Es gribu pagatavot vislabāko kokaīnu

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii mani draugi ,
Es gribētu pagatavot koksu, bet problēma ir tā, ka manā valstī koka lapas ir aizliegtas, un es gribētu uzzināt, kur tās dabūt (man jau ir ideja izmantot "Delisse koka pulveri", bet es nezinu, vai tas izdosies), arī man jau ir kokaīna recepte, bet, ja jums ir labāka recepte, nevilcinieties ar to dalīties.
Iepriekš paldies draugi :)
(ps: es izmantoju deepl, tāpēc atvainojiet par manu slikto angļu valodu (es esmu francūzis) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ja Delisse kokas pulveris un satur kokaīnu, tā ekstrakcija, visticamāk, būs dārgāka, ņemot vērā pašas tējas cenu.
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Es neatradu nevienu pavedienu, kurā būtu runāts par kokaīna pagatavošanu tikai ar koka tēju, arī tikai ar lapām, bet manā valstī tas ir sarežģīti, vai jums ir kāda ideja, kā es to varētu izdarīt ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Sveiks, mans draugs!

Es mēģinu uzlabot formulu, padarot pulveri par kaut ko līdzīgu ``polistirolam``, kā jautāju šajā rakstā šeit, jūs arī varat redzēt video. Varbūt mēs varam mainīt pieredzi.

P.s.: šis produkts nav mans, un mana angļu valoda arī nav laba.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Zivju mērogi zem hidrauliskās preses ar apdruku
Mxe12LUnIB

Nepieciešama prese un metāla veidne ar rakstu. Vai jūs par to runājat?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Es`jau izmantoju šo rīku līdz šim, mēģinu spiest mazliet mazāk, bet tekstūra nav gluda, ir kaut kas ciets un trausls. Tāpēc es mēģinu mainīt formulu. Mēģināšu parādīt atšķirību citā video.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
ok, es sagaidu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ir tāds moments, ka kristāliem jābūt apmēram viena izmēra, un citādi tas nav spiests tā, kā tam vajadzētu būt.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet par manu kļūdu. Studējot vairāk, man izdevās pamanīt atšķirību starp produktiem, par kuriem es runāju.

Videoklipā redzamais produkts ir tīrs kokaīns, bet otrs bija nepiesārņots presēts ar citu logotipu.

Paldies par palīdzību!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki. Ražot kokaīnu nepieciešams milzīgs daudzums lapu 200 vai vairāk kg vienam kokaīna .Vai ir iespējams audzēt coca planta vairākās pasaules daļās .java salā pagātnē .es redzu centrālajā Amerikā nelielā daudzumā .nepieciešams ķekars zemes un strādnieku .sēklas nav problēma ķimikālijas ir atkarīgas no valsts ir vairāk vai mazāk grūti atrast .par ģeogrāfisko zonu Ekvadoras līnija ir vairāk vai mazāk vieta, kur iet .pats augs nav aizdomīgs, bet audzēt pārāk daudz varbūt riskanti.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Lai izgatavotu pulveri blokos ir vairāki veidi, visvienkāršākais ir preses Bet materiāls zaudējumu zivju skalas un neizskatās labi .jums ir nepieciešams, lai produkts pastas .jums ir nepieciešams šķīdinātājs un. Siltuma avots .incandesent spuldzes darbojas lieliski .šķīdinātājs ir atkarīgs no veida cuttyng izmantot produkta un ķieģeļu video nav puré tikai ir ļoti profesionāls darbs .visi ķieģeļi Ražīgums vairāk nekā 90% ir aizdomīgs man .šodien jūs redzat 96%98% nav taisnība .kad jūs testēt produktu jūs atrast levamizola un pēdējās dienās ir vairāk commun fenacetyn .Jūs atklājat levamizolu ļoti viegli, vienkārši ielieciet spirtu nelielā glāzē, jums vajag 96 % spirtu, ielieciet nedaudz produkta un nedaudz sakratiet, un redziet glāzes dibenu, jūs redzat kaut ko līdzīgu sālim, tas ir levamizols ir sarežģītāka forma, lai atrastu šo produktu, padarot bāzi.un jūs redzat, ka lieli kristāli, kas līdzīgi batonam, krīt uz saņēmēja dibenu, kas ir labāks par mēģeni. šie kristāli ir levamizols. fenacetīna noteikšanai ir ļoti viegli, vienkārši nosveriet produktu un iemērc acetonā. pārbaudiet acetona tīrību, vispirms pārbaudiet, vai acetons ir brīvs no mitruma. pārbaudiet, vai papīra dvieļi ir samērcēti papīrā, un ir nepieciešams nožūt, lai pabeigtu ļoti ātri, ja nesatur mitrumu un nav izmantojams.fenacetīnu izšķīdina acetonā, jūs atkal nosverat sauso materiālu, un, ja kaut kas pazudis, vai fenacetīns ir drošāks, nevis izšķīdina acetonu un ļauj iztvaikot, jūs redzat atlikumu Honey like . ja kādam vajadzīga palīdzība ar kaut ko līdzīgu, es esmu vairāk nekā priecīgs palīdzēt soli pa solim, lai jūs iegūtu tādu pašu rezultātu kā video, es runāju arī spāņu valodā.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
No 1 kg īsto lapu var pagatavot 5-10 g nesasmalcināta koksa.
Vietā, kur es atrodos, grams sagriezta koksa maksā 200-250 ASV dolāru, bet 1 kg lapu, kas nosūtītas no drošas valsts, ir 120-150 ASV dolāru. Viens no svarīgākajiem faktoriem ir kokosa celms, dažās no tām kokaīns sausnā ir 1-1,5 %, citās - 0,25-0,5 %.
Tātad, jā, milzīgs daudzums nepieciešams milzīgai ekstrakcijai, bet personiskai lietošanai valstīs, kur ir maz kokaīna, tas joprojām ir 100% tā vērts. Īpaši, ja jūs to samazināsiet par 1/3. Tāpat arī paturiet kādu nesasmalcinātu un iekasējiet par to par 50 % vairāk, tas var dot jums soli virs citiem kokaīna pārdevējiem jūsu reģionā.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Sveiks draugs, darīt tā, iespējams, ir laba ideja, bet es tev iesaku kaut ko paturēt prātā, koka lapas ļoti labi atšķir tie, kas izmeklē sūtījumus, pat ja tu nesaņem tieši kokaīnu, ja tu vari radīt augstus brīdinājumus, jo Tev nav vajadzīgs neliels daudzums, Es esmu no Kolumbijas, un viena no lielajām problēmām ir tā, ka ir grūti noticēt, ka kāds no šejienes importē kādu legālu nezāli, tāpēc visu, kas atšķiras no kafijas, kokogles un pārtikas, gribēs pārbaudīt, jo tas ir vienkārši neparasti un dīvaini, tas ir tikai viedoklis un padoms, ko es jums dodu, lai jūs to ņemtu vērā, ja es varu jums vēl ar kaut ko palīdzēt, es būšu klāt.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Jā, jums noteikti nevajadzētu sūtīt neko tādu, kas rada aizdomu, tomēr lielākajā daļā valstu to var atrast jau aiz robežas. ASV/Amerikas Savienotās Valstis/Kanāda u.c. , mūsu pusē tas nāk cauri tāpat kā jebkurš tējas produkts, ja tas nāk no Kolumbijas u.c., tas uzreiz uzvilks sarkano karogu. tomēr, ja jūs pirktu no kādas citas valsts, piemēram, ASV, esmu pārliecināts, ka tas tiktu cauri bez problēmām.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Jā, tas ir taisnība, ja jūs to saņemat no ārzemēm, es domāju, ka jums ir par 90% lielāka varbūtība, ka tas ierodas bez jebkādām problēmām.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Hei, puiši, es gribu ražot savu par ražu, un es gribētu izmantot lapas. Šķiet, ka šis tread ir vecs, bet, ja kāds var palīdzēt, es būtu pateicīgs!
 
Top