieprasījums sekos.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG lai kaut ko piebilstu, es teiktu, ka nākotnes tirgū būtu jāiekļauj tīra struktūra no mirušajiem pilieniem ar hirahijas sistēmu.
Šīs sistēmas ietvaros būtu iespējams ne tikai panākt karodziņus klientiem/pārdevējiem, bet arī tos izlīdzināt. Šie līmeņi dotu jums iespēju automātiski virzīties augšup pa karjeras kāpnēm, decentralizēti, atkarībā no jūsu ieguldītā darba kvalitātes.
To var balstīt uz kvantitatīvu punktu sistēmu, kā arī uz kvalitatīvu sistēmu, kas varētu būt balstīta uz klientu atsauksmēm.
Decentralizācija būtu būtiska šīs sistēmas daļa, lai nodrošinātu arī drošību.
Pārdevēju pieteikumiem vajadzētu būt decentralizētam procesam, kurā varētu iesaistīt kopienu kā atklātu paraugu ņemšanas procesu, saskaņā ar kuru kopiena vai nu pieņem, vai noraida pārdevēja pieteikumu.
Tas pats attiecas uz katra pārdevēja jaunu produktu sarakstu. Ja pārdevējs, piemēram, savāc daudz negatīvu atsauksmju, pārdošanu varētu apturēt, un pārdevējam vispirms jāatrisina esošās sūdzības un vēlreiz jāpierāda produkta kvalitāte kopienai, lai to atkal varētu pieņemt pārdošanai.
Šī uz decentralizāciju un kopienu balstītā koncepcija varētu iet ļoti tālu, un to varētu iekļaut visā tirgus struktūrā.

Es ceru, ka šis skaidrojums nebija pārāk nestrukturēts, bet, manuprāt, tajā diezgan labi aprakstīts, kā decentralizācija varētu dot labumu globālajai narkotiku tirdzniecībai.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Liela daļa no jūsu rakstītā ir pašsaprotama. Es piekrītu gandrīz visam.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Šī ir nejauša vieta, kur ierakstīt lietas. MDMA izgatavošana no Sass ir sarežģīta. Un ar to es domāju iegūt labu Sass. Man uz kādu laiku jāatmet narkotikas un jāizmeklē šajā vietnē kāds, kas pārdod labu Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Ziemeļamerikas austrumos tā aug kā nezāles. Es jebkurā brīdī varētu doties novākt kādu ķekaru. Es varētu visu atlikušo mūžu novākt koku ādu, un es nepieskartos tam skaitam sasafrasas koku, kas aug austrumu NA.
 
Top