Looking for a vendor MEKLĒJAM PIEGĀDĀTĀJU LIELOS APJOMOS (AUSTRĀLIJA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hei, visiem, pašlaik mums ir problēmas ar pašreizējo piegādātāju dažiem produktiem, tāpēc mēs pārbaudām, vai kāds spēj nosūtīt uz Austrāliju lielus apjomus par godīgām cenām, kvalitāti un drošību.

Mēs meklējam:
-COCAINE
-MDMA
-KETAMĪNS

Esmu pārliecināts, ka visi jau zina, ka Austrālijas tirgus ir ļoti ienesīgs, ienesīgāks nekā jebkur citur pasaulē, un tas nozīmē, ka ikvienam ir ļoti nopietna peļņa. Es Austrālijas narkotiku jomā darbojos jau gandrīz astoņus gadus, un esmu izveidojis un uzturējis ciešas attiecības ar grupām un cilvēkiem, kas vada un kontrolē narkotiku tirgu šeit, Austrālijā. Mēs kontrolējam lielāko daļu izplatīšanas Austrālijā. Mēs kontrolējam ielu cenas lielos daudzumos, mēs kontrolējam, kas un kad tiek pārdots, un mēs to darām, lai uzturētu nemainīgu, mums tīkamu ielas cenu. Mums ir liela ietekme uz baikeru grupām un daudzām kriminālajām ģimenēm un organizācijām Austrālijā. Ja Austrālijā tiek pārdots kilograms un vairāk, mēs par to uzzināsim.
Man pašam ir diezgan augsts amats vienā no lielākajām Austrālijas organizācijām. Es nodarbojos ar loģistiku un galvenokārt ar finanšu jomām, tostarp naudas atmazgāšanu un citiem svarīgiem uzdevumiem.

Ņemot to vērā, mēs vienmēr meklējam jaunas biznesa iespējas un cilvēkus, ar kuriem varam veidot ilgtermiņa un auglīgas attiecības. Jau kādu laiku mums ir bijušas problēmas ar pašreizējo piegādātāju, cenas ir krasi pieaugušas, arī konfiskācijas ir palielinājušās, un kvalitāte ir pasliktinājusies. Tagad mēs meklējam jaunu piegādātāju konkrētiem iepriekš uzskaitītajiem produktiem.

Uzveicam!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Es piedāvāju, man ir avots, kas jums nepieciešams, bet es neesmu
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im spēj lidot to uz Aus, ja jums bija durvis jūsu alfabēta aģentūras.
 
Top