Kā sintezēt 4-metilprofiofenonu?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, cilvēki! Esmu atnācis šeit ar šādu jautājumu, jo pēdējā laikā parādījās milzīgas grūtības ar 4MP iegūšanu. Es negribu to pasūtīt no Ķīnas vai kaut kā tamlīdzīga. Es zinu, ka 4MP sintēze nav daudz grūtāka nekā bromēšana (4mmc). Tāpēc es gribu to izgatavot pats. Nesen atradu Frīdela-Krāfta reakciju, bet tā man īpaši nepalīdzēja, jo neatradu precīzu informāciju. Vai kāds zina, kā to izdarīt? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jūs varat pasūtīt to no eiropas arī to, kādu problēmu jūs redzat
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metilpropiofenona ievieto 100 ml hloroforma neliela daudzuma smalki samalta alumīnija hlorīda klātbūtnē un, dzesējot ar ledus vannu, pilienveidīgi pievieno 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) broma šķīdumu 20 ml hloroforma. Maisījumu atstāj reaģēt uz nakti istabas temperatūrā. Pēc tam to filtrē, šķīdinātāju no filtrāta iztvaicē un kristālisko atlikumu izskalo ar dietilēteri. Savāc 21,5 g kristālu. Un, ja jums varētu būt nepieciešami kādi jautājumi par Forder vai pasūtījumu, vienkārši sazinieties ar mani, mēs strādājam tikai ar klientiem no ES.
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Pārāk liels risks. Šādi pasta sūtījumi manā valstī ir bīstami.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nē, nav bīstami, ja tas attiecas uz mums, kungs, vienkārši nosūtiet PM, un es jums sniegšu norādījumus par to, kā lietas darbojas diskrēti Okey
 
Top