Question Juridiskie garšaugi padarīs jūs apreibinošus?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. es meklēju legālus augus, kas mani padarīs apreibinošus. Es lietoju kaķumētru kā tēju, un tā mani patiešām padarīja miegainu un nomierināja. Vai jūs zināt kādus citus psihedēliskos augus vai maisījumus? Lūdzu, lai tas būtu viegli pieejams. Es būtu ļoti pateicīgs, ja jūs varētu man palīdzēt.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies par ieteikumu, taču man tas nav viegli pieejams. Vai varat ieteikt kaut ko tādu, ko es varētu viegli atrast herbāros?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kratoms, kanna un fenibuts daudzviet ir legāli un var izraisīt apreibinošu reibumu.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muskatrieksts - apēdiet 1 vai 2 iepakojumus; pagaidiet dažas stundas, un maģija sāksies. 100% legāla garša
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Esmu daudz pētījis šo jautājumu, bet tādas blakusparādības kā vemšana un sāpes vēderā ir diezgan lielas, ja tiek lietots tikai muskatrieksts. Vai jums ir recepte?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Ēdiet muskatriekstu ar kaut ko pamatīgu un dzeriet ūdeni. Vemšanas un vēdera sāpju risks vienmēr pastāv, bet šķiet, ka tas ir izplūdis. Diezgan sapņains vai tripu stāvoklis - viegls un jautrs.

P.S. Neesmu to darījis kopš 16 gadu vecuma, un tas bija tikai vienu vai divas reizes.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Zilā lotosa, baldriāna tējas un pasifloru tējas kombinācija varētu sniegt zināmu iedarbību. Es mēdzu to dzert, un, lai gan tā mani nepadara apreibinošu, tā mani ļoti atslābina, turklāt daži cilvēki ziņo par psihedēliskiem efektiem, ko rada šī zilā lotosa un pasifloru kombinācija, īpaši sajaukta ar marihuānu.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies. Es mēģināšu. Cik gramu no šiem 3 garšaugiem man vajadzētu pievienot? Vai jums ir kādi ieteikumi?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Lai panāktu vislabāko iedarbību, varat lietot no 3-5 g no katras vielas. Varat arī izmēģināt smēķēt zilo lotosu un pasifloru.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
15
nezinu, kur tu dzīvo, brāli, bet meklē datura stramonium vai artemisia absynthum. tiem vajadzīga īpaša aprūpe/termini, lai tos pareizi lietotu, bet pirmais no tiem aizvedīs tevi ļoti augstu o_O bet atceries atgriezties. ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies par ierosinājumu. Man ir viegli pieejama artemisia absinthium. Vai tai ir kāda recepte? Vai es to varu dzert kā tēju? Ko jūs iesakāt?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Neizmēģiniet datura hehe
 
Top