Question Es centos atcerēties kādu krāšņu vārīšanas veidu. Man šķiet, ka es to pareizi, vai kāds var palīdzēt?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ok tā bija brīdi, kopš es esmu gājis pāri visām šīm zināšanām, bet es esmu šeit un pārliecinoties, ka man ir detalizētu recie[t correct s atpakaļ dienā es dabled ražošanā dažas lietas, un viens, ka es iemācījos labi bija meth es iemācījos anhidris amonia dope sarkanā ad melnā un citu aukstā pavārs vienu, ka es biju gatavojas tikai mēģināt par vienkāršu sejas confence nav jādodas pie tirgotāja un saņemt kaut ko tikai rūpēties par manu habbits un tas ir tas, bet im iestrēdzis par detais.

1 unces NitroMethane GaI
2 Apiņi Nr. 9 pistole zilā krāsā 7 unces
3 metināšanas stieņi oranži uzgaļi nišai
4 ? es domāju, ka tur ir aktivizēts charchole, bet neesmu pārliecināts.
5 cieši aizlīmē vāciņu un gatavo 12 stundas augstā temperatūrā un tad ļauj tam 12 stundas atdzist un atdzist.

Kad tas ir izdarīts, ir divi slāņi, viens no tiem ir augšējais slānis, kas ir viss mets, kas ir jānogriež no apakšas, izmetiet apakšējo slāni un pārliecinieties, ka kristālam var būt indīgs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
😄 Nē, cilvēk, man tas izklausās pēc stīgu dopinga receptes, es domāju, ka osu dopingam ir lielāka vērtība🫣, es esmu pārsteigts, ka tas netika atklāts agrāk. Tu esi tur ārā un esi sakodis osu ligzdu, un tās ir dusmīgas! Jūs to tomēr dabūjāt, bugbzapper, osu aerosols, mazliet krusteniskās uguns......
Lai pārliecinātos, nē, tas neko nenozīmē. Varbūt caurums jūsu makā
Patiesībā, tas ir daudz nitrātu, kas notiek, tā varētu būt ārkārtīgi enerģētiska reakcija.😬
Nē, kas būtu iedomājies, šaujamieroču zilums ir salpetra. Shit sāls Pēteris ir noderīgs af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šeit ir uzskaitītas dažas Hoppe's Nr. 9 šaujamieroču urbumu tīrīšanas līdzekļa sastāvdaļas:
Izobutāns: 1000 ppm
petroleja: 800 ppm
Etanols: 100 mg/m³
Oleīnskābe: 1000 ppm
Citronelāls: 100 ppm
Amonija hidroksīds: Mazāk nekā 1%
(R)-p-menta-1,8-diens: Less than 1%
1,8 cineols: Mazāk par 1 % 1,5 % 1,5 % 1,5 % 1,5 % 1,5
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pilnīgi cietuma mājas stīgu dopinga recepte. Tas ir diezgan smieklīgi, kad visi "labie vecie zēni" no dienvidiem ierodas un izcieš sodu ziemeļaustrumos, viņi visi stāsta par to, kā viņi ir baikeru bandas metamfetamīna karaļi. Atceros, kā 20 gadu sākumā mani apbēdināja kāds kameras biedrs no Floridas, kurš "mēdza ražot un pārdot kilogramus metamfetamīna" pēc bēdīgi slavenās "string dope" metodes. Iespējams, ka man tas vēl joprojām kaut kur ir pierakstīts ar precīzām detaļām un proporcijām. Tā bija pirmā reize, kad to dzirdēju.. Gadu gaitā esmu dzirdējis dažādus variantus no vairākiem dažādiem cilvēkiem, bet vispārīgā ideja ir tā pati. Zinot to, ko zinu tagad, ir diezgan smieklīgi, kad cilvēki mēģina man par to stāstīt, it kā viņi zinātu kaut ko tādu, ko nezina neviens cits - it kā viņiem būtu kāds dūzis, ko viņi varētu izvilkt un ar to nopelnīt bagātību, kad vien viņiem ir nepieciešams. Vienkārši jāgaida mēnesis, kamēr tā zivju tvertne, ko es apraku pilnu ar filtra kokogli un šaujamieroču zilumu, reaģēs un uz visām auklām izaugīs ledus. ... Vai arī tas bija 12 stundas? Pēc 12 stundu "gatavošanas uz augsta"... hmmm... neatkarīgi.... tas sāks augt kādā no šīm dienām...
Jebkurā gadījumā, es dziedāšu "mēs esam naudā..." pēc neilga brīža...
 
Top