Question Meklējat ķīmiķi, kas palīdzētu veikt Ketamine.hcl sinēzi - apmaksāts darbs

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, dāmas un kungi,


Es esmu Apvienotās Karalistes pārdevējs, kas pārdod narkotisko vielu sortimentu, galvenokārt ballīšu jomā, mēs esam diezgan liela, jau izveidota operācija. pašlaik esam iegādājušies 250 kg hidroksilimīna hidrohlorīda (prekursors A ketamīns). Es zinu, ka tas ir starpposma prekursors, un no maniem pētījumiem zinu, ka ir nepieciešams tikai šķīdinātājs ar augstu spiedienu un atdzesēts, lai iegūtu galaproduktu ketamine.hcl.

Man ir vajadzīga palīdzība attiecībā uz piemērotu šķīdinātāju, ko izmantot, un citu aprīkojumu vārīšanas procesam, kā arī daži citi padomi, kas varētu būt nepieciešami. es labprāt par to samaksāšu, ja kādam ir zināšanas, kas var palīdzēt mani vadīt šajā procesā, es labi samaksāšu par konsultācijām un zināšanām. Es nemeklēju bezmaksas padomu, es novērtēju jūsu laiku un zināšanas.

Ja kāds ir gatavs strādāt, lūdzu, rakstiet man, šis būs pirmais projekts no daudziem.

Uz redzēšanos - Kenneth
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Šeit izmēģiniet šo:

No 4. soļa:
Pēdējais solis ir termiska pārkārtošanās, un pēc 180 °C 30 min. dod gandrīz kvantitatīvu iznākumu. Alternatīva dekalīna kā šķīdinātāja izmantošanai šajā posmā ir spiediena bumbas izmantošana. 2,0 g iepriekšējā N-metilimīna izšķīdina 15 ml dekalīna un refluksē 2,5 h. Pēc šķīdinātāja iztvaicēšanas zem pazemināta spiediena atlikumu ekstrahē ar atšķaidītu sālsskābi, šķīdumu apstrādā ar atkrāsojošo kokogli un iegūto skābo šķīdumu padara bāzisku. Pēc pārkristalizēšanas no pentāna-ētera iegūtā 2-metilamino-2-(o-hlorfenil)-cikloheksanona (ketamīna) mp ir 92-93 °C. Hidrohlorīda mp ir 262-263 °C.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Pēdējais solis pūles siltuma wierd reakcija un tas atļauties patiešām labu aprīkojumu, lai sintēzes to un labas zināšanas, vai jūs, iespējams, vienkārši ražot junk
 
Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
dokumentālajā filmā hamiltona farmakopeja jūs varat noskatītiespilnu sintēzes dzīvi ar skaidrojumu, kas patiesībā notiek


ja noskatīsieties šo video, sapratīsiet, ka ir nepieciešams daudz un cik daudz jums vajadzētu saprast, pirms to darāt
 
Top