Laboratorijas piederumu izmēri neliela mēroga personiskās sintēzes eksperimentiem

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Man nav mērķis kļūt bagātam un pelnīt naudu, bet gan censties iegūt zināšanas. Es plānoju veikt tikai neliela mēroga sintēzi tādām lietām kā amfetamīns, mdma, ghb, varbūt mefedrons un daži triptamīni. Tas viss manai personīgajai lietošanai, tāpēc mani eksperimenti būs neliela eksperimentālā apjoma.

Sākotnēji šo sintēzi mēģināšu veikt tikai ar 5 g P2NP:


Vai ar 500 ml būtu pietiekami? Vai man vajadzētu iegādāties lielāku stikla trauku? Vai 500 ml ir par lielu? Vai man vajadzētu mazāku? Domāju, ka es darīšu tikai šādus nelielus eksperimentus, tāpēc es vienkārši necenšos pārspīlēt ar stikla traukiem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Jūs nekad nevēlaties, lai kolba būtu vairāk nekā līdz pusei pilna, tāpēc, ja jūs sakāt, ka vēlaties samazināt 5 g p2np, tas nozīmē, ka mums vajag 200 ml šķīdinātāja plus mīnus, tātad 500 ml ir vietā.

Laboratorijas apstākļos ir labi, ja ir dažāda lieluma, sākot no 10 vai 20 - līdz pat 2000 ml kolbām, erlenmeijera vismaz 1 no katras un vairāk, kas ir ierasts. tas ir ideāli, nekādā ziņā nav obligāti.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Man jau ir daži no tiem, par laimi, par šķīdumu mērījumiem, ko mēdzu veikt ar spēcīgām ķimikālijām.

Galu galā es gribētu izveidot destilācijas aparātu, bet vispirms gribētu izmēģināt kādu no sintēzēm, kas to neprasa, lai gūtu zināmu pieredzi.

Zinu, ka videoklipā nav prasīts izmantot refluksa kondensatoru, bet šķiet, ka daudzi cilvēki šajā tēmā izmanto refluksa kondensatoru. Kādi ir kādi labi daudzkārt lietojami konfensoru veidi? Kāda izmēra man vajadzētu meklēt mazam mērogam?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
vienīgais, ko jums patiešām vajadzētu apskatīt, ir vevora destilācijas komplekti, tie ir patentēti slīpēta stikla savienojums vai kāds amerikāņu standarts, tāpēc tas nebūs saderīgs ar jebko citu, bet tā ir laba cena par labu garšu ar nelielu problēmu. kamēr jūs tur esat, saņemiet maisītāju karstumplīti un statīva komplektu ar skavām, nepārspējama vērtība.
Cita starpā dažas mērglāzes, 1-2L atdal. piltuve, kristalizatora trauks vannai, pp pārtikas piltuves daži izmēri, neliels akvārija sūknis, lai recirkulētu ledusūdens spaini, tas ir viss.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vau, šīs cenas ir zemākās. Esmu lasījis par dažām problēmām ar viņu vadiem. Vai jūs uzticaties viņu elektronikai, vai arī, jūsuprāt, ir vērts siltumu iegādāties citur?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Viss mans stikls ir mazs, un man tas patīk, pērkot no AliExpress stiklu, es nekad neesmu bijis vīlies.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vai varat ieteikt kādu pārdevēju? Ali, Amazon un eBay ir uzskaitīti līdzīgi pircēji, bet daži no tiem ir ievērojami sadārdzināti, piemēram, Vevor.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Iespējams, lētāk iegādāties tieši no vevor .com nekā Amazon vai Ali vai citām trešajām pusēm
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mana īsā ceļa destilācijas galviņa maksāja tikai 40 mārciņas ebay, kas ir lēti Esmu skatījies uz vevor, un viņi tos pat nepārdod, attiecībā uz ieteikumiem es varu tikai teikt, ka gandrīz visi mani stikla trauki ir vai nu no Amazon, ebay vai Ali. Visi, izņemot manu pirmo stikla trauku partiju, ko es dabūju, bija no koledžas, kurā es biju, uzdāvināja man tonnu stikla, kad viņi slēdza ķīmijas nodaļu, viņi to visu izsmalcināja atkritumu tvertnē, un es jautāju, vai es varētu kādu glābt. Got dažas patiešām lieliskas organiskās ķīmijas grāmatas, tur vecs un straigt up pastāstīt jums, kā padarīt lielāko daļu ķīmijas pietiekami vecs, lai teikt, izmantojot azbesta marli!
 
Top