Question Looking for a vendor MEKLĒTĀJS Meklējam piegādātāju, bet nevaru atrast steidzami

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
man vajag bmk vai p2p prekursoru piegādātāju, kas var nosūtīt man uz ALžīriju ANNABA 23000 visātrākais iespējamais veids, lūdzu, puiši, man vajag 1 kg.
Es nevaru atrast nevienu, tā ir gandrīz nedēļu ilgs pētījums.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آVai ir iespējams ierasties no Āzijas, lai strādātu pie jūsu darba?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jautājiet ķīniešiem šajā vietnē. Vai esat aplūkojis tirgu? Šeit esošie ķīnieši to izdarīs. Lūdzu, bērni, atcerieties, IZMANTOIET MEKLĒŠANAS FUNKCIJU! Tas ir noteikumos burtiski.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
dont you think that i've looked and diddnt find thats why I posted here ?does this came throw your mind at least once.... anyway I've used the *****ing search function,and didnt find thats why im posting here and nope thank you...you are so smart by pointing those chineese..... oooh didntt know abt that info sorryyyy...fuuuuuuck ive messaged visu *****ing četri no tiem šajā forumā pirms norīkošanu, lai pārtrauktu domāt, ka jūsu *****ing gudrākais cilvēks, norādot uz dažiem fuuuuucking noob lietas ...im mēģina atrast to, ko im meklē un im noguris, tāpēc, lūdzu, man nav nepieciešams jūsu sūdzas šeit....im nav norīkošanu šo uz priekšā jūsu mājās...paldies par jūsu izpratni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šeit ir vairāk nekā 4 ķīniešu valodas. P2p un bmk ir aizliegtas visā pasaulē. Tie ir viens un tas pats fenilacetons. Jūs varat to pagatavot pats. Jūs nevarat to legāli nopirkt nekur, ja vien jums nav dokumentācijas. Kādā filmā, ko es reiz redzēju, bija rindiņa: " Tu tik ļoti uztraucies par to, vai tu VARĒTU kaut ko domāt, ka tu nekad neesi domājis, vai tev kaut ko BŪTU jādara. Metu var nopirkt vieglāk nekā fenilacetonu. Atrodiet prekursoru, kas ir pieejams, un jums veiksies labāk. Mēģiniet saglabāt mieru. Tā ir jūsu izvēle, kā jūs reaģējat uz cilvēkiem.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
lūdzu, izlasiet pirms komentēt ...kurš teica par p2p, vai jūs nedomājat, ka es to nezinu, lūdzu, apstājieties, es zinu, ka jūs zināt, vienkārši atrodiet citu rakstu, lūdzu, paldies, jebkurā gadījumā paldies.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Domāju, ka ar savu rakstīšanas veidu jūs nesaņemsiet atbildi..... Produkts Ķīnā ir aizliegts, tāpēc tur vairs nesaņems. Ne forumā, ne ārpus tā. Izvēlieties citu ceļu, nevis caur bmk. Ir uzskaitīti daudzi citi veidi. Es mēģinātu izmantot p2np kā pirmspieteikumu, ja es būtu viņu vietā.
 
Top