Question Pieprasījums par starptautisko piegādi un slepenās iepakošanas metodēm

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Hei, visiem,

Es esmu RDX, jauns pārdevējs šeit, un es vēlos paplašināt savu darbību starptautiskā mērogā. Es gribēju lūgt padomu par:

1. Labākā prakse starptautiskai nosūtīšanai: Kādas metodes jūs esat atzinuši par visdrošākajām, lai sūtītu produktus visā pasaulē, jo īpaši, lai izvairītos no muitas problēmām?


2. Slēpts iepakošana: Es apzinos, ka slēpta iepakošana ir galvenais, bet es būtu pateicīgs par jebkādiem ieteikumiem par labākajiem iepakošanas paņēmieniem, kas jums ir strādājuši. Kādi konkrēti materiāli, paņēmieni vai stratēģijas, kas samazina atklāšanas risku?



Būšu pateicīgs par jebkādiem norādījumiem vai padomiem no pieredzējušākiem dalībniekiem. Ja vēlaties dalīties privāti, rakstiet PM.

Iepriekš paldies!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Šī saruna ad nauseum mums ir bijusi jau vairākkārt. Ja paskatīsieties zem šī ieraksta uz līdzīgiem pavedieniem, tie varētu tur būt. Savulaik es starptautiski pārdevu kontrabandu, un muitas deklarācijā es to nosaucu par komer*****araugu. Iemesls bija tāds, ka, ja tas nav paraugs, jūs, iespējams, par to maksājāt un varētu būt jāmaksā nodokļi vai pārvadājumi, kas paku rūpīgi pārbaudītu, un persona, kas to saņem, varētu saņemt sūdus. Labākā slēpšanās ir nekāda slēpšanās. Attiecībā uz konteineriem nav nekā tāda, ko viņi nevarētu saskatīt cauri. Iespējams, jūs domājat: "Hehe, viņi taču nevar redzēt cauri svinam!" Tieši tāpēc jūs to nevēlaties izmantot. Viņi brīnīsies, ko jūs mēģināt paslēpt aiz svina. Milare neko neaptur. Tās pelēkās mašīnas, kas viņiem ir, var noteikt, vai tā ir organiska viela, metāls neorganiska....my viedoklis ir paslēpties acīm redzamā vietā. Tas ir ecstacy? Ielieciet to burkā un uzdrukājiet etiķeti frankensense. Ja jūs nekad neesat pamanījuši, ka tās ir identiskas acīm. Atrodiet līdzīgu izskatu. Uzmanieties, lai tā nebūtu nekas reglamentēts vai lai tajā nebūtu ielikts materiāls no kaut kā reglamentēta. Ne alkoholu tabaku nesauc par jebkādu augu ( lielākajā daļā valstu ir likumi pret svešzemju augiem, jo pastāv bažas par invazīvām sugām), lai tas būtu visvienkāršākais sūds, kādu vari iedomāties. Izdrukājiet viltotu rēķinu un reklamējiet to. Izdrukājiet lapu ar muļķībām, kas atgādina instrukcijas vai citus viltotus produktus, ko viltus uzņēmums viltus pārdod.
Tas viss ir viedoklis. Vēl 20 viedokļi, un jūs izstrādāsiet teoriju.
Laipni lūgti vietnē
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Paldies par dalīšanos ar šādām vērtīgām atziņām. Koncepcijai par slēpšanu redzamajā vietā, jo īpaši attiecībā uz "komerciālā parauga" pieeju, ir liela jēga. Doma, ka mazāk slēpšanās dažkārt var nozīmēt mazāk aizdomu, ir kaut kas, ko es noteikti iestrādāšu.

Ko jūs ieteiktu attiecībā uz tādu vielu kā metamfetamīns, kā to iepakot, lai tā paliktu pilnīgi neredzama, nepievēršot lieku uzmanību? Mani arī interesē jūsu viedoklis par "komerciālā parauga" stratēģiju - vai tā ir izturējusi pārbaudi, vai arī ir kādi konkrēti scenāriji, kuros tā varētu būt neveiksmīga?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Vai jūs domājāt vannas sāli? Izdrukājiet skaistu uzlīmi ar ziepju vannu, kādu iedomātu nosaukumu, iedarbību (nomierinoša, ādas mitrināšana u. c.), parauga svaru un uzspiediet to uz maisiņa/ pudeles. Pievienojiet sava fiktīvā uzņēmuma vizītkarti, kas atbilst deklarētajam sūtītājam, un pievienojiet produkta lapu ar lietošanas veidu, dozēšanu, sastāvdaļām (kuras nokopējiet no reālā vannas sāls produkta) un drošības norādījumiem (norijot izraisīt vemšanu un konsultēties ar ārstu utt.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Protams, nekas nav garantēts. Es pārdevu starptautiski apmēram 8 gadus un pazaudēju 2 iepakojumus, pieņemot, ka 95% no maniem pārdošanas apjomiem bija iekšzemes tirgos, tāpēc tas, iespējams, nozīmē... varbūt 5% tika konfiscēti.
Jūs kādreiz esat dzirdējuši par msm? Tas ir uztura bagātinātājs, bet tas ir arī vispopulārākais metamfetamīna griezums. Jūs varētu būt boutique labsajūtas centrs, kas pārdod msm cilvēkiem ar artrītu. Iespējams, jūs varētu iegādāties dažus nelielus tā konteinerus un rūpīgi tos apmainīt un atkārtoti aiztaisīt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tagad zīmols msm ir Mercari par 5 ASV dolāriem, tā ir tikai burka, ko vēlaties. Es redzēju daudz brūnās vai mylar siltuma aizzīmogojamās rāvējslēdzēja bGs. Jums tikai nepieciešams lejupielādēt labu etiķetes attēlu un uzšļakstīt uz tā
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Es tikai gribēju izteikt pateicību par jūsu vērtīgajām atziņām. Es augstu vērtēju visus jūsu ieguldījumus!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brāli Es nezinu, ko domāt par ur jautājumu? Es, protams, neesmu dusmīgs, bet drīzāk šokēts😅. Es veiksmīgi sūtu lietas visā pasaulē. Es pazaudēju tikai vienu sūtījumu no usps puses (ne no muitas). Bet vai jūs tiešām vēlaties, lai es parādītu savas metodes? Vai vienkārši jokojat? Man šī darba pamatā ir pašattīstība. Es nesaņēmu nekādu palīdzību sākumā. Ja kaut ko izdomā pats, tad nevar nevienu vainot. Tas man ir pareizais veids, kā domāt par šo darbu. Un man ir padoms: vienmēr centies būt unikāls. Ar to vajadzētu pietikt. Turklāt esmu pārliecināts, ka arī aģenti lasa mūsu forumu, tāpēc negaidiet, ka kāds jums kaut ko parādīs, jo īpaši, ja tas ir unikāls 😉 svētī jūs un novēlu veiksmi. Tu vienmēr vari pajautāt pa DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Esmu redzējis neredzamu iepakojumu, kas ir iegremdēts kartonā.
 
Top