Defendant found to be a scammer Lilycao Scammer, izvairieties no viņas

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Es nopirku 1time viņai viss bija k, tagad viņš scammed mani no 2800 usd.
esiet uzmanīgi, es veicu maksājumu par pasūtījumu, un nākamajā dienā pēc tam, kad es to nosūtīju, viņš man teica, ka nav saņēmis maksājumu un lai dodu viņam darījumu id, es viņam devu darījumus, un tad viņš man saka, ka viņi nav saņēmuši naudu un lai runā ar bitcoin klientu apkalpošanas dienestu.
Vai esat kādreiz dzirdējuši par šādu bitcoin klientu apkalpošanas dienestu - 😂😂😂😂?
Es pārbaudīju darījumu un bitcoin parādās adresē, ko viņi man deva, lūdzu, aizliegt @Lilycao to no šī foruma
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Šķiet, ka viņam beidzot izdevās dabūt naudu un viņš gatavojas nosūtīt man sūtījumu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Man ir arī citas problēmas ar šo pārdevēju.

Tomēr, lai būtu pilnīgi godīgs, es vienmēr esmu saņēmis pakas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Visi šī uzņēmuma pārdevēji ir izņemti no mūsu foruma, jo ir saņemtas daudzas sūdzības par viņu pārdoto preču kvalitāti. Kā arī viņu nevēlēšanās risināt problēmas ar pircējiem dēļ. Dažas problēmsituācijas tiek risinātas vairākus mēnešus, bet joprojām nav atrisinātas.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
tagad viņš/viņa vairs neatbild
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u puiši vajadzētu noņemt savus produktus, ik viņa ir scam tag, tāpēc tās nav kā kāds gatavojas 2 pirkt tos, bet tomēr... aizņem nevajadzīgu vietu vitrīnā
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Šķiet, ka man vēl kaut kas ir jāpasaka. Esmu sadarbojies ar šo cilvēku vienu reizi, kas noritēja ļoti gludi. Mēs piekritām eskortam, jo esmu pilnībā pārliecināts par saviem produktiem un pakalpojumiem. Daudzi piegādātāji nepieņēma escrow, bet otro reizi Tā kā mēs jau esam sadarbojušies viens ar otru, mēs darām daļu no bitcoin privāti, lai izvairītos no pārāk daudz cenu krituma. jo, kad pirmo reizi mēs saņēmām viņa escrow maksājumu, tas ir par $ 100 mazāk, un mēs zaudējām naudu, un viņš nemaksāja nekādu starpību, es toreiz nesūdzējos, jo mēs esam laipnība piegādātājs.
Šoreiz tas aizņēma kādu laiku, lai saņemtu viņa maksājumu, lai sasniegtu mūsu Bitcoin kontu. Tas ir normāli. Bitcoin prasa laiku, un konts reizēm ir nestabils. Tomēr, tā kā viņš iepriekš strādāja ar dažiem citiem sliktiem piegādātājiem un viņam bija nepatīkama pieredze, viņš jau iepriekš visus uzskata par krāpniekiem. Tā bija tikai neliela maksājumu problēma. Es lūdzu viņam palīdzēt sazināties ar Bitcoin klientu apkalpošanas dienestu, jo mūsu konts nesaņēma savu naudu , jo mums bija šī problēma iepriekš, un maksājumu atrisināja klientu apkalpošanas dienests.
Bet viņam nav pacietības vai nedeva mums laiku un neuzticas nevienam. Viņš domā, ka es meloju. kā var redzēt, ka šis cilvēks ir ļoti emocionāli nestabils. Viņš nepārtraukti mani lamājas un draud man, liekot man justies saspringtai un neērti, bet pat tā es biju mierīga un nesūdzējos. Tajā pašā laikā es aktīvi risināju problēmu viņa vietā. Pirms problēma tika atrisināta, viņš publicēja sliktus komentārus par mani bb forumā ,Tas slikti ietekmēja.
Es jau atmaksāju viņam naudu un nevēlos vairs sadarboties ar šo personu. Tas ir farss un slikta pieredze. Lūdzu, izvairieties no šī klienta. tikai viens vārds,ir daudz labu un sliktu piegādātāju, kā arī klientu. pret visiem ir jāizturas godīgi un jāciena, Es tikai vēlos parādīt patieso seju šajā jautājumā un ppl. Es nevēlos teikt vairāk par pārējo. Tagad tas ir bezjēdzīgi. Viņš ir izdarījis to, ko vēlējās.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 62
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • pun*****HG4KX.png
    pun*****HG4KX.png
    250 KB · Views: 64
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 59
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
mēģināsim būt godīgi
Es nosūtīju jums naudu, un pēc dienas jūs man sakāt, ka neesat saņēmis naudu, es jums dodu id
darījuma id, un tad jūs man sakāt, ka patiesībā nevarat saņemt naudu.
Ko man domāt? ka jūs neesat saņēmis naudu vai ka jums ir problēmas?
ar jūsu kontu?
Jūs man arī sakāt, lai sazinos ar klientu atbalsta dienestu, es jums tad paskaidroju, ka nauda ir jūsu makā, kāda saistība būtu uzņēmumam, no kura es nosūtīju naudu, beidzot es ar viņiem sazinājos, un viņi teica tieši to pašu, ko es jums teicu, ka nauda ir pie saņēmēja un viņiem nav nekāda sakara.
Jūs arī melojat, ka jūs man nosūtījāt naudu atpakaļ, publicējiet darījuma ID, lai visi varētu redzēt😂😂
jūs esat ļoti jutīgs kādam, kurš apkrāpa coneva ar 2500 usd, ja jūs dodat man 2500 usd, jūs varat runāt ar mani, kā vēlaties, es neiebilstu ..
@HEISENBERG Es nesaņēmu nekādu naudu tikai bloku
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG Vai jūs varat aizliegt lilycao piedalīties šajā forumā?
Es nesaprotu, kā viņa šādi melo. Viņa teica, ka ir man atmaksājusi naudu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Viņa jau ir apzīmēta kā krāpniece.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top