Question kā slepus ievest narkotikas lidmašīnā?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im getting amph in a couple days and want to know how i can I take it with me on a plane cuz man ir jādodas uz malaiziju drīz (piemēram, nākamajā nedēļā vai 2, man ir ģimenes lietas notiek)

Man ir pudelīte ar magnija bagātinātājiem, kas ir kapsulās, es domāju par to, ka es vienkārši piepildītu kapsulas ar amph un ieliktu tās atpakaļ pudelē. vai tā ir laba ideja? ja es to aiztaisītu ar mazo plastmasas plombu, vai viņi to neatvērs?

man ir arī tālrunis ar noņemamu aizmugurējo daļu un bateriju. ja es ieliktu to maisiņā un ieliktu maisiņu savā tālrunī, vai viņi to atrastu? ja ir kādas citas alternatīvas, lmk ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tas būs neliels daudzums, ne vairāk kā grams vai divi. vai es varētu to ši vienkārši ielikt krūšturī?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Jūs dodaties uz Malaiziju un slēpjat pie sevis narkotikas? Jā, tas ir labs plāns, ja tev nākamgad nav jāatgriežas skolā. Musulmaņu valstis var būt nedaudz skarbas, un viņi visu pārbauda. Es teiktu, ņem līdzi asiņainu lupatu un, kad tu gatavojies piezemēties, ieliec narkotikas ūdens seifā un ieliec to savā virtuvē, tad ieliec tur virsū ar asinīm piesūcinātu lupatu, un, ja tev nepaveiksies, ka tevi pārmeklēs, nedaudz raudā un pasniedz viņiem netīro lupatu, kas ir tavās biksēs. Tas ir diezgan nepatīkami, bet tas ir daudz labāk nekā 8-13 gadi, ko Malaizija tev dos par narkotiku ievešanu allas valstībā. Veiksmi
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Svarīgākais, kam jāpievērš uzmanība pie Tuvo un Vidējo Austrumu/Tālo Austrumu robežām, ir tas, ka jārēķinās ar kultūras atšķirībām un svarīgiem ārējā izskata faktoriem, rīkojoties ierasti un normēti. Rīkojoties uzkrītoši un aizdomīgi, pūlī izcelsieties.

Jo mazāk uzmanības, jo vairāk brīvības

Es nezinu, kā jūs varat rīkoties likumīgi. (Es nekad iepriekš neesmu mēģinājis kaut ko tādu darīt.)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Es esmu pārlidojis visu ASV, uzliekot to uz kāju apakšas. skeneris to neuzrāda. uztraucas tikai par to, ka suns to sajutīs. man teica, ka viņi šeit meklē tikai sprāgstvielas, nevis narkotikas.
Es to tādā pašā veidā ievedu singapūrā no indonēzijas.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Labdien,

Es ceru, ka jūs lasāt šo tekstu mājās, nevis pārpildītā, tvaikojošā Malaizijas aizturēšanas centrā.

Nerunājot par jokiem, es nekad, nekad un nevienam neiesaku uz kuģa ņemt līdzīgas lietas, piemēram, šaujamieročus, sprāgstvielas un nelegālas narkotikas. Nav svarīgi, vai jums šķiet, ka tas ir neliels daudzums un jūs to varat noslēpt, vai arī tas ir liels daudzums un jūs vēlaties to norīt. Mani visvairāk uztrauc fakts, ka jūs esat gatavi riskēt ar to, ka jums, iespējams, desmitiem gadu atņems brīvību par mazāko narkotiku daudzumu šajās valstīs. Indonēzija, Bruneja, Malaizija, Ķīna, Vjetnama, Taizeme un gandrīz visas valstis, kas nav Eiropas Savienībā, par narkotikām izdarīs briesmīgas lietas ar jūsu dzīvi un labklājību. Velns, pat ES tas beigsies slikti, vienīgā atšķirība ir tā, ka jums netiks piespriests burtisks mūža ieslodzījums vai reāls nāvessods.
Man 20 gadu sākumā bija smaga un ilgstoša heroīna un kokaīna atkarība. Apvienotajā Karalistē man bija neierobežots (gandrīz neierobežots) tā krājums. Bija jādodas atpakaļ uz savu dzimteni ES, un man bija jāņem līdzi krājumi, lai pietiktu 10 dienām. Es biju ļoti naiva un pārāk pašpārliecināta. Es iepakoju 10 g lieliskā afgāņu heroīna 15-20 mazos akmentiņos, ko ietinēju smēķēšanas papīros un divkāršā plēves slānī, kas būtu termiski aizzīmogots. Katru akmeni es ievietoju dažādās personīgajās mantās: piemēram, vienu iebāzu vienā zeķē, otru - nākamajā; divus iebāzu tajā mazajā džinsu kabatiņā; vienu iebāzu bokseros (uz 10 dienām paņem daudzus bokseru un zeķu pārus); salocīju T-kreklus un arī tur iebāzu vienu akmeni. Es ļoti labi salocītu un saspiestu visas mantas ar heroīnu tajās, pat izgludinātu, lai tās izskatītos patiešām prestiži un muitnieks negribētu būt rupjš zemnieks un sabojāt manas brīvdienu drēbes. Tajā dienā es būtu skaidrā prātā, bez ielas apģērba, bez dīvainas ''gangsteru'' uzvedības.
Tas tika darīts divas reizes. Atskatoties uz to, es nekad to nedarītu šajā vecumā. Man vienkārši paveicās. Visās lidostās ir suņi. Zinu, ka Dienvidaustrumāzijā narkotiku kontrabanda un terorisms rada lielas bažas, tāpēc viņi pieliek papildu pūles, lai mēģinātu atklāt šos priekšmetus.

Es stingri iesaku jums pat neapsvērt šādu rīcību. Atcerieties, ka es to darīju pirms 15 gadiem. Lidostu drošības dienesti ar katru gadu kļūst arvien labāki un labāki aizliegto priekšmetu pārtveršanā.

Es iesaku izmantot DHL, UPS vai kādu citu kurjerpastu, kas pieejams jūsu reģionā, un izmantot viltus vārdus, ierakstītus tālruņus, vienreizējus e-pasta kontus un tukšas, drošas mājas tipa adreses.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Es jums to saku pilnīgi nopietni. Apgabala cietumā, kur es atrodos, ir ķermeņa skeneris, kas neko nepalaiž garām. Esmu redzējis ekrānu, kad tajā kāds bija ievietots. Cilindriska... ierīce, apmēram 2 collas gara, un neaizmirstiet piestiprināt auklu. Neievietojiet tajā plastmasas maisiņu. Nekādas folijas. Ne kapsulas. Es, iespējams, mēģinātu vielu izšķīdināt, iemērcot to īstā tamponā, ļautu tai nožūt, vairākas reizes sasienot ar auklu, lai saglabātu formu, un pārklātu to ar vazelīnu vai lūpu balzamu, vai kaut ko ūdensnecaurlaidīgu un īpaši plānu. Tie ir gadi no jūsu dzīves, ko jūs liekat uz spēles, lai slepeni pārspētu viņu tehnoloģiju.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
jā, es veicu vairāk pētījumu par likumiem, un didnt galu galā neko līdzi. man ir draugs, kurš teica, ka viņš vēlas nosūtīt man pa pastu lietas, bet idk, ja tā ir laba ideja. im droši vien tikai mēģinās atrast spraudni šeit

hai no malaizijas btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Izmēģiniet drošu atsvaidzināšanu savās 3 nedēļās
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Piepildiet to ar tukšām kapsulām un ievietojiet to uztura bagātinātāja pudelē kopā ar citām faktiskajām uztura bagātinātāja tabletēm.
 
Top