Interešu pārbaude: XMPP tērzēšana tiešraidē

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Sveiki,

Es vēlētos izveidot privātu XMPP tērzēšanas serveri, kas būtu pieejams tikai ar tor starpniecību. Tas mums dos iespēju droši tērzēt reāllaikā.


Par sliktu OPSEC aizsardzību tiktu noteikti aizliegumi.

Ļaujiet man zināt, ko jūs visi domājat
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man šī ideja gan patīk, gan nepatīk.
Kā jūs varētu identificēt sliktu opseku?
Tērzēšanas serveros ir jāglabā ziņojumu kopijas, atšķirībā no point to point tērzēšanas klientiem.
Lielākā daļa DN forumu u.c. lietotāju ir pieraduši pie asinhronas saziņas.
Būtu forši, ja varētu kopīgot vienreizēju tērzēšanas saiti, lai atvieglotu aktīvu sarunu, un pēc tās pabeigšanas zaudēt visas tās pēdas.
Būtu vēl foršāk, ja tajā būtu iebūvēta šifrēšana - nulle nešifrētu komunikāciju...

Vai tas nebūtu vieglāk stāvot mastodonu serveri?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Slikts opsec nozīmē, ka cilvēki saka tādas lietas kā, piemēram, kur viņi dzīvo apkārtnē vai jebko, kas potenciāli varētu viņus doksēt.


Es jautāju tāpēc, ka daži no augstākā līmeņa piegādātājiem labprāt izmanto xmpp saziņai, es neminēšu vārdus. XMPP, šķiet, ir tērzēšanas metode. Man pieder serveris, varbūt tas būtu piemērots tikai ielūguma / atsaucei.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Varētu būt piemērots tikai uzziņai. Tādā veidā no viena dalībnieka citam tiks nodota uzticēšanās pakāpe par jums. Es, piemēram, nepievienotos serverim, kuram man nav nekādas uzticības, un neiesaistītos sarunās, kas varētu mani ieslodzīt, ja nebūtu uzticamas personas, kas man teiktu, ka tas ir droši.

Godīgi sakot, es neesmu veicis pilnīgu XMPP drošības pārskatu, tāpēc pat nezinu, cik pieejami ir ekspluatanti un caurumi.

Lielais kikeris vienmēr ir - kā cilvēki sazinās tādā veidā, kas ir viegli pieejams no degļiem, nepievēršot uzmanību, kad degli uztver LE.
 
Top