Question Ja kāds sāktu darbu no nulles, kur jūs viņu norādītu?

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Zāļu ķīmija mani bezgala interesē. ĪSTENĀ ķīmija ne tik ļoti.

Es gribētu apsēsties un apgūt dažus pamatus. Man ir brīvais laiks un internets.

Kur man būtu jāmācās ķīmijas pamati? Youtube?

Cik ilgā laikā es varētu iemācīties izgatavot kaut ko tādu kā alprazolāmu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Ar šādu jautājuma formulējumu neviens jums atbildi nesniegs. Meklējiet, mēģiniet, labojiet kļūdas, vēlreiz mācieties, mēģiniet vēlreiz.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Dārgais draugs, es pilnībā saprotu jūsu domāšanu, bet, ja drīkstu, no visas sirds iesaku mēģināt izprast arī pamatus un pēc tam par katru ar zālēm saistīto dokumentāciju, lūdzu, informēt sevi par preparēšanas procesā iesaistītajām parādībām. Youtube ir labs sākums, tas arī mani ievirzīja uz pareizā ceļa līdztekus Vogel praktiskajai organiskajai ķīmijai (tas ir liels .pdf, nebaidieties, tas jums daudz ko iemācīs), sāciet ar izpratni par vispārīgiem/neorganiskiem pamatjēdzieniem, tad pāriet uz būtiskākajiem laboratorijas paņēmieniem (pārkristalizācija, destilācija, skābes un bāzes ekstrakcija un, protams, pati sintēze un citas attīrīšanas metodes, vakuuma filtrēšana, izsāļošana, šķīdinātāji, reaģenti utt...), tad jums ir jātiek galā ar molekulāro struktūru rakstīšanu un nomenklatūru (to nosaukšanu). Alprazolāms ir spēcīgs, un, lai gan pastāv diezgan jauna, aktuāla metode, kā to vienkārši sintezēt no iegūstamiem prekursoriem (2-amino-5-hlor-benzofenons + 2-bromopropionil-hlorīds + hidrazīns + šķīdinātāji un aprīkojums), es iesaku sākt ar dažiem praktiskiem eksperimentiem, pirms sākt strādāt ar bīstamām ķimikālijām, un vispirms pagatavot diazepāmu (jo tas ir mazāk spēcīgs un risks nejauši pārdozēt ir aptuveni desmit reizes mazāks), kā arī nav nepieciešams izmantot hidrazīnu, kas ir diezgan sprādzienbīstams. Sāciet ar vienkāršām lietām, piemēram, fluoresceīnu, un strādājiet līdz amfetamīnam, sintezējot savu 2-fenil-nitropropropēnu un kāpēc ne nitroetānu (tas var būt demotivējoši nomācoši, bet tas ir kaut kas, ko mēs visi konfruntējam), katrā ziņā bitchute.com ir lietotājs ar nosaukumu ChemPlayer... skatīties viņa video un mācīties praksi no viņa un izmantot Vogel's kā vārdnīcu Pihkal, kas būtu jūsu Bībele, lai studētu vismaz līdz brīdim, kad jūs sākat redzēt un saprast modeļus un to, ko katrs solis nozīmē (Saša darīja lielisku darbu, izskaidrojot katru iemeslu veiktajiem soļiem). Dievs veiksmi un labu ātrumu!

P.S. Es apzinos, ka nomierinošie līdzekļi ir tavs mērķis, un es patiesi ceru, ka kļūšana bagāts nav jūsu plāns, bet gan palielināt savu vērtību kā personai, lai būtu cienīgs Prometeja pēcnācējs, GHB ir daudz vieglāk izgatavot nomierinošo līdzekli, bet tam ir tā lietošanas briesmas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
VITRIOL! (V.I.T.R.O.L.)
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Ocultum Lapidem.

Gudrība ir eksistenciāls mērķis izprast apkārtējo pasauli, un tā rodas, reflektējot sevī un meklējot dziļi sevī. Eksperimentēšana ar matēriju ir metafora, lai atrastu Sevi.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Hello.thats reāls grūts godīgs jautājums tur. es arī piekrītu, ka vēlme mācīties šo stuff daudz vairāk nekā, tā interesanti. iegūt atbildes uz pamata jautājumiem varētu būt mazliet grūti šeit. nav necieņas, šis forums ir daudz attīstītāks ar dažādiem mērķiem. manas metodes līdz šim ir bijušas šādas. sākt ēst, elpot un gulēt ķīmiju.Es esmu noteicis savu prātu par vienu mērķi, lai sasniegtu, vairāk nekā tas šajā jomā, kas ir tik sarežģīta un daudzveidīga, vienkārši nenotiktu. skatieties katru video youtube, ko atrodat, pat ja tas šķietami neattiecas uz jūsu intrest.you ir jāizveido pamatu pamatiem.id teiktu, ka jāiegūst tiešsaistes kurss vispārējai ķīmijai un vai 1. ķīmijas./2.nopirkt visu aparatūru un vienkārši pārbaudīt to, lai redzētu, kā viss savienojas un darbojas kopā.ja theres vienu lietu, ko jūs vēlētos, varbūt nopirkt visas ķimikālijas, lai tās būtu.studēt heck outta no msds lapas un iemācīties visas pamatīpašības un tur reaktantiem.does and donts basically.the.izpētiet PPE, lai redzētu, kas tur ir par drošiem priekšmetiem, un uzzinātu par tiem visiem. izpētiet šo ķimikāliju uzglabāšanas apstākļus un uzglabāšanas metodes, lai neradītu ķīmisku nokrišņu... smieties... un vissvarīgākais, dalieties ar mani ar jebkuru veidu, ko atrodat, kas ir efektīvāks nekā iepriekš minētais. arī es esmu nedaudz apmaldījies... smieties.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Jūs esat runājuši gudri! Lūdzu, mēģiniet PM man Es varu uzskatīt, ka jūs esat vērts manu privāto un pielāgotu vadlīnijas Lai sasniegtu savu mērķi, konsultējot jūs par punktu. Atkarībā no tā, kur jūs atrodaties es, var arī palīdzēt jums iegūt visu nepieciešamo un strādāt savu ceļu uz produktu tādā secībā, ka jums būs uz visiem laikiem sapratu, kas jums jāzina. Par laimi, parādījās jauna un rarher mazāk sarežģīta metode, ko vēlaties, bet jums būs nepieciešams soli pa solim norādījumus, par kuriem es piedāvāju savus pakalpojumus. Visi mani mācekļi sasniedza panākumus dažādās jomās, un es esmu ar aizraušanos ar sedāciju, tāpēc esmu gatavs jums palīdzēt gan heterā, gan vēl vēlamāk privāti.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Sāciet ar to, kā iegūt DMT. Pēc tam uzziniet, kā DMT pārvērst vape sulā. Kad esat to apguvuši, varat mācīties, kā CBD pārvērst aktīvajos kanabinoīdos.

Tas varētu jūs nodarbināt uz kādu laiku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
DMT ekstrakcija ir visizglītojošākais un veiksmīgākais sākumpunkts, visā internetā ir daudz metožu, un es varu pārbaudīt, vai jūsu izvēlētā ir piemērota. Tā jūs iemācīs alkaloīda ekstrakciju no augu materiāla (Vislabāk der Mimosa hostilis saknes miza), mazliet jautrā veidā šis preparāts labāk darbojas ar geto laboratoriju un metodēm (domāju, ka viss tiks izskaidrots, bet mans padoms ir tāds, ka organiskais šķīdinātājs jāizmanto pēc iespējas tīrāks un ar pieklājīgi zemu viršanas punktu C6-C8 vai citādi petrolēteri, jums arī vajadzēs pēc iespējas lielāku šļirci, jo ausu tīrīšanai izmantojamās 60-150ml tās var atrast drīzāk feldšeru veikalā, nevis parastā aptiekā, Papildus burkām un citām lietām jums var būt nepieciešama arī kafijas dzirnaviņas (var izmantot ēdiena gatavošanai pēc tīrīšanas), neaizmirstiet lielu piltuvi (plastmasas ir ok HDPE tipa polimērs ir labākais) un varbūt akvārija zemūdens sildītājs, lai uzturētu maisījumu aptuveni 40C temperatūrā (termometrs ir noderīgs), pH papīrs ir labs, bet ne obligāts, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, pyrex trauks, ko ievietot saldētavā, un liekšķere un pincete, ar ko izņemt kristālus, filtrpapīrs (pietiek ar kafijas papīru), uz kura novietot kristālus un ļaut tiem absorbēt šķidrumu uz virsmas. Kad kristāli no saldētavas ir savākti, trauku ar atlikušo šķidrumu var atstāt, lai daļa no tā iztvaikotu (uzmanīgi var izmantot fēnu), un tad to var ievietot atpakaļ, lai iegūtu vēl vienu kristālu ražu. Kas attiecas uz CBD ķīmiju, es to vēl neesmu izmēģinājis, bet tas mani piesaista, un varbūt kādu dienu es to darīšu... Mīļie sveicieni!
 

HULKMAN

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 21, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Arī es esmu topošais un aizrautīgais iesācējs ķīmiķis, šis pavediens ir bijis ļoti noderīgs, paldies,
 
Top