Tas vienkārši nav godīgi

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Kāpēc tas nevar būt kaut kas tāds štatos. Meth SIMPLY SUCKS šeit šobrīd.
Kopš aptuveni tā laika, kad Covid parādījās labs produkts, tas ir izrādījies grūti sasniedzams. Ir pārpilnība šī "milzīgā kristāla gabala", kura lauskas sver vairāk nekā kilogramu katra, tomēr tas ir pilnīgs atkritums, par ko man ir tikai aizdomas, ka tas ir ISOpropilbenzilamīns.
Tāpēc es esmu šeit.
Es nemēģinu ražot, lai pārdotu
Es smagi strādāju, lai nopelnītu savu naudu, domāju, ka esmu pelnījis iespēju to tērēt tam, ko izvēlos, bet līdz kam šī pasaule ir nonākusi, ka neatkarīgi no tā, cik daudz naudas jums ir, jūs nevarat nopirkt pat pienācīgas kvalitātes produktu.

Es atceros atpakaļ 03 04 mets bija tik augsta kā 500 8 bumbu (New Orleans jomā), un es nevarēju noticēt, ka es maksāju tik daudz tajā laikā, bet vismaz tas ieguva jums augstu un ragains kā ellē. Es dotu jebko, tikai lai man būtu iespēja atkal to saņemt šajā brīdī.

Atvainojiet par rant man vienkārši vajadzēja, lai ventilācija


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Es esmu ar jums par šo situāciju. $30 gramus atkritumu visur, kur vien paskatās. Es darīju
Kausēšanas testu dažiem pirms pāris nedēļām (mēģene ar termometru, kas piestiprināts pie pArrafin uz karstas plātnes), un mani šokēja, ka tas izkusa pie 144 °C (vai 141?) Katrā ziņā es zināju, ko tas nozīmē. Man tas nozīmēja, ka tas ir 50% msm un 50% D,L. Lielākā daļa falsificēto kūst pie daudz augstākas temperatūras nekā msm, kas ir 109°C. 109+175÷2=142°C. Tas arī smaržo pēc sēra, kad tas kūst Vai jūs zinājāt, ka 😏 daudzi cilvēki domāja, ka gov. Uzlika aizliegumu pseidoefedrīnam, bet tā tas nav noticis. Jūs varat doties uz aptieku, uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un nopirkt 3000 mg uzreiz. Persona var likumīgi iegādāties 9000 mg mēnesī. Dažos štatos ir stingrākas vadlīnijas, 2 štatos tas ir tikai ar ārsta recepti, bet apmēram 40 štatos nav likuma, un tie vienkārši ievēro federālo likumu. Jūs pat varat saņemt 7500 mg mēnesī pa pastu. Jūs zaudējat aptuveni 12% uz reakciju mol svara, un es domāju, ka jūs, iespējams, darāt labi, lai efektīvi iegūtu 80%, bet 67% no 9 gramiem joprojām ir 6 gramus mēnesī tīra Dextro. Vienai personai. Protams, viņi neražo kastes, kas ir 30-100'a vai 100-30'a, tāpēc jūs faktiski meklējat 20-120's. Allegra D IA atbalsta, lai nāk 30-120s, bet tas ir $36 un es nevaru atrast to vienalga, un es neesmu maksāt, ka. Citās ziņās ķīnieši pārdod D-metu alibabā par 100$/g.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Kas ir kāds teicis, ka ir jēga par super gak Jo nav svarīgi, cik labi izskatījās kāda i met's ekstrakcijas Un (viņš/viņa) darīja tos visus .taisni, lai būtu taisni uz e, Tas, kas izmanto aktivēto ogli un pārtikas startch, burtiski Katra ekstrakcija uz vairākiem dažādiem markas pseido. 24, 12, red hots..

Visi nāca ārā sūdi.

Tagad, ko es varu teikt, ir minētā persona nekad nav izmēģināt kādu no allegra d vai šādas tabletes tikai walfed vai firmas sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Es smagi strādāju, lai nopelnītu savu naudu, domāju, ka esmu pelnījis iespēju to tērēt tam, ko izvēlos, bet kur šī pasaule ir nonākusi, ka neatkarīgi no tā, cik daudz naudas tev ir, tu nevari nopirkt pat pieklājīgu produktu."

varbūt viņi vienkārši baidās, ka mēs tik daudz ko varam izdarīt ar (es to saucu par spraudņiem, jo uz īsu brīdi tas paplašina šīs iespējas, kā pārlūkprogrammā, tā teikt) un varbūt viņiem pat sliktāk būtu, ja vairāk cilvēku tad arī sāktu apšaubīt sistēmu un tad saprastu, kas ir pērtiķu bariņš ar ieročiem un kaklasaitēm, un caur to, ka viņi tad ir pamanījuši, protams, arī novērstos no šiem "fetišu dara pērtiķiem pelēkos atkritumu maisos".


es domāju, ka tās ir viņu lielākās bailes.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Es nesaprotu, kāpēc es turpinu redzēt ziņojumus par to, ka nevar lietot tabletes, jo gak lol tur ir tabletes, kas darbojas vienkārši labi... arī ļoti atalgojot. Tas pats process kā pirms 20 gadiem lol
 
Top